Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BAŞKAN AKKOYUN'UN CENGAVER GİBİ DİK DURUŞU VE SABIRLA, GURURLA SARIYER'E SUNDUĞU HİZMETLER KAHPELERİ RAHATSIZ EDİYOR!!!
AK PARTİ, SARIYER'DE YÖNETİM KADROSUNU TEPEDEN TIRNAĞA TEMİZLEMELİ...
EDEPSİZLİKLERİNDEN, ALLAH ONLARI TAŞ ETTİ
MİLLET CAN DERDİNDE KEREM KINIK FOTO ŞOV PEŞİNDE!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞKAN AKKOYUN'UN CENGAVER GİBİ DİK DURUŞU VE SABIRLA, GURURLA SARIYER'E SUNDUĞU HİZMETLER KAHPELERİ RAHATSIZ EDİYOR!!!

BAŞKAN AKKOYUN'UN  CENGAVER GİBİ  DİK DURUŞU VE SABIRLA, GURURLA SARIYER'E SUNDUĞU HİZMETLER  KAHPELERİ RAHATSIZ EDİYOR!!!
Önümüzdeki kongrede Saffet Akkoyun ve Hakan Şengül omuz omuza verip, Sarıyer'in geleceğini yeniden inşa etmenin adımlarını ivedilikle atmalıdırlar.
19.03.2020 / 21:28


Ligler ertelendi... Bu durumda Mayıs ayında yapılacak Sarıyer Spor Kulübü Kongresi başta olmak üzere, gelecek yılların plan ve programını yapmanın vakti geldi.

Öncelikle Başkan Saffet Akkoyun'un Sarıyer'e kattığı 8 yıllık değeri ve olağanüstü hizmetleri özetleyerek bir giriş yapalım.

Aramızda maalesef o kadar kahpe ve nankör insan var ki, bazı gerçekleri yeniden hatırlatmakta fayda görüyoruz.

Tarihler 2012 yılını gösterirken, Sarıyer için artık kabus dolu yıllar geride kalıyordu. Bu tarihte Saffet Akkoyun Sarıyer'in yeni başkanı oluyor ve tabiri caizse ateşten gömleği giyiyordu...

8 sene önce başkan olan Akkoyun, Sarıyer'i ekonomik anlamda çok vahim konumlardan bugünkü duruma getirdi.

Başkan Akkoyun'un fevkalade özverili çalışmaları sayesinde kulüp düzlüğe çıktı.

Bununla birlikte Sarıyer Spor Kulübü, Saffet Akkoyun sayesinde tam bağımsız bir spor kulübü olma yolunda büyük adımlar attı.

Öncelikle çoğu insanın tam olarak idrak edemediği, edenlerinde menfaatleri uğruna sustukları bir yapıdan bahsetmezsek olmaz.

Sarıyer'de öyle nankör insanlar var ki saymakla bitiremeyiz. Yönetime giremeyen kahpelik yapıyor, antrenör olarak görev almayan kahpelik yapıyor, oğlu A takıma çıkamayan kahpelik yapıyor, siyasi çıkarı olan kahpelik yapıyor, kişisel menfaatlerine kulüp üzerinden ulaşmak isteyen fakat bunu başaramayan kahpelik yapıyor, her sene kulübe futbolcu vermek isteyen çıkarcı kahpelik yapıyor, kulübün tüzüğünü kendi çıkarları için yıllardır değişmesini isteyen kahpelik yapıyor... Bu böyle gider de gider...

Bu şahsiyetler Sarıyer Spor Kulübü'nün nasıl bir tehlikeden kurtulduğunun acaba farkında mı? Değil mi? Yoksa sırf puştluk olsun diye mi böyle tahrik edici provokatif yolları seçiyorlar!

Dünü unutan bugünü yaşayamaz ve geleceği tasarlayamaz!

Sarıyer, ekonomik anlamda iflas ediyordu.

O buhranlı günlerden bugünkü duruma olağanüstü zorluklar yaşayarak gelen kulübümüze yapılan maddi ve psikolojik saldırıların artarak devam ettiğini görmek büyük üzüntü verici.ŞÜKRÜ GENÇ'E AYRI BİR PARANTEZ AÇMAMIZ GEREKİYOR!

Öncelikle Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in 8 yıldır verdiği namus ve şeref sözlerini tutmadığı ve kulübü bataklığın dibine çekmek için elinden geleni ardına koymadığını açıkça beyan etmeliyiz.

Bu süre zarfında Başkan Saffet Akkoyun ve bir elin parmağını geçmeyecek sayıda olan vefalı yöneticilerin sağlam duruşu neticesiyle Sarıyer Spor Kulübü yıkılmamış, ayakta kalmıştır.

Beklentileri karşılamasa da geçtiğimiz yılları baz aldığımız zaman sportif anlamda da yavaş yavaş iyiye gidiş söz konusu.

Saffet Akkoyun Başkanlığından önceki yılları hatırlayın.

Her sezon ligin diplerinde dolaşan ve küme düşme korkusu ile ligin son haftalarını panikle geçiren bir Sarıyer vardı.

Saffet Akkoyun döneminde ise sürekli olarak play-off içinde yer alan bir takım haline geldik.

Geçen sene şampiyonluğun ve 1.ligin kapısından döndük.

Bunları dile getirirken elimizdeki potansiyeli niçin daha iyi değerlendiremedik? Bunu da ayrıca irdelemek gerekiyor!

Futbolcuları ruhsuz oyunlarından dolayı ne kadar eleştirsekte, bu sezon dahi hala play-off şansımızın devam ettiğini görüyoruz.VEFALI SARIYERLİLER BİRLİK OLMALI

Kulüp üzerinde resmen kabus gibi dolaşan iç ve dış güçlerin tehdidi maalesef Sarıyer'in yükselişine büyük darbe vuruyor.

O zaman bu durum ister istemez Başkan Saffet Akkoyun ve bir avuç yöneticinin büyük bir aşkla mücadelesinin ne kadar önemli olduğu gerçeğini bize gösteriyor.

Başkan Akkoyun'un bir cengaver gibi sabırla ve Sarıyerlilik duruşuyla korkunç mücadele verdiğine şahitlik ediyoruz.

Çok uzun yıllardır Sarıyer'e hizmet veren Başkan Akkoyun tek kelimeyle onurlandırılması gereken vefalı bir Sarıyerli'dir.

BAŞKAN SAFFET AKKOYUN YENİDEN BAŞKAN ADAYI OLMASI İÇİN İKNA EDİLMELİ

Mayıs ayında yapılacak kongrede devam edip etmemesi konusunda henüz kararını vermediğini yakın çevresi ile paylaşan Akkoyun, acil olarak ikna edilmeli ve iki sene daha başımız da büyük bir güvence olarak kalmalıdır.

Suni gündemler ile "Sarıyer Spor Kulübü'ne başkan adayları var, çok talip var" dedikodularını yayan ve camiada gereksiz yere kaos çıkartmaya uğraş veren kan emiciler açtıkları kuyuya muhakkak kendileri düşecektir.

Keşke birçok başkan adayı çıksa. Buna en çok Saffet Akkoyun sevinir.

Fakat bu kutsal kulübü kanı beş para etmez, pislik abidelerine bırakma konusunda da tabiki Başkan Akkoyun titiz davranmak zorundadır.

Kongreler er meydanlarıdır. Başkan olmak isteyen adaylığını koyar, delikanlı gibi üyelerin karşısına çıkar. Bu kadar basit!!!

Sarıyer'in her kongresinden önce olduğu gibi bu kez de aynı boş senaryoları yaşayarak zaman kaybetmek istemiyoruz.

Kulübümüze değer katan, kulübümüzü anası gibi, çocuğu gibi seven yöneticilere ihtiyacımız var.

Ayrıca kulübün, Sarıyer Belediyesi ile tüm ilişkilerinin tamamen kesilme zamanı artık gelmiştir.

Sarıyer Spor Kulübü'ne uzun yıllardır hiçbir katkıda bulunmayan belediye başkanı Şükrü Genç'in ne kadar nankör ve gamsız bir karakter oldugu net olarak tescil edilmiştir.

Saffet Akkoyun'dan Allah razı olsun. Başkan Akkoyun, kulübe kurulan tüm tuzaklara rağmen mücadeleden kaçmadı ve Sarıyer'i ayakta tutmayı başardı.

Bu saatten sonra Şükrü Genç'ten, bir cacık olmaz.

Tam bağımsız Sarıyer Spor Kulübü'nü futbol tarihine ve Sarıyer'in tarihine altın harflerle yazdırmanın zamanı çoktan geldi.

AKP, CHP veya MHP hiç farketmez. Siyasetin futbolla işi kırmızı çizgi ile sınırlandırılmalıdır.

SAĞLAM TEMELLER HEMEN ŞİMDİ ATILMALIDIR!

Ayrıca kendimizi daha fazla kandırmaya gerek yok.

İşin ehli insanlar ile istişare yapmayan, üretemeyen, sistemli hareket etmeyen bir kulübün geleceği olamaz.

Bu gerçekler ile yüzleştiğimizde fotoğrafı net olarak görebiliyoruz...

Allah korusun Saffet Akkoyun başkanlığı bıraktığı an kan emici zihniyetler bu kulübü bataklığa sürüklerler bundan emin olun!!!

Uzun lafın kısası taşıma su ile değirmen dönmez.

Sarıyer Spor Kulübü Saffet Akkoyun önderliğinde güçlü bir yönetim kadrosu ile hedeflediği başarılara önümüzdeki sene ulaşabilir.

Bunun için ise gerekli olan unsur belli. Saffet Akkoyun'un listesinde yer alacak en az 7 kişinin ekonomisi üst seviye olmalı ve Sarıyer'i çok sevmeli.

Önümüzdeki kongrede Saffet Akkoyun ve Hakan Şengül omuz omuza verip, Sarıyer'in geleceğini yeniden inşa etmenin adımlarını ivedilikle atmalıdırlar.

Sarıyer'den menfaat beklemeyen isimlerin birlikte hareket etmeleri çok önemli.

Bu kulüp nasıl başarıya ulaşır? Detaylı bir manifesto çizilmelidir. Acilen... Hemen Şimdi.