Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HAKAN ŞENGÜL'DEN DOBRA AÇIKLAMALAR!!!
MİLLET CAN DERDİNDE KEREM KINIK FOTO ŞOV PEŞİNDE!
AK PARTİ SARIYER'DE YÖNETİM KADROSUNU TEPEDEN TIRNAĞA TEMİZLEMELİ...
Pegasus Kazasında Kritik Gelişme

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HAKAN ŞENGÜL'DEN DOBRA AÇIKLAMALAR!!!

HAKAN ŞENGÜL'DEN DOBRA AÇIKLAMALAR!!!
Sarıyer Spor Kulübü'nde 10 yılı aşkındır büyük bir vefa örneği gösteren Başkan Vekili Hakan Şengül, Sarıyer'in gündemini dobra açıklamalar ile değerlendirdi...
04.12.2019 / 13:08


Sarıyer Spor Kulübü'nde aralıklarla 10 yılı aşkındır  yöneticilik görevi ile büyük bir vefa örneği gösteren Başkan Vekili Hakan Şengül, Sarıyer'in gündemini gazetemizin genel yayın yönetmeni Emre Güner'e değerlendirdi. Saha içinde alınan başarısız sonuçlara rağmen kapalı kapılar ardına gizlenmeyen, cesurca sorumluluk alan ve Sarıyer halkının karşısına çıkan tecrübeli yönetici bu davranışı ile bir kez daha takdir topladı!!!

HAKAN ŞENGÜL:

Öncelikle tüm Sarıyerli hemşerilerimiz bilmeli ki, başkanımız Saffet Akkoyun ve biz yönetim kurulu olarak omuzlarımızda çok ağır yükler taşımakla birlikte, bir o kadar da gurur inziva ediyoruz. Camiamızın büyüklüğü, tarihi, vizyonu ve misyonu ile eş değerli çalışmalar yürüttüğümüzü açık yüreklilikle dile getirmemizde fayda var.

ELİMİZİ DEĞİL, GÖVDEMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMAYI, ONUR MÜCADELESİ GÖRDÜK!

2012 yılında Saffet Akkoyun'un başkan olduğu sezonu Sarıyerliler gerçek manada bilseler, çok büyük üzüntü ve şaşkınlık yaşarlardı. Sarıyer Spor Kulübü resmen batıyordu. Kulübün borçları nedeniyle hergün farklı farklı haciz memurları kulübün koridorlarında cirit atıyordu.

Yerel yönetimlerden de destek gelmeyince, Sarıyer Spor Kulübü olarak büyük fedakarlıklar sonucu elimizi değil, gövdemizi taşın altına koymayı bir onur mücadelesi gördük.

Çok şükür o yıllardan eser kalmadı. Fakat bilinmeli ki bugün dahi yerel yönetimlerden hiçbir destek almadan sadece Başkanımız Saffet Akkoyun'un olağanüstü dik duruşu ve yönetim kurulumuzun desteği ile şanlı tarihimize sahip çıkmaya devam ediyoruz.

GÖNÜL İSTER Kİ HER SEZON ZİRVENİN TEPESİNDE YER ALALIM...

Tüm zor şartlara rağmen, kulübümüzü ayakta tutmayı ve gelecek nesillere en iyi şekilde emanet etmeyi kendimize en şerefli görev addetmiş bulunuyoruz. Allah tüm taraftarımızdan razı olsun. Onların anlayışı, cefası, vefası ve desteği ile camiamız bütünleşiyor, güçleniyor ve umut doluyor.

Gönül ister ki her sene zirvenin en tepesinde yer alalım. Ancak futbol kesinlikle birçok unsuru ile bir arada harmanlanması sonucu seni başarıya taşıyor. Biz bu sene tam manasıyla birlik olamadık. Bazı taşların yerine oturmadığı bir gerçek.

ŞABAN HOCA İLE HELALLEŞEREK YOLLARIMIZI AYIRDIK!

Sezon başından bugüne kadar geçen süre bize yeniden ders alma ve hatalarımızı tekrar gözden geçirme şansı tanımıştır.

Teknik Direktör Şaban Yıldırım ile karşılıklı anlaşarak ve helalleşerek yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.

Yeni hocamız için ivedilikle girişimlerimiz sürüyor. Çok fazla teknik direktör adayı var ancak biz açıkçası artık fazlaca riske girmek istemiyoruz. Hata yapma lüksümüz ve buna paralel olarak başarısız tercih hakkı kullanma kredimiz bitmiş bulunuyor.

KONYASPOR VE GÜMÜŞHANESPOR MAÇLARINDAN TOPLAM 6 PUAN ALACAĞIZ!

Şimdi çok daha ince eleyip sık dokuyacağız ve Sarıyer'i kısa süre içinde toparlayacak bir ismi takımın başına getireceğiz.

Önümüzdeki ilk maça yeni hocamızı yetiştirmeye çalışıyoruz. Şimdi bizim için artık bu sezon sıfırdan ve yeniden başlayacak. 1922 Konyaspor deplasmanından ve içeride oynayacağımız Gümüşhanespor maçlarından toplam 6 puan hedefliyoruz. Bu iki maçımızı kazanıp ligin devre arasına moralle ve umutla gireceğiz inşallah.

LİGİN GENEL PUAN SIRALAMASI, CİDDİ DEĞİŞİKLİĞE UĞRAYACAKTIR!!!

Devre arası bizim için ilaç olacak. Takımdan ayrılacak futbolcular olduğu gibi muhakkak eksik ve zayıf bölgelere nokta atışı takviyeler yapacağız. Sarıyer mücadeleyi hiçbir zaman bırakmaz. Hedefimiz kesinlikle Play-Off'u son haftaya kadar istemek ve bunu başarmak olacaktır. Ardı ardına alacağımız seri galibiyetler ile ligin genel puan sıralaması ciddi değişikliğe uğrayacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Tüm Sarıyerlileri sevgiyle, muhabbetle selamlıyoruz...