Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - AK PARTİ SARIYER İLE İLGİLİ!!! KAMUOYUNA DUYURU!!!
Günlerdir suları akmayan vatandaşlar zor günler geçiriyor! İBB'ye tepki büyük
CHP'de kurultay öncesi Kemal Kılıçdaroğlu zorda! Parti fena karıştı
Kıdemli dolandırıcı ‘hacca götüreceğim’ diyerek avukatı dolandırdı!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK PARTİ SARIYER İLE İLGİLİ!!! KAMUOYUNA DUYURU!!!

AK PARTİ SARIYER İLE İLGİLİ!!! KAMUOYUNA DUYURU!!!
AK Parti'nin Sarıyer'deki ehemmiyeti ile ilgili son yaptığımız haber büyük infial yarattı. 40 bin kişinin okuduğu ve bilgi sahibi olduğu haberimiz üzerine AK Parti'ye gönül vermiş birçok insanın gerçeklerle yüzleştiğinde yaşadıkları şaşkınlığa ve üzüntüye şahit olduk.
03.12.2019 / 12:35


Bununla birlikte yaptığımız haber dolayısıyla algı oluşturmaya çalışanlara prim vermeyeceğimizi deklare etmek isteriz. Buradan bir kez daha altını çizerek belirtmekte fayda görüyoruz.

AK Partili Sarıyerliler bu ilçenin her daim yüz akı olmuşlardır. Genel ahlakları, dürüstlükleri, dostlukları ve namusları ile tartışmasız her kesime örnek teşkil etmişlerdir. Bilhassa AK Parti'nin tabanı için söylenecek o kadar güzel sözler var ki buradan anlatmaya kalksak satırlar yetmez.

Ancak tüm bu güzellikleri gölgeleyen olayları gözardı etmemizi kimse bizden beklemesin. Koca bir çınar olan AK Parti'nin Sarıyer'deki temsilcileri içinde yer alan üç-beş gayriahlaki varlık yüzünden gelişen olaylar neticesiyle, tüm AK Parti camiası kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Her kurumda, her meslekte, her şehirde iyi ve kötü insanlar mevcuttur. Önceki yazımızda bunu özellikle belirtmiştik. Yine önemle arz ediyoruz.

Fakat herkesin bilmesi gereken gerçekler, Allah'ın izniyle tüm şeffaflığı ile gün yüzüne çıkmalıdır. Kimlikleri ile herşeyi yapabilecek gücü kendilerinde görenler, kimi zaman masum, kimi zamansa günahkar insanları kendilerine kalkan olarak kullanmayı bir yaşam biçimi edinmişlerdir.

Bugüne kadar tüm pislikleri halının altına süpüren AK Parti Sarıyer eski Teşkilat Başkanı ve şuan faal mevcut ilçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu ile yönetim kurulu üyeleri, yaşanan tüm hadiselerin üstünü örtmeye, gizlemeye ve unutturmaya yönelik politika izliyorlar.

Derler ya balık baştan kokar!!! Bunlar öyle bir ruh hali içindeler ki, Sarıyer'deki Ağababalarının Yeniköy'de gizlice extra bir ev kiraladığından ve bu evi kimsenin ruhu duymadan hangi amaç için kullandığından dahi haberleri yok!!!

Bunların yanı sıra; suni gündem yaratma konularında da ellerine kimse su dökemez. Yaşlanmış, bitmiş ve kendi gibi Sarıyer'i de çürütmüş olan Şükrü Genç'ten yedikleri 30 bin oy farkını unutturmaya çalışmak ve bu büyük başarısızlığa kılıf üstüne kılıf aramak, tükenişin çığlıklarıdır.

Kral'dan çok kralcılık zihniyetini sergileyen ve insanların yüzüne gülüp arkasından gıybetini yapan (ölü etlerini yiyen) bir unsurun, Sarıyer'de AK Partilileri daha fazla üzmesine ve yıpratmasına müsade edilmemelidir.

AK Parti'nin Sarıyer'deki kurtuluşu bembeyaz ve yepyeni bir sayfa açılması ile başlayacaktır.

AK Parti'nin vizyonuna, misyonuna ve ahlakına yakışmayan, parti içine sızmış iç mihraklara haddini bildiremeyen ve hala bu parti içinde faal olarak görevde kalmalarını bir seyirci gibi izleyen bu zihniyetin, varsa eğer onuru ile görevi ivedilikle iade etmesi en doğru ve en sağlıklı karar olacaktır.

Devir artık sistemin çocuklarını teşhir ederek, bu büyük mücadelenin ne kadar kritik olduğunu idrak etme ve dirayet gösterme devridir... Devir artık bu milletin özünden çıkan çocukların bayrağı teslim aldığı kutsal bir yolculuğun devridir!!!

Bu ilçede umutlar tekrar yeşerecek ve Sarıyer, küllerinden doğan dava insanlarının azmi ile yeniden fethedilecektir.

Türkiye Cumhuriyeti tarihinin, halkın iradesiyle seçilmiş en büyük lideri olan Recep Tayyip Erdoğan'a sonsuz sadakati ve vefası ile bu millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya gönül vermiş gerçek AK Parti sevdalıları, sorumluluk almalı, cesur olmalı, birlik olmalı ve bu ilçeye yeniden güneşi göstermelidir!!! Saygılarımızla...


YORUMLAR
Aysel torbacı: 
""
Basiretsiz kötü insanlardan yönetici olmaz ya yeter artık arkadaşlar kurtulalım bunlardan Sarıyer chpnin kalesi oldu
03.12.2019 / 11:50