Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun korumaları trafikte dehşet saçtı!
Günlerdir suları akmayan vatandaşlar zor günler geçiriyor! İBB'ye tepki büyük
CHP'de kurultay öncesi Kemal Kılıçdaroğlu zorda! Parti fena karıştı
Kıdemli dolandırıcı ‘hacca götüreceğim’ diyerek avukatı dolandırdı!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun korumaları trafikte dehşet saçtı!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun korumaları trafikte dehşet saçtı!
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yakın korumaları, Beylikdüzü’nde trafikte kavga ettikleri bir vatandaşa, eşi ve çocuğunun gözleri önünde adeta dehşeti yaşattı.
04.11.2019 / 11:01


İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yakın korumaları, Beylikdüzü’nde trafikte kavga ettikleri bir vatandaşa adeta dehşeti yaşattı. Sürücünün yolunu kesen korumalar önce silah çekti sonra da darp etti.

Sözlü tartışma yaşadıkları sürücünün yolunu kesen korumalar önce silah çekti daha sonra darp etti. Olay ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.Olay, dün akşam 22.00 sıralarında Beylikdüzü Gürpınar'da meydana geldi. Eşi ve çocuğu ile evine gitmek üzere aracıyla seyreden Serkan A., trafikte İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun korumaları ile tartıştı. Tartışma sırasında Serkan A.'nın kullandığı araç, korumaların aracının aynasına çarptı. Duruma sinirlenen 2 yakın koruma, aracı takip ederek Serkan A.'nın önünü kesti. Silah çekerek eşi ve çocuğunun gözü önünde Serkan A.'yı araçtan indiren korumalar, darp etmeye başladı.Olayı gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri sürücü Serkan A.’yı saldırganların elinden aldı. Sürücü ve ailesi büyük korku yaşarken, çevredeki vatandaşlar ise aşağıya inerek duruma tepki gösterdi.

İki yakın koruma, ifadeleri alınmak üzere Büyükçekmece Asayiş Büro Amirliği'ne götürüldü. Eşi ve çocuğunun yanında dehşeti yaşayan Serkan A. ise korumalardan şikayetçi oldu.

İki korumanın olayın hemen öncesinde İBB Başkanı İmamoğlu'nu Beylikdüzü'ndeki evine bıraktıkları öğrenildi.