Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - İSA MESİH İLE GELECEK PARTİSİ </br>HEDEF HRİSTİYAN TÜRKİYE!!!
MİLLET CAN DERDİNDE KEREM KINIK FOTO ŞOV PEŞİNDE!
AK PARTİ SARIYER'DE YÖNETİM KADROSUNU TEPEDEN TIRNAĞA TEMİZLEMELİ...
Pegasus Kazasında Kritik Gelişme

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İSA MESİH İLE GELECEK PARTİSİ
HEDEF HRİSTİYAN TÜRKİYE!!!

İSA MESİH İLE GELECEK PARTİSİ </br>HEDEF HRİSTİYAN TÜRKİYE!!!
Pensilvanya'dan gelen talimatla kurulan Gelecek Partisi'nin foyası erken deşifre oldu...
09.01.2020 / 16:28


Pensilvanya'dan gelen talimatla kurulan Gelecek Partisi'nin foyası erken deşifre oldu... Fetö'ye yakınlığı ile bilinen ve din, dil, ırk ayrımı düşünceleri, söylemleri, gayri ahlaki tavırları sebebiyle Türk Milleti'ne layık olmadığı görülen, bunun neticesinde AK Parti'den kapı dışarı edilen İsa Mesih Şahin Gelecek Partisi İstanbul İl Başkan'ı oldu.İsa Mesih İsmi ile resmen tüm Türkiye'ye ve müslüman alemine Pensilvanya uzantısıyla bir meydan okuma, bir mesaj vermek istendiği herkes tarafından konuşulmaya başlandı. FETÖ'nün ve CIA'nın kurduğu partiden daha akıllı hamleler bekleyen Türk halkı, Gelecek Partisi'nin bu ataması ile ilgili "Allah ellerini ayaklarını birbirlerine doladı. Bu atama ile kendilerini deşifre etmiş oldular.

Türkiye nasıl bir tuzak ve algı operasyonu ile yok edilmek isteniyor görüyoruz" diyerek, oynanmak istenen oyunun farkında olduklarını dile getiriyorlar.

Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisi'nde İsa Mesih Şahin, İstanbul İl Başkanı olarak atandı. Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Gelecek Partisi'ni kurduğunu duyuran Ahmet Davutoğlu, teşkilatlanmaya da devam ediyor.İSTANBUL'A İSA MESİH

Parti Sözcüsü Selim Temurci; İstanbul, Ankara ve Konya il başkanlarını kamuoyuna duyurdu.

Buna göre Gelecek Partisi'nin İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, Ankara İl Başkanı Osman Hakan Kılıç ve Konya İl Başkanı Hasan Ekici oldu.