Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Haçlı Ezeli Düşman
Sarıyer'de zincirleme trafik kazası: 3 yaralı
Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! İşte yeni kira zam oranı...
ABD-İran gerilimiyle altın fiyatları 4 ayın zirvesine sıçradı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Haçlı Ezeli Düşman

Haçlı Ezeli Düşman
Her fırsatında Türkiye'nin önüne taş koyan Haçlı Batı, başarılı olan Barış Pınarı Harekatı ile iyice kudururken teröristlere de kucak açmaya devam ediyor.
21.10.2019 / 07:16


Başkan Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki Türkiye’nin güçlenmesini hazmedemeyen Batılı devletler, ülkemizin destansı yürüyüşüne taş koymak için her yolu deniyor.

Barış Pınarı Harekatı boyunca Avrupa ülkelerinin sergilediği düşman tavır, haçlı artıklarının gerçek yüzünü de gözler önüne seriyor.

Avrupa başkentlerinde terör örgütü PKK’nin ofis açmasına göz yuman, DEAŞ’ın sözde cihat çağrılarına kulak tıkayan, FETÖ’nün firarilerine kucak açan Batılı devletler, Türkiye’ye yönelik açıkça düşmanlık sergiliyor.

Barış Pınarı Harekatı vesilesiyle yediden yetmişe her bir ferdimizin milli birlik içerisinde olmasını hazmedemeyen AB ülkeleri, milli ve manevi değerlerimize yönelik adeta savaş açtı.

Suriye’nin kuzeyinde destan yazan kahraman askerlerimize destek vermek için asker selamı verenler başta olmak üzere Mehmetçiklerimizin sağ salim evlerine dönmeleri için dua eden gurbetçi vatandaşlarımıza kadar soruşturma açıldı. Kendilerini dünyanın en özgür oluşumu olarak nitelendiren AB ülkelerinin söz konusu Türkiye olduğunda Hitler faşizminin aratmayan bir anlayışla hareket etmesi dikkatlerden kaçmadı.

İşte demokrat Avrupa’nın bir özgürlük karnesi:

-UEFA, Türkiye-Fransa maçında, asker selamı veren millilerimize soruşturma açtı.

-Belçika’da faaliyet gösteren Beringen Türk Gücü Kulübünün altyapısında oynayan 10 yaş altı çocukların asker selamı vermesi soruşturma gerekçesi olarak gösterildi.

-İtalyan Spor Bakanı Vincenzo Spadarofa, 2020’de Türkiye’de oynanacak Şampiyonlar Ligi finalinin Türkiye’den alınmasını istedi.

-Almanya’da yaşayan kanaat önderlerinden Mehmet Alparslan Çelebi, Mehmetçiklerimize dua ettiği için Bild Gazetesi tarafından hedef gösterildi.

-Alman ZDF kanalı, camilerde gizlice çekim yaparak, Türk ordusuna dua eden soydaşlarımızı fişledi.

-Öte yandan Almanya ve Avusturya, Bozkurt ve Rabia sembollerini de yasak kapsamına almıştı.