Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - DİKKAT EDİN! SAFFET AKKOYUN'A NANKÖRLÜK EDENLER İLE SARIYER'E İHANET EDENLER AYNI FAMİLYA!!!
FUTBOLUN UTANÇ SAHASI!  ORHAN KEÇELİ!!!
Mavi Vatan'ı karış karış tarıyorlar! İşte Türkiye'nin gururu enerji filomuz
KAYMAKAM ÖZER'DEN SIKI DENETİM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

DİKKAT EDİN! SAFFET AKKOYUN'A NANKÖRLÜK EDENLER İLE SARIYER'E İHANET EDENLER AYNI FAMİLYA!!!

DİKKAT EDİN! SAFFET AKKOYUN'A NANKÖRLÜK EDENLER İLE SARIYER'E İHANET EDENLER AYNI FAMİLYA!!!
Sarıyer'de öyle hainlikler oluyor ki neresinden tutsanız elinizde kalır. On yıllardır Sarıyer'in kanını emen kafatasçı mahluklar, tutmuşlar şimdi de Saffet Akkoyun'a aba altından sopa gösteriyorlar.
29.12.2019 / 19:09


Sarıyer'de öyle hainlikler oluyor ki neresinden tutsanız elinizde kalır. On yıllardır Sarıyer'in kanını emen kafatasçı mahluklar, tutmuşlar şimdi de Saffet Akkoyun'a aba altından sopa gösteriyorlar.

Siyasi yerel yönetimin uşağı olan ve her daim hayatlarını besleme olarak yaşayan bu zavallılar, talimatla yazıyor ve konuşuyorlar.

Ancak işin ilginç tarafı bu kafatasçı zümre hayatları boyunca Sarıyer'in etinden, sütünden, çayından, tostundan faydalanan ve tüm yaşantılarını Sarıyer üzerinden beleş sistemi ile kurmuş uyanıklar!

Bunların arasında iki dönem başkanlık yapmış 'bostan korkuluğu' bile var...

Bunlar Sarıyer Spor Kulübü'ne beş kuruş faydaları olmadığı gibi 'kulüp küçük kalsın fakat bizim elimizde kalsın' zihniyetinin çıban başlarıdır.

Şimdi bunlar kendilerini o kadar akıllı sanıyorlar ki, yapacakları kışkırtıcı hamleler ile kendilerini yine ön plana çıkaracak bir pozisyona getirip, eski darbeci güçlerini kaybetmediklerini ulu orta ilan etmenin hayalini kuruyorlar!

Bitmiş, tükenmiş olduklarını görüyorlar ama son çırpınışlarını da sergilemekten geri kalmıyorlar.

Yalan, yanlış söylemler ile insanları kandırmaya çalışıyorlar ve yıllardır aynı oyunu sergiliyorlar. Bu sene daha da azıttılar.

Algıya göre sanki Saffet Akkoyun'dan başka bir isim var başkanlık yapacak ama başkan Akkoyun bir türlü koltuğu bırakmıyor? Algı bu!!!

Tüm Sarıyer halkı bilsin ki Saffet Akkoyun, bugün namuslu ve ciddi bir başkan adayı çıksın hemen kongreye gider ve kulübü emin ellere teslim eder.

Akkoyun Sarıyer için cebinden 20 milyona yakın para harcamış, ailesini, dostlarını 8 yıldır ihmal etmiş, yıllardır tatil yüzü bile görmeyen bir adam...

Saffet Akkoyun'a Allah razı olsun diyeceğinize, fare gibi kulübün çatısını kemiriyor sunuz!

Saffet Akkoyun'dan başka bu kulübe başkanlık makamı için hizmet vermek isteyen kimse yok!

Sadece algı operasyonları ile ortaya atılan isimler mevcut... Bir tane dahi ciddi bir aday söz konusu değil.

Sarıyer halkının tüm gerçekleri bilme hakkı var.

Saffet Akkoyun olmasaydı Sarıyer Spor Kulübü bugün amatör ligde idi.

Çünkü ısrarla bu kulübün küçülmesini isteyen kan emiciler, yoğun çalışma içerisinde planlarını sürdürmekteler.

Çok şükür herşeye rağmen Saffet Başkan tüm zorluklara, tüm engellere ve tüm bozgunculara karşı dimdik ayakta, duruşunu muhafaza ediyor! Ve bu sayede Sarıyer Spor Kulübü amatör ligi boylamıyor!!!

Sokaktaki dilenciye borcu olan bir kulübü, bataklığın içinden kurtaran ve tüm borçlarını sıfırlayan bir lidere nankörlük değil vefa örneği gösterilmelidir.

Saffet Akkoyun 8 sezondur Sarıyer Spor Kulübü başkanı olarak görev yapmakta. Bu 8 sene içinde tüm zorluklara ve tüm engellere rağmen kulübü kimseye muhtaç etmedi.

Akkoyun bu süreçte kendini çok fazla parçaladı ama sonuçta Sarıyer’i belli bir düzlükte tutmayı başardı.

Bir diğer önemli analiz ise Akkoyun, Sarıyer Spor Kulübü tarihinde, belediye başkanı tarafından maddi-manevi hiçbir destek görmemesine rağmen, Sarıyer’i başarıyla yönetmeye devam eden tek başkandır. Bu anektod unutulmamalıdır!!!

Sarıyer Spor Kulübü, tüm Sarıyer’in sevdasıdır… Bunu hepimiz gayet iyi biliriz. Ancak gerçek manada birleştirici güç olmak, Saffet Akkoyun döneminde sağlanmıştır.

ŞÜKRÜ GENÇ SARIYER'İ SEVMİYOR!

Başarıya giden yolda belediyelerin kulüplere olan desteği gözle görülür bir gerçektir.

Fakat bu husus Sarıyer için maalesef geçerli olmuyor.

Saffet Akkoyun’un tek başına verdiği bu amansız mücadelenin, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç tarafından samimi şekilde desteklenmesi ve birlikte başarılar elde edilmesi büyük anlam ifade etmektedir.

Sarıyer Spor Kulübü maalesef Sarıyer Belediyesi tarafından zerre iğne ucu kadar desteklenmiyor.

Şükrü Başkan şunu net olarak bize göstermiştir. Kendisi Sarıyer'i sevmiyor. O bu ilçeden elde edeceği siyasi kazançlara bakıyor... Açıkçası ifade ettiğimiz bu sözler net olarak halk tarafından konuşulan gerçeklerdir...

DİKKAT EDİN! SAFFET AKKOYUN'A NANKÖRLÜK EDENLER İLE SARIYER'E İHANET EDENLER AYNI FAMİLYA!!!

Sarıyer Spor Kulübü için tarihi önem taşıyan konu aslında çok farklı. Başkan Akkoyun'un karakterli duruşu beklendiği gibi birilerini çok ciddi rahatsız ediyor. Sarıyer Belediyesi destek olmasa dahi Sarıyer Spor Kulübü doğru başkan ve kısmen doğru yöneticiler ile ayakta kalabiliyormuş! Bu umut veren gelişmeyi tüm Sarıyer halkı gördü ve artık biliyor ki, Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, tek başına bu kulübü taşıyabiliyor ve ayakta tutabiliyor.

Akkoyun, kendisinden önce görev yapan bazı başkanların pisliklerini temizleyen ve tarihe geçecek şerefsizlikleri ortadan kaldıran büyük bir liderdir.

Sarıyer hepimizin ortak değeri. Sadece tek bir insanın omuzlarına bu yükü bırakmak ne insanlığa sığar, ne vicdana sığar, nede Sarıyerliliğe sığar! Tüm Sarıyerliler olarak bu yükü birlikte omuzlamalı ve geleceğe umutla bakarken, camiamızın ne kadar güçlü olduğunu idrak edip, kararlılıkla sağlam zeminler üzerine basmalıyız.

Ve camiamızı dimdik ayakta tutan Başkan Saffet Akkoyun’a da teşekkürü borç bilmeliyiz.

Son olarak altını çizmekte fayda görüyoruz. Muhakkak başkanı ve yöneticileri de eleştirelim. Hatalarını, eksiklerini konuşalım, tartışalım... Hiç kimse unutmasın mevcut yönetimi en çok eleştiren biziz, Sarıyer Yenigün Gazetesi... Fakat kulübümüze tarih boyunca böyle büyük bir başkan gelmediğini de unutmayalım. Hangimiz Sarıyer'in borçları için kendi evimizi ipotek ederiz? Lütfen samimiyetle cevaplayalım... Hangi başkan yapar bunu? Hangi Sarıyerli yapar???