Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HAKAN ŞENGÜL: LİG BİZİM İÇİN </br>BU HAFTA BAŞLIYOR!!!
AK PARTİ SARIYER'DE YÖNETİM KADROSUNU TEPEDEN TIRNAĞA TEMİZLEMELİ...
Pegasus Kazasında Kritik Gelişme
RTÜK'ten İhanete Ceza

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HAKAN ŞENGÜL: LİG BİZİM İÇİN
BU HAFTA BAŞLIYOR!!!

HAKAN ŞENGÜL: LİG BİZİM İÇİN </br>BU HAFTA BAŞLIYOR!!!
Sarıyer Spor Kulübü Başkan Vekili Hakan Şengül'den hem tebrik hem de uyarı geldi...
20.02.2020 / 16:49


Sarıyer Spor Kulübü Başkan Vekili Hakan Şengül'den hem tebrik hem de uyarı geldi...

Yıllardır Sarıyer'in hizmetinde büyük katkılar sunan başarılı yönetici yaptığı açıklamada "Kırklarelispor karşısında üstün bir oyun sergileyerek aldığımız üç puan bize ilaç etkisi yaptı ve hedefimizi daha canlı bir pozisyona getirdi. Teknik ekip ve Futbolcularımızı tebrik ediyoruz. Ancak bir an önce bu maçı unutup Pazar günü oynayacağımız kritik İnegölspor maçına konsantre olmalıyız" dedi.

HAKAN ŞENGÜL:

4-0 kazanılan Kırklarelispor galibiyetinden sonra camiamızda moraller üst seviyeye ulaştı.

Ligin ikinci yarısı ile beraber ciddi bir çıkışımız vardı. Talihsiz iki hafta aradan sonra yeniden galibiyet almamız hepimizi ayağa kaldırdı.

Umutlarımızı ve inancımızı tazeleyen güzel bir futbolla kazanmak bizi ayrıca mutlu etti.

Verdikleri mücadeleden dolayı teknik ekip ve oyuncularımıza teşekkür ediyoruz. Ancak lig bizim için bu haftadan itibaren başlıyor.

Rehavete kapılırsak hüsrana uğrarız. Önümüzde çok kritik bir deplasman var.

İnegölspor ile play-off mücadelesi veriyoruz ve bu hafta oynanacak müsabakanın ne kadar önemli olduğunu anlatmamıza dahi gerek yok.

Bu açıdan baktığımızda kesinlikle geçmiş tüm maçları bir kenara bırakıp, önümüzde yer alan 10 final maçına konsantre olmalıyız.

Teknik Direktörümüz Ekrem Al ve ekibi işlerini çok seven, disiplinli ve aynı zamanda kişisel ilişkileri çok iyi olan insanlar.

Futbolcularımız da bizim onlara olan güvenimizi boşa çıkarmayan bir karakter sergiliyorlar.

Gerek saha içi gerekse saha dışı tüm davranışları ile sağlam duruş örnekleri sunuyorlar. Bu da bizim transfer yaparken tüm unsurları gözden geçirdiğimizin somut örnekleri oluyor.

Artık ligin sonları yaklaştı. Sarıyer olarak tüm gücümüzle ve arzumuzla ligin son virajını başarılı sonuçlarla geçmek ve çok istediğimiz play-off'u alnımızın akıyla almak istiyoruz.

Başkanımız Saffet Akkoyun hem insan olarak hem de Sarıyer'in başkanı olarak çok kıymetli bir karakter. Kendisinin kulübümüze verdiği olağanüstü hizmeti kesinlikle fark yaratan bir durum.

Yerel yönetimlerden ve hiçbir kurumdan maddi manevi destek almadan uzun yıllardır bu kutsal ve yürekli mücadeleyi sürdürmek her Babayiğidin harcı değil. Başkanımız Sayın Akkoyun her türlü övgü ve teşekkürü hak ediyor.

Bizlerde yönetim kurulu olarak kendisinden güç alıyor ve daha derin bir aşkla Sarıyer'e hizmet anlayışımızı sürdürüyoruz.

Takımımızdan bu hafta da mücadele gücü yüksek ve kazanmak için herşeyini sahaya koyan bir oyun anlayışı bekliyoruz.

Kazanırsak çok önemli bir yol kat etmiş olacağız.

Futbolcularımızın rakip takım oyuncularından hiç bir eksiği yok. Aksine bizim futbolcularımız daha yetenekli ve üst düzey futbolcular. Ayrıca iyi de bir takım görüntüsü içindeyiz. Oyuncularımız kendilerine güvensin ve ligin kader maçlarından en önemlisine çıktıklarının farkında olsunlar!

İnanıyoruz ki teknik ekibimiz ve futbolcularımız kalan 10 maçın her birini final havasında yaşayacaklar ve Sarıyer'e yakışan etkili futbol ve yüksek mücadeleyi göstereceklerdir...