Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SERKAN TORUN RAMAZAN BAYRAMI İÇİN PAYLAŞIMDA BULUNDU...
Kıdemli dolandırıcı ‘hacca götüreceğim’ diyerek avukatı dolandırdı!
Ahlaksız paylaşımlar sonrası Soylu'dan açıklama!
Cumhurbaşkanı Erdoğan </br>barolar için tarih verdi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SERKAN TORUN RAMAZAN BAYRAMI İÇİN PAYLAŞIMDA BULUNDU...

SERKAN TORUN RAMAZAN BAYRAMI İÇİN PAYLAŞIMDA BULUNDU...
Sarıyer'in sevilen iş insanlarından Serkan Torun, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
22.05.2020 / 00:51


Sarıyer'in sevilen iş insanlarından Serkan Torun, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Dini ve milli bayramların, millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha içten hissettiğimiz, mutlulukları paylaştığımız müstesna günlerden olduğunu kaydeden Torun, mesajında şu ifadelere yer verdi;

SERKAN TORUN:

Dostlukların yeniden canlandığı, üzüntülerin yerine sevince bıraktığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı ve salgın hastalık sebebiyle fiziksel olmasa da yüksek manevi değer ile bizleri birbirimize daha da yakınlaştıran mübarek Ramazan ayının ardından bayrama ulaşmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Toplum hayatımızda çok özel ve anlamlı bir yeri olan, Milletimizin manevi değerlerinin, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel bir şekilde yaşandığı dini bayram günleri; vatandaşlarımızı birbirlerine sevgi ve saygı içerisinde yaklaştıran; aile fertlerinin, akraba, dost ve arkadaşların manevi duygularını arttıran değerlerdir. Her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk, hoşgörü duygularını güçlendiren, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı müstesna günlerdendir.

Bayramlarda, birlik, beraberlik ve dayanışmamızı arttırmanın yanı sıra, geleceğe dönük umutlarımızı her koşulda korumalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle; tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlayarak, tüm insanlık için, sağlığa, sevgiye, barışa ve kardeşliğe vesile olmasını diliyorum.