Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BEYOĞLU'NDAKİ TRAVESTİLER BİLE SADİ TEKELİOĞLU'NDAN DAHA DELİKANLIDIR!!!
AK PARTİ SARIYER'DE YÖNETİM KADROSUNU TEPEDEN TIRNAĞA TEMİZLEMELİ...
Pegasus Kazasında Kritik Gelişme
RTÜK'ten İhanete Ceza

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BEYOĞLU'NDAKİ TRAVESTİLER BİLE SADİ TEKELİOĞLU'NDAN DAHA DELİKANLIDIR!!!

BEYOĞLU'NDAKİ TRAVESTİLER BİLE SADİ TEKELİOĞLU'NDAN DAHA DELİKANLIDIR!!!
Herşeyi beklerdik ama Sadi Tekelioğlu'nun kendi ismine, kariyerine bu denli ahlaksızca ihanet etmesini asla!!!
21.12.2019 / 16:59


Herşeyi beklerdik ama Sadi Tekelioğlu'nun kendi ismine, kariyerine bu denli ahlaksızca ihanet etmesini asla!!! Sarıyer Spor Kulübü, Şaban Yıldırım ile yollarını ayırdıktan sonra doğru bir strateji ile acele etmeyerek ligin devre arasını bekledi. Birçok teknik direktörün Sarıyer'de çalışmak için can attığı, aracılar ile haber yolladığı ve iştahla beklediği bir zamanda Sarıyer yönetimi, kariyeri ve tecrübesi malum, genç futbolculara verdiği önemle ön plana çıkan Sadi Tekelioğlu ile görüşme kararı aldı.

16 Aralık Pazartesi günü Sarıyer Spor Kulübü yönetimi ile Sadi Tekelioğlu arasında yapılan toplantı sonucunda her iki taraf karşılıklı olarak anlaşmaya vardı.

23 Aralık Pazartesi günü imza töreni için sözleşen taraflar artık günü beklemeye başladı.

Aynı zamanda bu başlangıç, senaryonunda tüm özelliklerini ortaya koyduğunu söyleyebiliriz. Fakat Sadi Tekelioğlu'nun karakteri ve ruh hali ile perde arkasında döndürdüğü oyunun mide bulandıran detaylarını sizinle ayrıca paylaşmak istiyoruz.

Sadi Tekelioğlu'un yardımcı antrenörleri kısa bir süre önce Gölcükspor'a imza atıyorlar. Sadi hoca da kısa zaman içinde Gölcükspor'a imza atıp göreve başlayacak. Plan bu...

Ancak Türk futbol tarihinde daha önce eşi benzeri görülmemiş bir ahlaksızlık ve kancıklık maalesef Sarıyer'i buluyor.

Düzenbazlık ve eyyamcılık ise hat safhada...

Sadi Tekelioğlu gizli kapılar ardından hem Gölcükspor'un teklifine evet diyor hem de alenen Sarıyer'in teklifine evet diyor.

Böyle bir çakallık şeytanın aklına gelmez!!! Tekelioğlu, yardımcı antrenörlerini Gölcükspor'a imza attırıyor, kendisi Sarıyer ile masaya oturuyor.

Çakal hoca, Sarıyer Spor Kulübü Yönetimi ile yaptığı görüşmede ise Gölcükspor ile anlaşamadığını, herhangi bir bağının söz konusu olmadığını, boşta olduğunu ve kesin olarak Sarıyer'e imza atacağını belirtiyor.

Bunun üzerine etik kurallar çerçevesinde kendisi ile Sarıyer yönetimi söz kesiyor. Namus sözü...

Garibim Sarıyer Yönetimi herkesi kendi gibi namuslu ve ahlaklı zannediyor. İnsanların kafası kavun değil ki koklayasın!

Ve imza için 23 Aralık Pazartesi günü bekleniyor.

Fakat bu sırada Gölcükspor resmi internet sitesinden açıklama yapılıyor. "Ünlü teknik direktör Sadi Tekelioğlu ile kesin olarak anlaşmaya vardık. Sadi hocamız ile 20 Aralık Cuma Günü sözleşme imzalayacağız" deniyor.

Bunun üzerine şaşkına dönen Sarıyer yönetimi, 18 Aralık Çarşamba Günü Sadi Tekelioğlu ile telefon görüşmesi yapıyor ve bu durumu kendisine soruyor.

Tekelioğlu'nun cevabı "ben size, Sarıyer'e namus sözü verdim, hiçbir sorun ve pürüz yok. 23 Aralık Pazartesi Günü Sarıyer'e geliyorum, resmi imzayı atıyorum" diyor.

Ve günlerden 20 Aralık Cuma... Yani Dün!!!

Sadi Tekelioğlu, Gölcükspor ile sözleşme imzalıyor.

Şimdi biz bu durumda akıl tutulması yaşamayalım da kim yaşasın! Bizim beynimiz, aklımız, ruhumuz buz kesmiş durumda. Vicdanen biri bize bunu izah etsin lütfen!!! 2011 yılında Sarıyer'in ekmeğini yemiş bir şahsiyetin davranışı böyle mi olmalıydı? 

Bu nedir Allah, Peygamber aşkına...

Müsade buyurursanız, hep birlikte Sadi Tekelioğlu'na soralım... Sayın Tekelioğlu, hani siz namus sözü verdiniz ya? Bu nasıl bir namus, nasıl bir şeref, nasıl bir ahlak, nasıl bir adamlıktır?

Bugüne kadar tanıdığımız dürüst Sadi Hoca kavramı yok olduğu gibi aynı zamanda kendi kariyerinize ve kişiliğinize de bir ihanet söz konusu.

Genelevde çalışan hayat kadınlarının ve Beyoğlu'nun arka sokaklarında iş tutan travestilerin bile bu kadar alçalamayacağını düşünüyoruz.

Sarıyer Spor Kulübü, Sadi Tekelioğlu'nun peşinden koşmuş değil. Her iki taraf oturmuş, anlaşmış!

Sarıyer'e imza atmak için yola çıkıp, Gölcükspor'a imza atmak nedir? Erkeğim, delikanlıyım, adamım diyen hangi insan bu davranışı kendisine yakıştırır?

Onurlu, gururlu insanların asla kabul edemeyeceği bu iğrenç alavere dalavere oyunlar ile sadece Türk futboluna değil, insanlığın kalbine de hançer saplanıyor!!

Sarıyer'in bu kritik döneminde, her geçen günün altın değerinde olduğu bu zaman diliminde maalesef 1 hafta daha ziyan oldu. Yazık günah değil mi?

Bu tarz ahlaksız kişilikler sebebiyle Türkiye'de insanlar arasında 'güven' kavramı resmen can çekişiyor...

"Dürüstlük" ölmüş, namus yerlerde sürünüyor.

Kimse, kimseye güven duymuyor. Neden? İnsanların güvenini suistimal eden bu kötü karakterler yüzünden!

Koca çınar Sarıyer ile kimse dalga geçemez. Tekelioğlu değil feriştahı gelse rezil rüsva olur. Herkes haddini bilecek.

Türk Futbolunun böyle ahlaksız teknik direktörlerden ve futbolculardan acilen temizlenmesi şarttır.

Gölcükspor yönetimi şunu iyi bilsin ki, kulüplerine 'pimi çekilmiş el bombası' soktular! Allah bize, Sarıyer'e acıdı. Camiamıza layık olmayan bir kancık karakterin maskesi düştü ve gizlenen halis kişilik su yüzüne çıktı! Rabbimiz herşeyin en hayırlısını nasip etsin. Sarıyer farkında olmadan direkten döndü. Şimdi Gölcükspor düşünsün.

Son olarak söyleyeceklerimizin altını önemle ve kırmızı çizgiyle belirtmekte fayda görüyoruz. Sporun hangi branşında olursa olsun önce ahlak ve dürüstlük ön planda olsun. Aksi halde Türk futbolunun geleceği, kaostan beslenen düzenbazların oyuncağı olmaya devam edecek!!!