Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BU 'YALI'NIN GUSÜL ABDESTİ İLE YIKANMASI LAZIM!!!
MİLLET CAN DERDİNDE KEREM KINIK FOTO ŞOV PEŞİNDE!
AK PARTİ SARIYER'DE YÖNETİM KADROSUNU TEPEDEN TIRNAĞA TEMİZLEMELİ...
Pegasus Kazasında Kritik Gelişme

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BU 'YALI'NIN GUSÜL ABDESTİ İLE YIKANMASI LAZIM!!!

BU 'YALI'NIN GUSÜL ABDESTİ İLE YIKANMASI LAZIM!!!
Öncelikle belirtmek isteriz ki bugün gündemimizde olmamasına rağmen Sarıyer'i sarsacak aşk iddialarının fragmanını sizlerle paylaşıp, sonra diğer önemli konulara geçmek istedik...
30.11.2019 / 10:30


Öncelikle belirtmek isteriz ki bugün gündemimizde  yasak ve iğrenç aşkları değil, farklı bir konu ele alacağız. Fakat en kısa zamanda bu konuyu enine boyuna sizlere deşifre edeceğiz. Sarıyer'i sarsacak aşk iddialarının şimdilik sadece fragmanını sizlerle paylaşmak isteriz.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı bünyesinde sayısı azımsanmayacak kadar fazla olan yasak aşk söylemlerinin ardı arkası kesilmiyor. İddialar öyle ki evli çiftlerin dahi aralarında olduğu, müstehcen ilişkiler kan donduran cinsten!!! Bizzat faal olarak görevde olan bazı yönetim kurulu üyelerinden, gençlik kolları yönetiminden ve kadın kolları yönetiminden onlarca kişinin gazetemize ulaştırdığı bilgileri şuan itibariyle araştırmacı gazetecilik anlayışımız ve aile katliamına sebebiyet vermemek adına sağduyulu davranıyor ve şimdilik gizli tutuyoruz!!! Sağlıklı şartlar oluştuğu takdirde, ortalığı sarsacak haberimizi kısa süre içinde tüm çıplaklığı ile çok yakında siz değerli okuyucularımız ile paylaşacağız. Namuslu ve şerefli insanların topluluğu olan ve bu duruşları ile Türkiye'ye her daim örnek olmuş gerçek AK Partililerin de bu olayı titizlikle ele alacaklarını ve gerekli adımları atacaklarını düşünüyoruz. Yoksa biz Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak and içtik. Bu şahsiyetleri kesin olarak teşhir edeceğiz.  

Evet bu konuyu bugün için kapatıyoruz. Şuan gündemimizi Pazar günü yapılacak delege seçimlerine çevirmek istiyoruz.

CEVAHİROĞLU'NDAN ALAVERE DALAVERE!!! YERSEN?

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu'nun entrikalarından giriş yapalım. Nisan ayında gerçekleşmesi beklenen ilçe kongreleri öncesi sinsi planları ile algı operasyonu yapan Cevahiroğlu koltuğu kaptırmamak adına çirkin oyunlara başvurmaktan geri durmuyor.

Genel olarak süreç adına görünüşte adil, demokratik bir politika izlenimi veriliyor ancak suyun altındaki pisliğin su yüzüne çıktını gözlemliyoruz...

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı bu Pazar günü delege seçimlerini gerçekleştirecek. İlçe başkanını belirleyecek olan delegelerin seçileceği unsur ise mide bulandıran cinsten.

AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu öncelikle delege adayı olacak isimleri kapalı kapılar ardından tek tek kendisi belirledi. 38 mahalle başkanı ve yönetimi ile talimatla iritibata geçip kendilerine en yakın isimleri delege listesine koydular. Kendi düşüncelerine göre bu yöntem ile koltuklarını sağlama aldıklarını hesaplıyorlar!

AR DAMARLARI PATLAMIŞ! İRİNLER OLUK OLUK AKIYOR!!!

Ayrıca bir diğer olay ise bu işin zıvanadan çıktığını kanıtlar nitelikte... Ar damarların patladığı, irinlerin oluk oluk aktığı, cehennem zebanilerinin iştahla beklediği bu münafık unsurlar kaleyi içten yok etmenin planlarını eksiksiz yapmışlar.

Hüseyin Cevahiroğlu, son aylarda partiye yeni üye girişleri yaptı. Tabi bir ilçe başkanı için bundan daha normal ne olabilir ki dediğinizi duyar gibi oluyoruz! Fakat durum sizin bildiğiniz gibi naturel üye kayıtlarından çok farklı.

DELEGE SEÇİMLERİNDE OY KULLANILMASI İÇİN SADECE KAĞIT ÜSTÜNDE KALACAK YENİ ÜYE KAYDI!!!

Sarıyer halkı içinde hiçbir karşılığı olmayan, yaklaşık iki bin beşyüz kişinin delege seçimleri öncesi yeni üye kayıtlarının yapıldığını biliyoruz. Bu yeni üye olan kişilerin kimlikleri ise şaşırtmadı.

Cevahiroğlu yönetiminin yanı sıra meclis üyelerinden bazıları, mahalle başkanlarının komşuları, tanıdıkları ve bir takım akrabaları. Tabir-i caizse çoğunluğu geçici olarak oy kullanma hizmeti vermeleri için tutulan ve varlıkları sadece kağıt üstende olan kişiler!!!

Cevahiroğlu bu mantık ile bir taşla iki kuş vurmak istemiş olabilir. Delege seçimleri için kendisine bir güvence ayarlarken, aynı zamanda bitti denilen Sarıyer'de yeni üye kayıtları ile başarı ivmesi yakaladıklarını ve çalışan bir yönetim olduklarını göstermek amacında... Yersen?

"AK PARTİ, SARIYER'DE KÜÇÜK KALSIN AMA BİZİM ELİMİZDE KALSIN" ZİHNİYETİ İLE RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A İHANET EDİLİYOR!!!


Hüseyin Cevahiroğlu'nun yüksek kibri ve egosu sebebiyle koltuğu kaybetmemek adına verdiği mücadeleyi anlayışla karşılıyoruz.

Fakat AK Parti'ye Sarıyer'de bu kadar çok zarar veren bir ilçe başkanının ısrarla bencil davranışları sebebiyle tüm dava arkadaşlarına ihanetini dehşetle izliyoruz!

Hüseyin Cevahiroğlu ve azınlıktaki yaltakçıları, AK Parti'nin hükümet ve iktidar gücünün kaymağını yerken, 'AK Parti, Sarıyer'de küçük kalsın ama bizim elimizde kalsın' zihniyeti ile yok oluşun temellerini attıklarının herkes farkına varmalıdır.

Son yerel seçimlerine 1,5 sene kala ilçe teşkilat başkanı olan ve Salih Bayraktar'ın belediye başkan adayı seçilmesiyle yeni ilçe başkanı olarak atanan Cevahiroğlu, Sarıyer'de yaşanan 30 bin oy farkının baş sorumlusudur.

Herkesten gizlenen bir gerçeğin daha ip ucunu vermek isteriz! Hüseyin Cevahiroğlu ilçe başkanı olurken de ciddi katakulli dönmüştü. Temayülde çıkan sonuç gizlenmiş ve bir gece de kul hakkı göz göre göre yenmişti. Bu konuyu daha sonra ele alacağız... Sıcak gündemimize devam edelim.

SARIYER'DE HEZİMETE UĞRADIN, 30 BİN FARK YEDİN. HİÇ Mİ ÜZÜLMÜYORSUN? HİÇ Mİ UTANMIYORSUN?

Siyasete yakın kişiler iyi bilir. Teşkilat başkanı demek partinin omurgası demektir. Tüm teşkilatı bir araya getiren ve bir makine misali çalıştıran kişidir teşkilat başkanı.

İlçe başkanı ise partisinin o ilçedeki lideridir! Cevahiroğlu siz bu görevlere seçime 2 sene kala başlamış bulunuyorsunuz. Ve partiniz Sarıyer'de hezimete uğradı. 30 bin fark yedi!!! Tarumar oldu!!! Peki bu durum karşısında siz ne dediniz? Söyleyin bakalım bu rezilliğin sorumlusu siz olmanıza rağmen ne yaptınız? Tüm suçu Sarıyer'de MHP'ye ve Sarıyer halkına bağladınız! Siz sütten çıkmış ak kaşıksınız, sizin haricinizde herkes çamur öyle mi? Sayın Cevahiroğlu siz bu güzel soyadı dahi hak etmiyorsunuz ama yine de size soruyoruz... 

Tüm samimiyetimizle soruyoruz... Hiç mi üzülmediniz? Hiç mi özeleştiri yapmadınız? Hiç mi utanmadınız be adam? Bakın hala terbiyemizi muhafaza ediyoruz. Size adam tabiri ile hitap ediyoruz. Sabrımızı daha fazla sınamayın!

AK PARTİ'YE GÖNÜL VERMİŞ SARIYERLİLER KAN AĞLIYOR!

Recep Tayyip Erdoğan'ın şanla, şerefle kurduğu ve bugüne getirdiği güzide bir partiyi artık daha fazla rezil etmeyin! Hüseyin Cevahiroğlu'nun yeniden Sarıyer'de ilçe başkanı olması demek, AK Parti'nin bu ilçe de yenilgiyi kabullenmesi demektir. Bu unsur AK Parti'nin pes ettiğini gösteren acı bir tablo olacaktır...

AK Parti'ye gönül vermiş Sarıyerliler kan ağlıyor. Hızla değişim istiyorlar. Yeniden umut ışığı olacak enerjiyi yakalayabilmek için köklü bir yapılanmayı kaçınılmaz görüyorlar.

AK Parti için Sarıyer'de şuan koca bir enkaz var. Bu enkazı kaldırabilmek ve yeniden beyaz bir sayfa açmak için Hüseyin Cevahiroğlu'nun bırakın başkanlık yapmasını, parti binası önünden dahi geçmemesi lazım. Uzun lafın kısası AK PARTİ SARIYER İLÇE BAŞKANLIĞI'NI GUSÜL ABDESTİ İLE YIKAMAK LAZIM!!!


YORUMLAR

""
Delege seçimi Hüseyin Cevahir oğlunun seçtiği isimlerle yani yalakalarinin isimleri ile listelendi ben ve benim gibi dava arkadaşlarım listede yoktuoysa ben il asıl delegesi olarak çok enteresan 17 senelik ilçe delegesi seçme hakkım elimden alınmış bulunuyor
04.12.2019 / 00:00

""
Ağzınıza ellerinize sağlık gerçek dava arkadaşlarımın sesi olfunuzi
03.12.2019 / 01:03