Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - EKREM İMAMOĞLU BASTIRILMIŞ DUYGULARINI İTİRAF ETTİ. "EŞCİNSEL EVLİLİKLERİN ÖZGÜR OLMASINI İSTİYORUM"
Kıdemli dolandırıcı ‘hacca götüreceğim’ diyerek avukatı dolandırdı!
Ahlaksız paylaşımlar sonrası Soylu'dan açıklama!
Cumhurbaşkanı Erdoğan </br>barolar için tarih verdi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EKREM İMAMOĞLU BASTIRILMIŞ DUYGULARINI İTİRAF ETTİ. "EŞCİNSEL EVLİLİKLERİN ÖZGÜR OLMASINI İSTİYORUM"

EKREM İMAMOĞLU BASTIRILMIŞ DUYGULARINI İTİRAF ETTİ.
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu homoseksüel ve lezbiyenlere evlilik desteği vererek skandal ifadeler kullandı.
22.05.2020 / 14:34


İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu homoseksüel ve lezbiyenlere evlilik desteği vererek skandal ifadeler kullandı.

Eşcinsel evliliklerin özgür bırakılmasını isteyen İmamoğlu, Türkiye'de toplumun buna hazırlanması gerektiğini ifade etti.

Seçimlerden önce Eyüpsultan'da Kuran okuyarak kalbi temiz saf ama cahil Müslümanları kandırmayı başaran Pontus Rumu Ekrem İmamoğlu, İBB Başkanı olunca içinde beslediği leş duyguları peş peşe açığa vuruyor.... Türk toplumunu eşcinselliğe hazırlama metodları üzerinde çalışan İmamoğlu'nun arkasındaki emperyalist faşistler, lağımcı zihniyeti ile mide bulandırmaya devam ediyorlar!!! 

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İslamiyetin şiddetle yasakladığı, Türk toplum gelenek ve göreneklerinin karşı olduğu eşcinselliğe destek verdi. Eşcinsel evliliği onaylayan İmamoğlu, "Toplum içindeki insanların kendi yaşamlarıyla ilgili süreçlerine destek olmaya çalışan bir yapım var." dedi. Belediye Başkanı olduğunu unutan İmamoğlu, "Görevim de bunu gerektiriyor." dedi.İMAMOĞLU'NDAN EŞCİNSEL EVLİLİKLER HAKKINDA SKANDAL SÖZLER

Haber Global'deki 40 soru programına katılan CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Eşcinsel evlilikleri onaylıyor musunuz?" sorusuna verdiği cevapla olay oldu.

CHP'NİN LGBT DESTEĞİ SÜRÜYOR

LGBT'nin izinsiz yürüyüş ve gösterilerinde sokakları savaş alanına çeviren CHP, bu kez İBB Başkanı İmamoğlu ile desteğini sergiledi.

Ekrem İmamoğlu, partisi CHP'nin destek verdiği eşcinsel evliği hakkında konuştu.

CHP'li Ekrem İmamoğlu, "Eşcinsel evlilikleri onaylıyor musunuz?" sorusuna, "Toplum içindeki insanların kendi yaşamlarıyla ilgili süreçlerine destek olmaya çalışan bir yapım var." sözleriyle destek verdi.

VATANDAŞLARI YÖNLENDİRMEYİ GÖREV BİLDİ

Belediye başkanı olduğunu unutan Ekrem İmamoğlu, "Toplum içindeki insanların kendi yaşamlarıyla ilgili süreçlerine destek olmaya çalışan bir yapım var. Görevim de bunu gerektiriyor." diyerek bir skandala imza attı.

Eşcinselliği özgürlük kavramıyla halkına gözüne sokan CHP'li İmamoğlu, "Tabii ki eşcinsel vatandaşlarımızın da yaşam kalitelerini ya da yaşamla ilgili özgürlüklerini korumakla ilgili sorumluluğumuz var. Geçmişte bu görevi yapmış insanların sorumluluğu olduğu gibi benim de var. Benden sonraki belediye başkanlarının da var. Ülkeyi yönetenlerin de var. Ama şunu söylemekte fayda görüyorum ki, eşcinsel evliliğe izin verilmesi hususuna henüz toplumumuzun hazır olmadığının altını çizmek isterim." şeklinde konuştu..