Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ŞÜKRÜ GENÇ'İN TUNCELİ VE AMED SEVDASI SARIYER'İN ÖNÜNE GEÇİYOR!!!
Günlerdir suları akmayan vatandaşlar zor günler geçiriyor! İBB'ye tepki büyük
CHP'de kurultay öncesi Kemal Kılıçdaroğlu zorda! Parti fena karıştı
Kıdemli dolandırıcı ‘hacca götüreceğim’ diyerek avukatı dolandırdı!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ŞÜKRÜ GENÇ'İN TUNCELİ VE AMED SEVDASI SARIYER'İN ÖNÜNE GEÇİYOR!!!

ŞÜKRÜ GENÇ'İN TUNCELİ VE AMED SEVDASI SARIYER'İN ÖNÜNE GEÇİYOR!!!
Biz Sarıyer halkı olarak, bu çorabı başımıza kendimiz ördük. Eee ne demişler kendi düşen ağlamaz. Vur Şükrü Başkan vur. Az bile yapıyorsun. Anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan getir. Müstahaktır biz SARIYERLİLERE
15.11.2019 / 14:16


Seçimler bitti Sarıyer Spor Kulübü yine unutuldu! Seçimlerden önce bol keseden sallayan zübükzade siyasetçiler, seçimler bittikten sonra "Öküz Öldü Ortaklık Bitti" davranışıyla kendilerine yakışanı seçtiler. Bu isimleri yazılarımızla tek tek beyan edeceğiz.

Çektiğimiz kura sonucu klavyemize bugün konuk olan siyasetçi Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç oldu!!! Lafı uzatmadan konuya direkt bodozlama giriş yapalım... Evet Sayın Genç'in ne Sarıyer'e ne de Sarıyer Spor Kulübü'ne maalesef beş kuruş hayrı olmadığı bir sezonu daha yaşamaktayız.

Seçimlerden önce taraftar derneklerini ziyaret ettiği sırada kulübe her sezon milyonlar vereceğinin, modern tesisler kuracağının sözünü defalarca kez deklare eden Genç, seçimlerden sonra Sarıyer Spor Kulübü'ne sırtını dönen bir yapıya büründü.

Sezon başı yapılan destek balosunda bilet dahi almayan, deplasmanlara giden Sarıyer taraftarına tek bir otobüsü çok gören bir zihniyeti bugün masaya yatırıyoruz.

Tabi bu şahıs nasıl yeniden belediye başkanı seçildi, tüm halkımız ayrıca bunun muhasebesini yapmalıdır. Biz bugün Sarıyer Spor Kulübü üzerine yoğunlaştık.

Lütfen dikkat buyurun, Sarıyer taraftarının, Şükrü Genç'e olan tepkisi boş değil. Kişisel hiç değil. Şükrü Genç, Sarıyer'in maçlarına dahi gelmiyor. Gelemiyor! Ya verdiği sözleri tutmadığı için utancından gelemiyor, ya da taraftarların kendisine yönelik yaptığı haklı protestodan çekiniyor. Sonuçta Sarıyer'in belediye başkanı, Sarıyer'i yok sayıyor.

ŞÜKRÜ GENÇ'İN TUNCELİ VE AMED SEVDASI, SARIYER'İN ÖNÜNE GEÇİYOR!

Gerçeklerle yüzleşmenin vakti geldi! Şükrü Genç'in asıl memleketi olan Tunceli'ye, sonra rahmetli babasının göç ettiği Giresun'a ve büyük sempati duyduğu Amed'e çok ciddi destek verdiği bilinmekte. Peki Şükrü Genç bu desteğin 5'te 1'ini Sarıyer Spor Kulübü'ne veriyor mu? Üstelik bu kişi Sarıyer Belediye Başkanı!!!

CHP'LİLER DAHİL TÜM SARIYER HALKININ BİRLEŞTİĞİ TEK BİR KONU VAR. ŞÜKRÜ GENÇ ÇOK YALAN KONUŞUYOR!

Hiç kimse kusura bakmasın. Doğrular acıdır! Şükrü Genç yıllardır yalancı, ayrıştırıcı, menfaatçi, kinci ve herşeyden öte sözünde durmayan bir karakter sergiliyor. Bunu sadece biz değil, kendi yakın çevresi dahi dile getiriyor. Samimiyetimize yürekten inanmanızı istiyoruz. Bunları yazmak bizi mutlu etmiyor, aksine üzüyor. Ancak bu milletin gerçekleri bilme hakkı var!

MUSTAFA VARANK AÇIKLAMIŞTI, ŞÜKRÜ GENÇ'İN, FETÖ BAĞLANTISI BAŞINA İŞ AÇABİLİR!!!

FETÖ'nün belediyeler imamı Erkan Karaaslan ile olan bağlantısı ve şirketinin hesabına yatırılan onlarca milyon lira ile beraber Pensilvanya'ya aktarılan onlarca milyon doları, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank resmen açıklamıştı. Tabi bunun kararını İçişler Bakanlığı müfettişlerinin araştırmaları ve yüce Türk yargısı verecek. Aynı zamanda HDP ile maddi manevi işbirliği halinde olan Genç'in içinde maalesef sadece Sarıyer sevgisi taşımadığını görüyoruz. Yoksa kalpsiz veya sevgisiz değil. Fakat bu sevgiden bir tek Sarıyer kendisine düşen payı alamıyor! Bu örnekleri veriyor olmamızın sonucunda ümit ediyoruz ki gayet net anlaşılıyoruzdur!

ŞÜKRÜ GENÇ'E KULÜPTE KAZIK MI DÜRTÜYORLAR!!!

11 yıldır sokak sokak çürüyen bir Sarıyer var. Hiçbir proje sunulmamış, hiçbir yatırımda bulunulmamış... 11 yılda zavallı bir ilçe durumuna geldiğimizi göremeyecek kadar enayi değiliz!

Bunları bir kenara koyalım. Sarıyer Spor Kulübü'nün suçu ne? Bunu soralım Sayın Genç'e! Kulübümüzden ne istiyorsunuz? Bu düşmanlık nedir Allah aşkına! Size kulüpte kazık mı dürtüyorlar? Söyleyin lütfen bilelim. Sizi kulüpte tenha bir yerde sıkıştıran birileri mi var? Bu yaştan sonra huy mu değiştirdiniz? Yoksa söylemek isteyipte, söyleyemediğiniz başka şeyler mi var? Size kötü niyetle yaklaşan kim varsa bize açıklayabilir siniz!

SARIYER SPOR KULÜBÜ'NE ALANEN DÜŞMANLIK YAPIYORSUNUZ!

Şükrü Başkan, tüm Sarıyer biliyor ki sorun sizde! Kendinizi daha fazla küçük duruma düşürmeyin, sorumluluklarınızın farkına varmanız herkes için daha hayırlı olacağı kanaatini taşıyoruz.

Bizim şahsınızla hiçbir sorunumuz yok, zaten olamaz. Ancak sizin Sarıyer ve Sarıyer Spor Kulübü ile ciddi bir düşmanlığınız var. Bu düşmanlığın sebebi, egolarınızı Sarıyer Spor Kulübü üzerinde tatmin etme iç güdüsü olarak hafızalarımızda yer etti. Kulübü oyuncağınız haline getirmek en büyük arzunuzdu... Başaramıyorsunuz, başaramadıkça çılgına dönüyor daha cinnet bir ruh hali ile kulübe saldırıyorsunuz!

SARIYER SPOR KULÜBÜ BU KADAR AŞAĞILANAMAZ. ÜSTELİK BİR BELEDİYE BAŞKANI TARAFINDAN ASLA!!!

Birçok kez parasını ben vereceğim diyerek, antrenörler dahil transferleri sizin yaptığınız doğru. Bunu inkar dahi edemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz transferlerin ücretinin %95'ini ise kulübün Başkanı kendi cebinden ödedi. Yalan mı? Sayın Genç siz Kulübü batırmak istiyorsunuz? Kulübe atama ile teknik direktör gönderiyorsunuz, sonra ortadan kayboluyor sunuz! Ayıp değil mi? Sizin sözünüze istinaden, insanlar size güvenip transfer yapıyor. Üzülerek söylüyoruz Şükrü Başkan, Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın! Sarıyer Spor Kulübü bu kadar aşağılanamaz. Üstelik bir belediye başkanı tarafından asla!!!

SARIYER TARAFTARI GERÇEKLERİ GÖRÜYOR, İSYAN EDİYOR!

Sarıyer Belediyesi'nin 600 milyondan fazla borcu var. Yılda en az 400 milyon lira gelir eden bir belediye nasıl böyle borçlanır... Düşündükçe milletin aklı duruyor? Çok değil belli bir zaman sonra Sayın Genç, bunların hesabını tabi ki verecek. Sarıyer halkının paralarını hunharca kimlere peşkeş çekiyorsa hepsinin hesabını verecek!

VUR ŞÜKRÜ BAŞKAN VUR. MÜSTAHAKTIR BİZE! ANAMIZDAN EMDİĞİMİZ SÜTÜ BURNUMUZDAN GETİR!!!

Seçimden önce Sarıyer'deki yandaş derneklere aktarılan onlarca milyon lira cabası... Bunu da unutmadık! Sevgili Şükrü Başkan'ın çocuklarına aldığı çifter çifter lüx rezidansları zaten unutmamız mümkün değil. İsmet Acar ile arasında geçen pazarlığın sonucu olan 16 milyon liralık rüşvet parasını da ututtuk sanmayın! Uskumruköy okulu için bağış adı altında alınan 4,5 milyon liranın akıbeti hala hafılarımızda... Daha buna benzer onlarca skandal gelişmeyi sıralayabiliriz. Düşünün ki bu denli fiyasko işleri bulunan bir belediye başkanımız var! Tüm bu aşağılık işlerin dışında bir de Sarıyer Spor Kulübü'nü hedef alıyor. Bu dünya üzerinde Sarıyer'e böylesine düşmanlık yapan bir başka unsur kesinlikle olamaz.

Biz Sarıyer halkı olarak, bu çorabı başımıza kendimiz ördük. Eee ne demişler kendi düşen ağlamaz. Vur Şükrü Başkan vur. Az bile yapıyorsun. Anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan getir. Müstahaktır biz SARIYERLİLERE!!!