Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - CEVAHİROĞLU'NA AKILALMAZ İFTİRA!!!
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CEVAHİROĞLU'NA AKILALMAZ İFTİRA!!!

CEVAHİROĞLU'NA AKILALMAZ İFTİRA!!!
AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu'na atılan şuursuz iftira bu kadarına da pes dedirtti.
25.05.2020 / 14:17


Ne arefe biliyorlar, ne de bayram... Ne Allah'tan utanıyorlar ne kuldan...  CHP'nin Sarıyer'deki yerel medya ayakları AK Parti'yi eleştirecek somut veriler bulamayınca hayal ürünü iftira haberler ile suni gündem oluşturmaya çalışıyorlar...

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu'na atılan şuursuz iftira bu kadarına da pes dedirtti.

Ekrem İmamoğlu'nun çamur politikasına sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamayla tepki gösteren AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak "Cumhurbaşkanımız 'CHP Çamurdur' dediğinde feryat edenler! İyi okuyun; 5 milyon m3 çamur bertaraf edilerek, 25 yıl İstanbul'un gözbebeği gibi bakılan, yunusların yüzdüğü Haliç, 1994 öncesi çamurlu günlerine dönüş belirtileri göstermeye başladı" ifadelerini kullanarak fikirlerini aktarmıştı...

Bayram Şenocak'ın bu paylaşımının altına yorum yapan Hüseyin Cevahiroğlu ise "Temel atmama töreninde alkışlayan yapraklar, şimdi lanet eden bir deniz ile birlikte cevap verecek" şeklinde görüşünü belirtti.

Bu paylaşımları haber yapan CHP'nin yandaş yerel haber sitesi, Hüseyin Cevahiroğlu'nun sözlerini akılalmaz bir şekilde çarpıtarak, "CEVAHİROĞLU'NDAN ÇİRKİN PAYLAŞIM" başlığını kullandı ve "Cevahiroğlu'nun bu paylaşımında yer alan (Yaprak) sözcüğü, bilinen ağaç dalındaki yaprağı ifade etmiyor. Sokak diliyle yumuşatılarak, bir argo sözcüğü ifade etmek için kullanılıyor" şeklinde bir iftira habere imza attılar.

CHP'nin arka bahçesi olan tırıvırı haber siteleri, bu hayal ürünü haberle birlikte senaryosunu kendi yazdıkları ve mesnetsiz şekilde kurguladıkları iftiralara bir yenisini daha ekleyerek asparagas habercilikte sınıf atladılar.

Cevahiroğlu'nun paylaşımında hakaret-küfür içeren bir nitelik olduğunu belirtmek? Bu haberin tamamen şizofren, paranoyak karışımı bir ruh hali ile yapıldığının en bariz göstergesidir!

Hüseyin Cevahiroğlu'na atılan İftira, Sarıyerli vatandaşlardan da büyük tepki aldı.

Sosyal medyada çok sayıda vatandaş, hayal ürünü olarak sergilenen habere büyük tepki gösterdi