Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER'DE 2. </br>SADİ TEKELİOĞLU DÖNEMİ!!!
MİLLET CAN DERDİNDE KEREM KINIK FOTO ŞOV PEŞİNDE!
AK PARTİ SARIYER'DE YÖNETİM KADROSUNU TEPEDEN TIRNAĞA TEMİZLEMELİ...
Pegasus Kazasında Kritik Gelişme

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER'DE 2.
SADİ TEKELİOĞLU DÖNEMİ!!!

SARIYER'DE 2. </br>SADİ TEKELİOĞLU DÖNEMİ!!!
Şaban Yıldırım ile yolları ayırdıktan sonra iki haftadır altyapı sorumlusu Mahmut Kocabal ile idare eden beyaz martılar yeni hocasını buldu.
20.12.2019 / 10:54


Şaban Yıldırım ile yolları ayırdıktan sonra iki haftadır altyapı sorumlusu Mahmut Kocabal ile idare eden beyaz martılar yeni hocasını buldu.

Gölcükspor ile anlaşması an meselesi olan Sadi Tekelioğlu'nu Sarıyer kaptı. Haftalardır Gölcükspor'un gündeminde olan ve imza atmak için Gölcükspor yönetimi ile detayları görüşen Tekelioğlu'nun Sarıyer sevgisi ağır bastı. Tecrübeli teknik adamın rotası Yusuf Ziya Öniş Stadı oldu...

Trabzon'un altyapısından yetiştirdiği birbirinden önemli genç yetenekler ile adından söz ettiren 64 yaşındaki başarılı teknik direktör Sadi Tekelioğlu ile prensipte her konuda anlaşmaya vardı. 23 Aralık Pazartesi günü resmi sözleşmenin imzalanması bekleniyor. 

Daha önce 2011 yılında çalıştığı Sarıyer'de ikinci dönemini yaşayacak olan Tekelioğlu'nun 1,5 senelik  mukavele imzalayacağı öğrenildi.

Ligin ikinci yarısında bambaşka bir Sarıyer izletmek için kolları sıvayan Başkan Saffet Akkoyun ve yönetim kurulu, yapacakları nokta transferler ile kötü gidişata dur demek isteyecekler.

Yuvana hoşgeldin Sadi hoca...