Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Süleyman Soylu ve Ekrem İmamoğlu'nun Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı! </br>İşte 'Adamlığın' Fotoğrafı
SARIYER'DE FECİ KAZA 2 ÖLÜ
Yunanistan'da Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin ibadete açılmasına tepki
Sarıyer’e yeni emniyet müdürü atandı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Süleyman Soylu ve Ekrem İmamoğlu'nun Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı!
İşte 'Adamlığın' Fotoğrafı

Süleyman Soylu ve Ekrem İmamoğlu'nun Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı! </br>İşte 'Adamlığın' Fotoğrafı
Seçim öncesi 'her şey çok güzel olacak' vaadinde bulunan ancak seçim sonrası İstanbul'a hizmet etmek yerine skandallarla gündemi meşgul eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun sosyal medyadaki fotoğrafları... İŞTE ADAMLIĞIN FOTOĞRAFI!!!
05.11.2019 / 20:22


Seçim öncesi 'her şey çok güzel olacak' vaadinde bulunan ancak seçim sonrası İstanbul'a hizmet etmek yerine skandallarla gündemi meşgul eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun sosyal medyadaki fotoğrafları olay oldu.



Süleyman Soylu ve Ekrem İmamoğlu'nun fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

Koltuğa oturmasının ardından işçi kıyımları, tatilleri, Yenikapı ve antrikot tiyatrolarıyla gündemi meşgul eden CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Fransa'da Türkiye'yi hedef alan skandal açıklamalarına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Terörist olmaktan ceza alanları bu ülkenin selameti ve o beldenin selameti için görevden aldığımızda, Avrupa’ya giderek Türkiye’yi şikâyet eden ahmağa söylüyorum. Bunun bedelini bu millet sana ödetecek. Yazıklar olsun.” sözleriyle tepki göstermişti.

Terör örgütü PKK'nın siyasi kolu HDP'nin desteği ile İBB Başkanı olan İmamoğlu, Soylu'ya “Ben lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye. Seviyesine inmeyeceğim bir alan bu." ifadelerini kullanarak cevap verdi.

"Adamlığın fotoğrafı" olay oldu

Seçim sonrası HDP'lilerin yanına koşan Ekrem İmamoğlu ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun sosyal medyadan paylaşılan "Adamlık fotoğrafı" dikkat çekti.

İşte çok konuşulan o fotoğraf: