Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - MİLLET CAN DERDİNDE KEREM KINIK FOTO ŞOV PEŞİNDE!
FUTBOLUN UTANÇ SAHASI!  ORHAN KEÇELİ!!!
Mavi Vatan'ı karış karış tarıyorlar! İşte Türkiye'nin gururu enerji filomuz
KAYMAKAM ÖZER'DEN SIKI DENETİM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MİLLET CAN DERDİNDE KEREM KINIK FOTO ŞOV PEŞİNDE!

MİLLET CAN DERDİNDE KEREM KINIK FOTO ŞOV PEŞİNDE!
AYIPTIR, GÜNAHTIR, HARAMDIR... YARDIM YAPACAKSANIZ ADAM GİBİ YAPIN. ÜÇ BEŞ KİŞİYE KUMANYA, KOLONYA BIRAKIP ARDINDAN FOTOĞRAFLARLA CAFCAFLI BİR HALDE BU İŞİ ŞOVA DÖNÜŞTÜRMEYİN! BU MİLLETİN PARASIYLA AYAKTA KALDIĞINIZI UNUTUYORSUNUZ! BU MİLLETİ DAHA FAZLA APTAL YERİNE KOYMAYIN.
03.04.2020 / 15:57


Ensar Vakfı üzerinden 8 milyon dolarlık para aklama haberleri ile gündemi sarsan Kızılay Başkanı Kerem Kınık, halkın sinirleri ile oynamaya devam ediyor.

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık koronavirüs nedeniyle yardım amaçlı Sarıyer Rumelifeneri'ne geldi. Bir kaç fotoğraf ile şovunu ve reklamını yaptı, "hadi eyvallah" dedi ve çekti gitti. Millet evinde aç mı, tok mu diye ne araştıran var, nede soran!!!

Mahallenin muhtarı Serkan Gerçek bile yolda devriye gezerken tesadüfen görüyor, şovmen Kızılay başkanını?

Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi ekipleriyle birlikte Rumelifeneri’nde vatandaşları ziyaret ettiğini gösteren bazı fotoğraflar servis etti. 

Gayet profesyonel reklam için çekildiği net olarak anlaşılan resimlerde dikkat çeken önemli anektodlar yer aldı.

Kızılay Genel Başkanı bir mahalleye geliyor ama hiçbir bilgi edinmeden ve program yapmadan...Daha doğrusu son zamanlarda hakkında çıkan haberlerden dolayı olsa gerek vatandaştan kaçar vaziyette...

Kızılay bir mahalleye yardım yapacaksa, o mahallenin muhtarına danışmalı ve bilgi almalı öyle değil mi? Fakat Kızılay'ın amacı yardım değil ki şov!

Rumelifeneri Muhtarı Serkan Gerçek hiçbir şekilde bu sözde yardımdan haberdar edilmezken, Kızılay Başkanı Kerem Kınık üç-beş yaşlı vatandaşımız üzerinden reklamını yapıyor...

Mahallenin mülki amiri ile iletişime geçilmiyor! Kim yaşlı, kim kronik hasta, kim ihtiyaç sahibi tespit edilmiyor... Sadece Kerem Kınık’ın kafasına göre kısa, verimsiz bir boğaz havası gezisi düzenleniyor.Bu kadar cahilce ve amatörce bir yardım organizasyonu olur mu?

Koskoca Kızılay ne hale gelmiş!

Okuyucularımıza rica ediyoruz! Lütfen yaşlı vatandaşlarımıza bırakılan yardım kolonyaları ve kumanyaları ile çekilen fotoğraflara dikkat edin!!!

Böyle ölümcül, kritik ve vahim durumda dahi foto reklam peşinde olan bir zihniyetin tüm çıplaklığı ile deşifre olduğunu görürsünüz!

Her yıl yüzlerce milyon lira bağış toplayan Kızılay, ucuz hesaplar peşinde koşmaya devam ediyor.KIZILAY, BU MİLLETİN PARASINI HİZMET OLARAK GERİ İADE ETMELİDİR!!!

Ayıptır, günahtır, haramdır...

Yardım yapacaksanız adam gibi yapın. Üç beş kişiye kumanya, kolonya bırakıp ardından fotoğraflarla cafcaflı bir halde bu işi şova dönüştürmeyin..

Bu milletin parasıyla ayakta kaldığınızı unutuyorsunuz!

Bu milleti daha fazla aptal yerine koymayın.Gerçek bir müslümanın yapması gerekeni yapın ve her evin kapısını çalın.

En zengininden, en fakirine kadar tüm insanımız sizden gerçek bir samimiyet bekliyor.

Kızılay'ı daha fazla rezil etmeyin. Yaptığınız işin ya hakkını verin yada defolun gidin.

Kızılay yardım kurumudur, şovmen stüdyosu değil!!!

Bu milletin kul hakkına daha fazla girmeyin!

Adam olun. İnsan olun.

Milletin size güvenip verdiği paralar ile bu milleti yine kendi parasıyla daha fazla perişan etmeyin!