Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Toroğlu Bile İsyan Etti.. </br>“Allah Belanızı Versin!”
Restoran ve Kafelere Formül Bulalım...
BÜYÜKDERE'DEKİ </br>RUS KONSOLOSLUĞU'NDA </br>ŞÜPHELİ ÖLÜM!!!
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Toroğlu Bile İsyan Etti..
“Allah Belanızı Versin!”

Toroğlu Bile İsyan Etti.. </br>“Allah Belanızı Versin!”
Malatyaspor’ un son dakika golleriyle 3-2 yenildiği Fenerbahçe maçından sonra yorum yapan eski hakem ve Yorumcu Erman Toroğlu, büyük tepki gösterdi ve “Allah belanızı versin” diye konuştu.
28.06.2020 / 08:03


Süper ligde düşmeme mücadelesi veren BtcTurk Yeni Malatyaspor’un son dakika golleriyle 3-2 yenildiği Fenerbahçe maçından sonra yorum yapan eski hakem ve Yorumcu Erman Toroğlu, maçın 65. dakikasında hakem Ali Şansalan’ın Gökhan Töre’ye haksız yere ikinci sarı kartın ardından kırmızı kart göstererek konuk takımı 10 kişi bırakmasına büyük tepki gösterdi ve “Allah belanızı versin” diye konuştu.

Sarı kartı bulunan Gökhan Töre’nin, maçın 65. dakikasında skor 0-0 iken Emre Belözoğlu ile giriştiği hava mücadelesi sırasında, Belözoğlu’nun Gökhan dokunmamasına rağmen kendini yere atması üzerine gösterdiği ikinci sarı kartın ardından kırmızı kartla oyun dışı ve Yeni Malatyaspor’un 10 kişi bırakılmasının, Gökhan’ın itirazlarına rağmen hakemin VAR’a gitmemesinin maçın sonucuna etki ettiğini değerlendiren A Spor Takım Oyunu yorumcusu Erman Toroğlu, şunları söyledi:“Allah belanızı versin. Ben bu maçla ilgili yorum yapmıyorum. Kul hakkı bu. Olmaz. Kimler doğru işler yapmıyorlarsa Allah belalarını versin. Hakem de, futbolcu da teknik adam da.. Artık ahlak sınırları çok kötü olmaya başladı. Ama ahlaksızlık yapmayın, topçu olarak, hakem olarak. Demirden korkuyorsan trene binme lan. Biraz daha konuşacağım iş kötü olacak. VAR var şimdi, ne var lan! Şimdi VAR var, AVAR var, DAVAR var. Malatya takımının başkanının konuşmaya hakkı yok. Niye biliyor musun? Hani o var ya, geçen sezon. Galatasaray- Konya maçı. Neydi o hakemler Hüseyin Göçek.. Onların bitiminde Ali Koç, Fikret Beşiktaş başkanı, Başakşehir başkanıyla o kağıda (hata yapan o maçın hakemi Hüseyin Göcek’e sahip çıkmaya yönelik bildiriye) imza edenlerden bir tanesi bu. O zaman o imzayı atıyorsan şimdi konuşmayacaksın. İstiyorsan bağlan, senle neler konuşurum. Attığın silahla vurulursun.”

Programın Fenerbahçeli olan yorumcusu Emre Bol da, kırmızı kart pozisyonuna tepki gösterdi ve şöyle konuştu:

“Adamın kolunu kanadını kırıp atıyorsun. Bir Fenerbahçeli olarak böyle bir galibiyeti hazmedemiyorum. Sanki suratına gelmiş gibi perende atıyorsun. Hakem çok yakın. Yazık günah. Bu sonuca bir tane Fenerbahçeli’nin sevineceğine inanmıyorum. Malatyaspor’un yerine ben üzüntülüyüm. Çünkü bir dizayn var. Böyle pozisyonlarda (Gökhan’ın ikinci sarı karttan kırmızıyla atıldığı pozisyon) VAR’a gidilemeyecekse, ne zaman gidilecek? Ey Emre Belözoğlu, neden kalkıp da bana birşey yapmadı diyemedin? Bunun cevabını ver bana.”