Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER İÇİN CANINI DİŞİNE TAKAN HAKAN ŞENGÜL'ÜN KIYMETİ BİLİNMELİ...
MİLLET CAN DERDİNDE KEREM KINIK FOTO ŞOV PEŞİNDE!
AK PARTİ SARIYER'DE YÖNETİM KADROSUNU TEPEDEN TIRNAĞA TEMİZLEMELİ...
Pegasus Kazasında Kritik Gelişme

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER İÇİN CANINI DİŞİNE TAKAN HAKAN ŞENGÜL'ÜN KIYMETİ BİLİNMELİ...

SARIYER İÇİN CANINI DİŞİNE TAKAN HAKAN ŞENGÜL'ÜN KIYMETİ BİLİNMELİ...
Sportif başarı ve başarısızlık futbol camiasında muhakkak tek realite olarak karşımızda duruyor.
27.12.2019 / 12:06


Sportif başarı ve başarısızlık futbol camiasında muhakkak tek realite olarak karşımızda duruyor.

Tarihi ve güzide spor kulüplerinin yönetim kurulunda görev alan isimler her daim özenle seçilir diye biliriz.

Biz, Sarıyer'de yöneticilik yapan tüm insanları iyi niyetleri ile bu göreve talip olduklarını düşünüyoruz. İstisnalar kaideleri bozmaz. Genel anlamda Sarıyer için bir gram fayda sağlayan her insanın başımızın üstünde yeri vardır.

Ancak bazı yöneticiler var ki gerçekten hakları ödenmez. Bunların başında da Hakan Şengül geliyor. Sarıyer yönetiminin neredeyse her kolunda görev yapan Şengül, uzun zamandır Sarıyer Spor Kulübü Başkan Vekili olarak elini değil, gövdesini taşın altında tutmaya devam ediyor.

Bizzat isim olarak birini ön plana çıkarmamızdaki en önemli sebep örnek teşkil etmesidir.

Sarıyer'in artık güzel örneklere ihtiyacı var. Yanlışları ve hataları nasıl eleştiriyorsak, kulübümüz için 10 yıla yakın fedakârca hizmet eden bir ismi de onore etmeyi bilmeliyiz.

Geçen sezon Sarıyer yarı final oynadığında ve şampiyonluk mücadelesi verdiğinde bu başarıyı herkes üstlenmişti. Bu sezon beklenen ve hedeflenen başarı an itibariyle gelmeyince, ortalıkta kimseyi göremez olduk.

Hani cefa, hani vefa, hani değer kıymet bilmek... Bu kavramlar nerede?

Başarı varken herkes başarının bir parçası... Oh ne güzel hazır başarıya konun hep birlikte.. Ama puan tablosunda başarısızlık varsa herkes kaçak, ara ki insan bulasın!!!

Düşünsenize... Kulübün en zor şartlarında sürekli olarak bu kulübe kimler sahip çıkıyor? Herkes vicdanını hesaba çeksin!

Ailesini, işini, özel hayatını, hobilerini, eğlencelerini, arkadaşlarını bırakıp, 10 yılı aşkındır Sarıyer Spor Kulübü'nü ayakta tutmak için çırpınan Hakan Şengül'e, gönülden edilecek birçok teşekkür borçluyuz.

Kulübe maddi anlamda kişisel olarak sunduğu desteğin yanı sıra, futbolcular ile yaptığı sıkı pazarlıklar sonucu kulübe ayrıca büyük maddi avantaj sağlayan Şengül, bu başarısı ile her sezon Sarıyer'in kasasına ciddi katkıda bulunuyor.

Sarıyer Spor Kulübü'ne sahip çıkan ender insanlardan biri olan Hakan Şengül'ü soğutmaya, küstürmeye çalışan kötü niyetli kişiler amaçlarına ulaşamayacaklar.

Dışarıda, kahvehane, cafetarya köşelerinde bilip, bilmeden konuşanların siciline bakın, Sarıyer'e en büyük zararı verenlerin bu dedikoducu zihniyetler olduğunu görürsünüz.

Gerçek Sarıyerlilere düşen görev iyi ile kötüyü ayırmak ve Sarıyer Spor Kulübü için canını dişine takan yöneticilerin hakkını teslim etmektir.

Aksi halde Sarıyer'in çok tehlikeli bir yola doğru sürüklendiğini acı bakışlarla izlemeye başlarız. Sarıyer'i amatör bir kulüp haline getirmek isteyen, kulübü Sarıyer aşkı ile değil, kendi kişisel menfaati için seven çakalların niyetlerinin ne kadar açık olduğu ortadadır...

Camia olarak tüm Sarıyer sevdalıları birleşmelidir. Yönetim ile taraftar sevgi yumağı oluşturmalıdır.

Geçici bir süre sıkıntılar yaşanabilir. İzah ettiğimiz gibi bunlar geçicidir. Aslı olan Sarıyer'dir. Aslı olan tüm camiamızın bütünleşmesi ve gelecek günlere umutla, pozitif bakabilmektir...

Bunun için yapmamız gereken en önemli unsur ise değerlerimize sahip çıkmak ve kıymet bilmektir!!!