Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BİBEROĞLU'NDAN SARIYER TEŞKİLATINA 'BİRLİK, BERABERLİK' VURGUSU
FUTBOLUN UTANÇ SAHASI!  ORHAN KEÇELİ!!!
Mavi Vatan'ı karış karış tarıyorlar! İşte Türkiye'nin gururu enerji filomuz
KAYMAKAM ÖZER'DEN SIKI DENETİM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BİBEROĞLU'NDAN SARIYER TEŞKİLATINA 'BİRLİK, BERABERLİK' VURGUSU

BİBEROĞLU'NDAN SARIYER TEŞKİLATINA 'BİRLİK, BERABERLİK' VURGUSU
AK Parti'nin Sarıyer'de sevilen isimlerinden Başar Biberoğlu, il ve ilçe kongreleri öncesinde teşkilata "El ele omuz omuza çalışarak, tek vücut halinde hareket ederek, birlik ve beraberlik içinde büyük Sarıyer hedefine ulaşacağımıza inancımız sonsuzdur" mesajı gönderdi...
20.01.2020 / 14:28


AK Parti'nin Sarıyer'de sevilen isimlerinden Başar Biberoğlu, il ve ilçe kongreleri öncesinde teşkilata "El ele omuz omuza çalışarak, tek vücut halinde hareket ederek, birlik ve beraberlik içinde büyük Sarıyer hedefine ulaşacağımıza inancımız sonsuzdur" mesajı gönderdi...

AK Parti'nin Sarıyer'de küllerinden doğacağını bildiren Biberoğlu, "takım ruhuyla hareket edelim, gereksiz polemiklere girmeyelim, eski ve yeni tüm başkan ve yöneticiler, dava arkadaşlarımız burada sorumluluk almalı ve samimi olarak Sarıyer'in geleceğini masaya yatırmalıdırlar" diyerek önemli bir çağrıda bulundu. Teşkilata mesaj göndermeyi de ihmal etmeyen Başar Biberoğlu, şu ifadeleri kullandı:EL ELE, OMUZ OMUZA ÇALIŞMALIYIZ

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde, 2001 yılında başladığımız kutlu yürüyüşümüz boyunca daima milletimizin gösterdiği istikamete ilerledik. Siyasetimizin merkezine insanımızı yerleştirdik. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet anlayışından asla vazgeçmedik. Sarıyer için şimdi yeni bir atılım dönemine başlıyoruz.

2023 hedeflerine daha sağlam adımlarla ulaşmak için yenilenmeli ve tazelenmeliyiz.

Dün olduğu gibi yarın da el ele omuz omuza çalışmaya devam etmeliyiz.

Tek vücut halinde hareket ederek birlik ve beraberlik içinde ve AK Kadrolar ile Büyük Sarıyer hedefine ulaşacağımıza inancımız sonsuzdur.2023 hedefimiz için yakın zamanda tüm Türkiye'de gerçekleştireceğimiz il, ilçe, kongreleri ile Kadın ve Gençlik Kolları'nın kongreleri milletimizle yeniden kucaklaşmamıza, yaptığımız hizmetleri anlatmamıza vesile olacaktır.

Dolayısıla AK Parti teşkilatları olarak hazırladığımız kurumsal kimliğimize uymamız ve bu kimlikle belirlenmiş ögelerin dışına çıkmamamız gerektiğini önemle belirtmek isterim.

AK Parti kadrolarının bir takım ruhu ile hareket etmesi net şekilde sağlanmalıdır... Yapılan tüm işler ve icraatlarla ilgili olumlu bir tablo çizmeliyiz.

AK Parti Sarıyer teşkilatının her daim kanaat önderleriyle sürekli iletişim halinde olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle kanaat önderleriyle iletişim halinde olmak, hem o bölgedeki insanların beklentilerini daha iyi anlamaya yardımcı olacak hem de kanaat önderlerinin insanlardaki olumlu algısı AK Parti'nin icraatlarına olumlu geri dönüşler sağlayacaktır.Sosyal medya manipülasyona açık olduğundan Sarıyer teşkilatımız sosyal ve dijital medya mecralarını kullanırken dürüst ve şeffaf kişiliklerini sergilemekten korkmamalı ve davasına sahip çıkmalıdır.

Kadınların, erkeklerin ve gençlerin toplumsal sorunları, problemleri ayrı ayrı titizlikle ele alınmalıdır. Bu hususun samimiyetle ilgilenilmesi gerektiğine olan inancımız ile ivedilikle çözüm yollarını sağlamalıyız...

Kongre esnasında tüm teşkilatın birlik ve beraberlik mesajı vermesi toplumun algısı için çok önemlidir.

Bu yüzden yeni, eski tüm dava arkadaşlarımız ile kucaklaşmalıyız, birlikte yeniden bismillah demeliyiz ve tüm teşkilat olarak samimi görüntüler vermeliyiz.

AK Parti'nin Sarıyer'de daha fazla küçülmesine ve yok olmasına asla izin vermeyeceğimi açık yüreklilikle beyan etmek isterim.

Sarıyer'i yeniden şaha kaldıracak kudrete, kabiliyete ve imana sahibiz elhamdülillah...