Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Koronavirüs ‘şovmen Ekrem’e vız gelir! İBB’den böyle bir zamanda akılalmaz reklam
FUTBOLUN UTANÇ SAHASI!  ORHAN KEÇELİ!!!
Mavi Vatan'ı karış karış tarıyorlar! İşte Türkiye'nin gururu enerji filomuz
KAYMAKAM ÖZER'DEN SIKI DENETİM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Koronavirüs ‘şovmen Ekrem’e vız gelir! İBB’den böyle bir zamanda akılalmaz reklam

Koronavirüs ‘şovmen Ekrem’e vız gelir! İBB’den böyle bir zamanda akılalmaz reklam
Şovlarıyla seçmenlerin gözünü boyamayı siyaset yapmak sanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) CHP’li Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir skandala daha imza attı.
21.03.2020 / 20:51


Seçim dönemi antrikot şovuyla göz boyamaya çalışan CHP’li Ekrem İmamoğlu, şimdi de yönetimini elinde bulundurduğu İBB ile koronavirüsün kol gezdiği bu zamanda reklam yapmak adına kandil simidi dağıtarak virüsün yayılmasına davetiye çıkarıyor.

Şovlarıyla seçmenlerin gözünü boyamayı siyaset yapmak sanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) CHP’li Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir skandala daha imza attı.Uyarıları Hiçe Saydı

Dünyada onlarca ülkede görülen ve binlerce insanın hayatına mal olan yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) ülkemizde de görülmeye başlamasıyla uzmanlar ve siyasilerden ‘Sosyal mesafenizi koruyun’, ‘Kalabalıklardan uzak durun’ uyarıları gelirken İBB Başkanı İmamoğlu bütün bunları hiçe saydı.

Sanki Hastalığı Yaymaya Çalışıyor

Reklam yapmak adına Miraç Kandili’ni seçen İmamoğlu, kent meydanlarında kandil simidi dağıtmaya başladı. Koronavirüs belasını hiçe sayan Ekrem İmamoğlu, adeta insanlara virüsü bulaştırmaya çalışıyor.


Etiketler: