Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ŞÜKRÜ GENÇ'E OY VERENLER </br>SARIYER'İ "BOK'A, ÇAMURA" MAHKUM ETTİLER!!!
MİLLET CAN DERDİNDE KEREM KINIK FOTO ŞOV PEŞİNDE!
AK PARTİ SARIYER'DE YÖNETİM KADROSUNU TEPEDEN TIRNAĞA TEMİZLEMELİ...
Pegasus Kazasında Kritik Gelişme

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ŞÜKRÜ GENÇ'E OY VERENLER
SARIYER'İ "BOK'A, ÇAMURA" MAHKUM ETTİLER!!!

ŞÜKRÜ GENÇ'E OY VERENLER </br>SARIYER'İ
Şükrü Efendi 11 senedir başkansın, Sarıyer'in bu bok'u, çamuru ne zaman bitecek?
06.01.2020 / 17:36


Şükrü Efendi 11 senedir başkansın, Sarıyer'in bu bok'u, çamuru ne zaman bitecek?

Son 11 yılda ne zaman yağmur yağsa, Sarıyer'in tepelerinden, sokaklarından bok ve çamur fışkırarak denize akıyor...

Bu yetmiyor, kanazilasyonlar taşıyor, lağımlar caddelerde dere yatağı oluşturuyor!!! Vatandaşlar pisliğin içine batıyor. Dün tablo ne ise bugün de aynı!

Bu durum o kadar normal bir hal aldı ki, millet için artık bu fotoğraflar sıradan olarak görülüyor.
Her geçen gün çürüyerek yok olan Sarıyer'de mevcut yerel yönetime oy verenler, şimdi kafalarını duvara vuruyorlar!!!

Sarıyer'in ismi yakında 'PislikYer' olarak değişime gidebilir!

Sarıyer Belediye Başkanı olarak 3. Dönemini yaşayan Şükrü Genç'in bu tabloyu onlarce kez görmesine rağmen, bir seyirci gibi tüm gelişmeleri sadece izliyor olması tek kelimeyle utanılacak bir durumdur.Bu ilçenin belediye başkanı yok! Bu ilçenin belediye meclisi de yok! Bu ilçenin sadece deliler gibi ranta saldıran, rant için siyaset yapan, rant için sevgi pıtırcığı dağıtan basiretsiz, beceriksiz, kötü niyetli politikacıları var!Sarıyer'e son 11 yılda sağlam tek bir proje dahi sunmayan Şükrü Genç'in belediyesi, 600 milyonu aşan borcu acaba nerede ve hangi hizmette yaptı?

Bu sorunun cevabını Şükrü Genç veremiyor! Kendisine Sarıyer'de hesap soracak bilgili, deneyimli muhalefet olmayınca 'Beyaz Atlı Prens Atı Alıyor Üsküdar'ı geçiyor' maalesef!!!

3 dönemdir başkan olan Genç, altyapısı dökülen, enkaza dönüşen Sarıyer'i daha ne kadar sömürecek ve harabeye çevirecek?

Yazık değil mi? Günah değil mi?Türkiye'nin en güzel ilçesini bok'a, çamura mahkum etmek vicdansızlık, vurdumduymazlık ve hainlik değil midir?

Sarıyer göz göre göre çürümeye ve yok olmaya doğru hızla ilerliyor. İvedilikle doğru adımlar atılmalıdır. FETÖ'cü Erkan Karaaslan dosyası titizlikle artık sonuca ulaştırılmalıdır... Sarıyer İlçesi büyük bir kararlılıkla menfaatçi, çıkarcı, rantçı zihniyetlerden arındırılmalıdır! Bu millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya and içmiş kay-mak gibi tertemiz devlet adamlarına kucak açılmalıdır... Çok daha büyük eziyetler ve işkenceler çekilmeden, düğmeye basılmalı ve Sarıyer'e tekrar güneş doğmalıdır.