Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - KILIÇDAR, KAFTANCI VE İMAM... OĞULLARI İLE? ATATÜRK, CHP TARAFINDAN YOK EDİLİYOR!!!
MİLLET CAN DERDİNDE KEREM KINIK FOTO ŞOV PEŞİNDE!
AK PARTİ SARIYER'DE YÖNETİM KADROSUNU TEPEDEN TIRNAĞA TEMİZLEMELİ...
Pegasus Kazasında Kritik Gelişme

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KILIÇDAR, KAFTANCI VE İMAM... OĞULLARI İLE? ATATÜRK, CHP TARAFINDAN YOK EDİLİYOR!!!

KILIÇDAR, KAFTANCI VE İMAM... OĞULLARI İLE? ATATÜRK, CHP TARAFINDAN YOK EDİLİYOR!!!
Sarıyerli İş insanı Başar Biberoğlu, CHP'nin nasıl büyük bir tehdit altında olduğunu ve Ataürk'ün ilke ve inkilaplarını yok etmeye cüret eden grupların emri ile nasıl hareket edildiğini sert sözlerle ifade etti.
11.12.2019 / 20:40


Sarıyer'in önde gelen ve sevilen iş insanlarından Başar Biberoğlu, CHP'nin nasıl büyük bir tehdit altında olduğunu ve Ataürk'ün ilke ve inkilaplarını yok etmeye cüret eden grupların emri ile nasıl hareket edildiğini sert sözlerle ifade etti.BAŞAR BİBEROĞLU:

Samimi Atatürkçüler'in büyük bir oranı CHP’den uzaklaştırıldı. Yerini FETÖ ve PKK’yla ittifaka sıcak bakan sözde “Atatürkçüler” aldı.

Yeni CHP üniter yapıya karşı, PKK/PYD’nin siyasi uzantısı HDP’yle ittifakı savunan ve dolasıyla Türkiye’nin bölünmesine alkış tutan bir parti olduğu yönünde.   

Zaten samimi olan Atatürkçü’leri CHP’de kimse barındırmaz. Bir kısım sahte Atatürkçü’yü de görüntüyü kurtarmak için ellerinin altında tutuyorlar. Yeni CHP’nin nasıl bir karışım olacağını şöyle açıklayalım;

Solcu terör örgütlerine yakın İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile süreç hız kazandı. Ekrem İmamoğlu ile okyanuslar ötesi harekatı yeniden hortladı. Kemal Kılıçdaroğlu döneminin genelinde CHP’nin genetik yapısı üzerinde oynandı; bu nedenle CHP’nin yeni moleküler yapısını oluşturan unsurlar farklılaştı.

Eski Atatürkçü, laik, sosyal demokrat, elit CHP’li profilinin yerini ya FETÖ bağlantılı, ya sol örgüt uzantılı ya da PKK sempatizanı yöneticiler aldı.  

Bu dönüşümün mimarı ise Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Kaset darbesiyle gelip genel başkanlık koltuğuna oturan, bu yetmiyormuş gibi FETÖ’cüleri partiye dolduran, PKK ve HDP ile ittifakı savunan birinin CHP’ye genel başkan olması başlı başına bir “başarı” sayılmalı.

Bu CHP yönetiminde tek bir kişinin bile normal olmadığını gösterir. Zira bu harami çetesinin CHP’nin başına çökmesi mümkün olmazdı. Demek ki içeriyi tümden ele geçirmiş durumdalar.  

CHP’de çevrilen film net olarak kendini göstermeye başlamıştır. PKK/PYD’ye yönelik atanan kayyumlar başta olmak üzere, tüm operasyonlara tümden itiraz ediyorlar. CHP’de bir tür yol temizliği yapıldığı aşikar ortada.

2023 seçimlerine giderken muhakkak daha çoook sular geçer bu köprünün altından. PKK’nın siyasi uzantısı HDP’yle ittifaka karşı çıkan CHP’lileri tümden temizleme operasyonu son yılların en acı siyasi tablolarından biridir.  

HDP’yle aynı yatağa girmek zaten CHP’nin istikametini de ele vermektedir.

Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’yi Türkiye’nin bölünmesine alkış tutacak bir noktaya getireceği dehşetle izlenmektedir.

“Yeni CHP” dedikleri şey aslında üniter yapıya karşı çıkan, federasyonu savunan liberal bir anlayış. Bu “Yeni CHP”nin kaynağı ve kökeni dünyadaki liberal akımlara değil, doğrudan Pentagon’a uzanmakta.

Pentagon’un nihai amacı CHP’yi liberalleştirmek değil elbet; Irak ve Suriye’de olduğu gibi Türkiye’yi bölüp parçalama sürecinde CHP’yi kullanarak devletin birliğini bozmak, milleti pasifize etmektir.  

CHP’ye gönül veren vatandaşların er ya da geç bu tuzağı göreceğine ve CHP’nin bu gayrimilli kadrolarının ipini çekeceğine inanıyorum.

CHP yönetimi gayrimilli ve satılmış olabilir ama seçmenleri değil. Bu nedenle Kemal Kılıçdaroğlu’nun siyasi ömrünün çok uzun olmayacağını söylemek için kâhin olmaya gerek yok.


Etiketler:
YORUMLAR
Cengiz Bardak: 
""
şükrü gençte, salih bayraktarda, hüseyn Cevahiroğlu da aynı geminin uşakları o yüzden çokta tasa etmemek lazım. Kılıçdaroğlu Kaftancıoğlu İmamoğlu hepsi kirli ellerin piyonları
11.12.2019 / 20:44
SARIYERLİ ADNAN: 
""
ÖNEMLİ DETAYLARA PARMAK BASMIŞSIN BAŞAR KARDEŞİM ATATÜRKÜN PARTİSİ KİMLERİN OYUNCAĞI OLMUŞ YAZIK GÜNAH DEĞERLERİMİZİ KAYBETTİK
10.12.2019 / 15:50