Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ BÜYÜKASAR: SARIYER HEDEFSİZ KALAMAZ, BİZ BUNA MÜSADE ETMEYİZ!!!
Günlerdir suları akmayan vatandaşlar zor günler geçiriyor! İBB'ye tepki büyük
CHP'de kurultay öncesi Kemal Kılıçdaroğlu zorda! Parti fena karıştı
Kıdemli dolandırıcı ‘hacca götüreceğim’ diyerek avukatı dolandırdı!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ BÜYÜKASAR: SARIYER HEDEFSİZ KALAMAZ, BİZ BUNA MÜSADE ETMEYİZ!!!

ALİ BÜYÜKASAR: SARIYER HEDEFSİZ KALAMAZ, BİZ BUNA MÜSADE ETMEYİZ!!!
Sarıyer Spor Kulübü Genel Kaptanı Ali Büyükasar, kritik Hekimoğlu Trabzon maçı öncesi önemli açıklamada bulundu...
06.11.2019 / 18:56


Başarılı yönetici gazetemize konuştu. "Başkanımız Saffet Akkoyun'un olduğu her yerde hedeflenen başarılar daima tazeliğini korur" diyen Sarıyer Spor Kulübü Genel Kaptanı Ali Büyükasar, kritik Hekimoğlu Trabzon maçı öncesi önemli değerlendirmelerde bulundu...

ALİ BÜYÜKASAR:

Hacettepespor maçıyla birlikte o çok özlediğimiz galibiyet serisinin ilk adımını attığımızı düşünüyorum. Futbolcularımızın özgüvenlerinin yerine gelmesi adına bu üç puan büyük moral oldu diyebiliriz. Bazı takımlar vardır, yeni kadro şekillenmelerinde birbirlerine geç uyum sağlarlar. Biz de maalesef bu süreci yaşadık. Ümit ediyoruz ki artık bunu aşmış olalım.

SAHAYA KARAKTER KOYMALIYIZ!

Puan tablosuna şöyle bir göz attığımızda çizelgedeki rakamları net olarak görüyoruz. Henüz kaybedilmiş hiçbir şey yok... Ligin 11 haftasını geride bıraktık ve önümüzde daha çok uzun bir yol var. Play-Off için yeterli olacak olan 5. sıradaki takım ile bizim aramızda sadece 3 puan fark var. Burada dikkate alınması gereken unsur rakiplerimizin ne yaptığından çok, bizim Sarıyer olarak sahaya ne koyduğumuzdur. Biz sahaya karakterli duruş yansıttığımız sürece ligin sonuna dek bu mücadelenin içinde var olacağız.

ÖNÜMÜZDEKİ İKİ MAÇI KAZANIP, ÇORUMSPOR MAÇINDA GÜÇ GÖSTERGESİ YAPACAĞIZ!!!

Önümüzdeki Hekimoğlu ve Şanlıurfa maçlarından 6 puan bekliyoruz. Böylelikle son üç müsabakamızı 9 puan ile kapatıp, evimizde oynayacağımız Çorumspor maçı ile bir güç göstergesine sahne olacağız...

Grubumuzun kısaca analizini yapacak olursak gerçekçi hedefler ile yolumuza devam etmek, ne istediğimizi bilmemiz adına da çok yararlı olacaktır. Özellikle Manisa geride bıraktığımız 11 haftada ciddi bir kalite farkı yaratmış bulunuyor. Arkasından gelen Samsun ve Çorum'da bu ligin sivrilen takımları olarak ön plana çıkıyorlar. Bu üç takımın hedefi, bugün bulundukları yere göre konuşursak 1. Olup direkt bir üst lige çıkmak. Şuanda görünen tablo bu...

SARIYER HEDEFSİZ KALAMAZ! BİZ BUNA MÜSADE ETMEYİZ!!!

Fakat yaptığımız bu analizler henüz ligin 11 haftasını kapsamaktadır. Daha önümüzde 23 hafta gibi uzun bir süreç bizi bekliyor. Sarıyer Spor Kulübü olarak hiç bir zaman hedefsiz kalamayız. Başkanımız Saffet Akkoyun'un olduğu her yerde hedeflenen başarılar daima tazeliğini korur. Zirvenin bir kulbundan da biz tutacağız. Play-Off için ligin sonuna dek çetin bir mücadele vereceğiz. Bu hedef doğrultusunda yolumuza tek tek fakat emin adımlarla ilerleyeceğiz.

Teknik ekibimiz ve futbolcularımız da bu bilinçte ve bu kararlılıkta olmalı. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak üçlü kombinasyonu yakalayabilirsek, birçok unsuru olumlu yönde tersine çevirebiliriz.

Pazar günü karşılaşacağımız Hekimoğlu Trabzon maçı ile seriye devam edeceğimize yürekten inanıyorum.

TRİBÜNLERİ BOŞ GÖRMEK CANIMIZI ACITIYOR!

Her ne kadar cefakar taraftarımız bizi yalnız bırakmasa da, bu sezon tibünlerin büyük bir kısmı boş kalıyor. Samimiyetle dile getirmeliyim ki bu tablo canımızı yakıyor! Bunu belli bir kriterde anlayışla karşılayabiliriz. Alınan başarısız sonuçlar muhakkak bunda önemli bir pay oluşturuyor. Ayrıca üst üste Cumartesi maçları oynadık, bunun da etkisi olmuştur.

Fakat önümüzdeki Hekimoğlu maçı Pazar günü ve Saat 13:30'da... Tribünleri boş bırakan taraftarımızdan bu müsabaka ile beraber beklediğimiz desteği, ilgi ve alakayı görmeyi arzu ediyoruz. Rakip takımları baskı altına alacak bir atmosfer ile beyaz martı uçuşunu yüksek yapacaktır. Tüm taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Hangi koşulda olursa olsun, Sarıyerli takımını yalnız bırakmaz. Bırakmamalı...