Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - YİNE TORPİLLİ ATAMA! KABİLEDE TRABZON FURYASI DEVAM EDİYOR!!!
ÜNSAL BİLGİÇ'TEN, RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...
SARIYER SPOR KULÜBÜ'NDEN </br>ALİ DÜŞMEZ'E TEBRİK...
EDEPSİZLİKLERİNDEN, ALLAH ONLARI TAŞ ETTİ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YİNE TORPİLLİ ATAMA! KABİLEDE TRABZON FURYASI DEVAM EDİYOR!!!

YİNE TORPİLLİ ATAMA! KABİLEDE TRABZON FURYASI DEVAM EDİYOR!!!
Bu habere yorumla giriş yapmasak içimizde kalırdı. Mevcut hükümetin çalışmalarını nasıl övüyorsak, hakkını teslim ediyorsak; Yapılan olağanüstü yanlışlardan da tabii ki bahsedeceğiz.
28.03.2020 / 13:48


FURYA DEVAM EDİYOR!!! Şimdi sorumlu olan herkes şöyle bir dursun ve özeleştiri için hazır hale gelsin. Aslanlar gibi yapılan çalışmaları nasıl övüyorsak, hakkını teslim ediyorsak; Yapılan olağanüstü yanlışlardan da tabii ki bahsedeceğiz.

Koronavirüs falan derken aradan bir Trabzonlu daha kabileye sıkıştırıldı ya; Güler misin? Ağlar mısın? Pozisyonunda kaldık!!!

Reis, Allah aşkına... Ya sen kasten 2023'te iktidarı kaybetmek için böyle absürt atamalar yapıyorsun ya da birileri zorla ve baskıyla sana bunu yaptırıyor! Bunun başka tarifi olamaz!!!

Trabzonlu Berat Albayrak, Mustafa Varank, Süleyman Soylu tamam... Allah, Soylu Paşa'yı başımızdan eksik etmesin. Peki 4. bir Trabzonlu bakanın görevine son verip, ardından başka bir Trabzonlu bakanı atamakta neyin nesi oluyor?

Bir ilden 4 bakan???

Yapma Reis yapma! Bu gidiş hayra alamet değil!!!

Türkiye'de 81 il var. Fakat bunu hiç mi hiç umursamıyorsunuz?

Adaletsiz ve torpilli atamalar ile halkın iktidara olan tüm güveni sarsılıyor.

2023 hedefi için öncelikle liyakat sistemi tüm adaleti ile tecelli etmezse maalesef "kendi düşen ağlamaz" sözü tecelli edecek...

Bunu böyle bilin ve uyarılarımızı dikkate alın.

4 tane Trabzonlu Bakanın var da ne oldu? Hükümet kadar önemli olan İstanbul'da, Trabzonlu Ekrem 800 bin oy fark attı.

Reis... Artık bu iş zıvanadan çıktı.

Belediye başkan adayları olsun, milletvekili adayları olsun, meclis üyesi adayları olsun, il ve ilçe başkanları olsun, çeşit çeşit koltuklara atanan müdürler olsun... Liyakat sistemi yerlerde geziyor!


İstişare yaptığın ve önerilerine güvendiğin kişileri acilen ve yeniden gözden geçirmeni tavsiye ediyoruz!

Haberiniz olsun. Millet bu atamalardan rahatsız. Eşeğin kulağına kar suyu kaçtı.

Türkiye'nin 81 ili var. Bu gerçeğe saygı duyarak atamaların gerçekleşmesi, mevcut hükümete olan güveni yeniden tazeleyebilir.

Aksi halde bu milletin sabrı iyice tükenmeye başladı.

Dost acı ama doğruyu söyler. Bizim ki de bu hikaye... Kıssadan hisse...Adil Karaismailoğlu Ulaştırma Bakanı oldu

Ulaştırma Bakanlığı görevini yürütecek olan Adil Karaismailoğlu, İBB'de yaşanan değişimin ardından görevinden istifa etmişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan görev değişimine gitti.

Cahit Turan'ın görevden alınmasıyla bu göreve Adil Karaismailoğlu atandı.

İBB'DE SEKRETER YARDIMCILIĞINDAN BAKANLIĞA

Ekrem İmamoğlu'nun İBB Başkanı olarak göreve başlamasıyla İBB Genel Sekreter Yardımcılığından istifa eden Adil Karaismailoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcılığı'na atanmıştı.

MEMLEKETİ TRABZON'DA OKUDU

Trabzon'da 1969'da doğan Adil Karaismailoğlu, Trabzon Lisesi'ni bitirdikten sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu.

İBB GÖREVİ 1995'TE BAŞLADI

Yüksek lisansını, Bahçeşehir Üniversitesi Kentsel Sistemler ve Ulaştırma Yönetimi programında tamamlayan Karaismailoğlu, Mayıs 1995'te İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğünde ilk görevine başladı.

TRAFİK KONUSUNDA ÇARE OLAMADI

Karaismailoğlu, İETT Genel Müdürlüğünde mühendis ve yönetici olarak görev yaptı. 2002 yılından itibaren İBB Trafik Müdürlüğünde trafik kontrol merkezi, sinyalizasyon, akıllı trafik sistemlerinden sorumlu müdür yardımcısı olarak çalışan Karaismailoğlu, 16 Kasım 2009'da Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğüne atandı.

Ardından Ulaşım Daire Başkanlığı görevine getirilen Karaismailoğlu, ulaşımla ilgili, İstanbul genelinde pek işe yaramayan projeler gerçekleştirdi.

TOKİ'DEKİ GÖREVİ

Karaismailoğlu, Temmuz 2016'da Başbakanlık Toplu Konut İdaresinde (TOKİ) İstanbul Emlak Dairesi Başkanlığı görevine atandı.

26 Nisan 2018'de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreter Yardımcılığı görevine getirilen Karaismailoğlu, Eylül 2019'dan beri Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

Karaismailoğlu, evli ve iki çocuk babası.