Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - GÜLER MİSİN, AĞLAR MISIN? </br>6-0 BİTECEK MAÇ, 0-2 BİTTİ!!!
MİLLET CAN DERDİNDE KEREM KINIK FOTO ŞOV PEŞİNDE!
AK PARTİ SARIYER'DE YÖNETİM KADROSUNU TEPEDEN TIRNAĞA TEMİZLEMELİ...
Pegasus Kazasında Kritik Gelişme

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GÜLER MİSİN, AĞLAR MISIN?
6-0 BİTECEK MAÇ, 0-2 BİTTİ!!!

GÜLER MİSİN, AĞLAR MISIN? </br>6-0 BİTECEK MAÇ, 0-2 BİTTİ!!!
Ligin başından itibaren, 14 haftalık maç maratonunu hesaba katarsak, Sarıyer sezonun en güzel, en cesur ve en mücadeleci futbolunu ortaya koyduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz.
24.11.2019 / 08:22


Ligin başından itibaren, 14 haftalık maç maratonunu hesaba katarsak, Sarıyer sezonun en güzel, en cesur ve en mücadeleci futbolunu ortaya koyduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Birbirinden önemli 12 gol pozisyonu yakalayan beyaz martılar, bunların yarısını değerlendirebilseydi, yarım düzine golü rakip filelere rahatlıkla bırakırdı.

İlk yarıda tamamen rakibini sahadan silen Sarıyer, Çorumspor'un sol kanadını otobana çevirdi. Müthiş tehlikeli ataklar gerçekleştiren beyaz martılar, gol noktalarındaki beceriksizlikleri sebebiyle sonuca gidemedi. 2. Yarıda da özellikle yine rakip sahada baskı uygulayan beyaz martı, sayısız gol fırsatını cömertçe harcayınca mağlubiyet kaçınılmaz oldu.MAÇIN KADER DAKİKALARI:

Dakika 7) Sarıyer atağı sağ kanattan gelişiyor, Doğukan'ın ortasına iyi yükselen Yaser kafa vuruşunu yapıyor, top üstten az farkla auta çıkıyor.

Dakika 12) Sarıyer takımında yine aynı isimler sahnede. Doğukan Sağ taraftan ortayı yapıyor, yine Yaser yükseliyor kafayı vuruyor, top az farkla üstten auta çıkıyor.

Dakika 30) Sarıyer sağ kanattan yükleniyor. Murat ve Doğukan'ın güzel paslaşmaları ile top kale alanı önünde Yaser'e geliyor. Mutlak gol pozisyonu. Yaser'in vuruşu son anda savunma müdahale ediyor.

Dakika 31) Sarıyer baskısı devam ediyor. Sağdan yapılan ortayı Alim kafayla Yaser'e indiriyor, Yaser'in kafa vuruşu kalecinin kucağında kalıyor.

Dakika 36) Sarıyer pres yapıyor ve topu kapıyor... Sağ kanattan yapılan ortaya Yaser penaltı noktası üzerinden vuruşunu yapıyor. Çorumspor kalecisi müthiş uzanıyor ve mutlak bir golü önlüyor

Dakika 39) Sarıyer çok tehlikeli geliyor... Alim kaleci ile karşı karşıya, yanında Murat bomboş, Alim kaleye vuruyor top üstten auta çıkıyor. Alim kaleye vurmak yerine pas verse, Murat boş kaleye topu yuvarlayacaktı.

Dakika 44) Çorumspor sağdan etkili geliyor. İçeri yapılan ortaya Berat Ali iyi yükseliyor, kafa vuruşunda kaleci Ali mükemmel kurtarıyor.

Dakika 45) Ceza sahası çizgisi üzerinde topla buluşan Bertul sol ayakla çok sert vuruyor, top az farkla auta çıkıyor.

Dakika 47) Sarıyer ikinci yarıya da etkili başlıyor. Alim sol kanattan ilerliyor ortasını yapıyor, ceza sahası içinde sağ çaprazdan Yaser gelişine etkili vuruyor, top yandan az farkla auta çıkıyor.

Dakika 50) Sarıyer müthiş bir atak geliştiriyor. Kaleci Ali topu oyuna çok hızlı sokuyor. Bahrican'ı topla buluşturuyor, Bahrican sağ kanattan yaklaşık 50 metre topu sürdükten sonra ceza sahasına güzel bir orta yapıyor, kale alanı içinde %100 gol şansı Alim topu üstten auta gönderiyor.

Dakika 62) Sarıyer savunması peş peşe fahiş hatalar yapıyor. Çorumspor'da Berat Ali, kaleci ile karşı karşıya kalıyor vuruşunda top kalecinin solundan ağlarla buluşuyor. 0-1

Dakika 83) Sarıyer'in yoğun baskı kurduğu dakikalar. İlter, kaleci ile karşı karşıya kalıyor, vuruşunda top yandan auta çıkıyor.

Dakika 85) Sarıyer yükleniyor... Ceza sahası içinde oluşan karambolde Bertul çok şık bir rövaşata vuruşu yapıyor top direkte patlıyor.

Dakika 87) Sarıyer gol için saldırmaya devam ediyor. Yaser kale alanı önünde topla buluşuyor, yine %100 gol şansı, Yaser boş pozisyonda topu kaleye vuracağı yerde pas veriyor, sol çaprazdan Bertul gelişine vuruyor. Top yandan auta çıkıyor.

Dakika 90+5) Sarıyer'in gol için yüklendiği dakikalar... Geriden topu çıkarmak isteyen stoper Hikmet, büyük hata yapıyor, topu kapan oyuncu Çorumspor'da Batuhan, topu sürüyor, müsait pozisyondaki arkadaşına pası aktarıyor, resmen alda at diyor, Fatih bu ikramı geri çevirmiyor... Top filelerle buluşuyor. 0-2

Müsabaka Çorumspor'un 2-0 üstünlüğü ile bitiyor.