Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ATAMAYANA ATTILAR!!!
AK PARTİ, SARIYER'DE YÖNETİM KADROSUNU TEPEDEN TIRNAĞA TEMİZLEMELİ...
EDEPSİZLİKLERİNDEN, ALLAH ONLARI TAŞ ETTİ
MİLLET CAN DERDİNDE KEREM KINIK FOTO ŞOV PEŞİNDE!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ATAMAYANA ATTILAR!!!

ATAMAYANA ATTILAR!!!
Sancaktepe deplasmanında 90 dakika boyunca üstün bir futbol sergileyen Sarıyer, girdiği sayısız gol fırsatını gole çeviremeyince sahadan 1-0 mağlup ayrıldı.
20.10.2019 / 10:06


Sancaktepe deplasmanında 90 dakika boyunca üstün bir futbol sergileyen Sarıyer, girdiği sayısız gol fırsatını gole çeviremeyince sahadan 1-0 mağlup ayrıldı. %100, 6 gol pozisyonunu hunharca harcayan Sarıyerli oyuncular, bu kadarına da pes dedirtti. Beyaz martılar tabir-i caizse becerisizliklerinin kurbanı oldu.MAÇIN KADER ANLARI:

Dakika 22)
Sarıyer'in sağ kanattan geliştirdiği atakta, Samet'in isabetli ortasına, ceza sahası içinde Alim net pozisyonda sol ayağı ile gelişine vuruyor, top üstten auta çıkıyor.

Dakika 42) Sarıyer etkili geliyor. Doğukan driplingleri ile sol taraftan ceza sahasına giriyor, iki arkadaşı bomboş pas vereceği yerde sıfır açıdan kaleye vuruyor, top kaleci de kalıyor.

Dakika 44) Sol kanattan gelişen Sancaktepe atağında Melik sol taraftan ceza sahasına girdiği anda vuruşunu yapıyor, Kaleci Ali topu yatarak kontrol ediyor.

Dakika 54) Sarıyer'in baskılı oynadığı anlar. Doğukan kaleci ile karşı karşıya kalıyor, vuruşunda top kaleciden sekiyor, tamamlayan Samet topu auta gönderiyor. Sarıyer mutlak iki pozisyonu daha gole çeviremiyor.

Dakika 57)Sancaktepespor'un tek etkili oyuncusu Melik sol kanattan içeri giriyor, uzak köşeye plase vuruş yapıyor ve takımını 1-0 öne geçiriyor.

Dakika 64)Sarıyer atağında Samet ceza sahası yayı üzerinden müthiş vuruyor, kaleci topu doksandan çıkartıyor.

Dakika 85) Sarıyer çok etkili geliyor. Kale alanı önünden çekilen şut kaleciden dönüyor, çok net pozisyonda İlter tamamlıyor ama Sancaktepe savunması topu gol çizgisi üzerinden çıkartıyor.

Sayısız gol fırsatını cömertçe harcayan beyaz martılar evine eli boş dönmek zorunda kalıyor.