Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER TARAFTARINA AMBARGO! </br>KAYMAKAM OLMUŞSUN AMA </br>ADAM OLAMAMIŞSIN!!!
AK PARTİ, SARIYER'DE YÖNETİM KADROSUNU TEPEDEN TIRNAĞA TEMİZLEMELİ...
EDEPSİZLİKLERİNDEN, ALLAH ONLARI TAŞ ETTİ
MİLLET CAN DERDİNDE KEREM KINIK FOTO ŞOV PEŞİNDE!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER TARAFTARINA AMBARGO!
KAYMAKAM OLMUŞSUN AMA
ADAM OLAMAMIŞSIN!!!

SARIYER TARAFTARINA AMBARGO! </br>KAYMAKAM OLMUŞSUN AMA </br>ADAM OLAMAMIŞSIN!!!
Sancaktepe Futbol Kulübü ile Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacak olan Sarıyer'in vatansever taraftarına tribün yasağı geldi!!!
18.10.2019 / 14:08


Askerimiz, Mehmetçiğimiz Suriye'de sınır hattında harekat düzenliyor, terör örgütleri ile çarpışıyor... Bunun üzerine ülkesini canından çok seven milletimiz birlik oluyor, tek yürek oluyor... Fakat Sancaktepe Kaymakamı kutuplaştırıcı, ayrıştırıcı hamlesi ve devlet adamlığına yakışmayacak hareketiyle bölücülerin ekmeğine yağ sürmekten kendini geri alamıyor.

SANCAKTEPE KAYMAKAMLIĞI BÜYÜK SUÇ İŞLİYOR!!!

Sancaktepe Futbol Kulübü ile Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacak olan Sarıyer'in vatansever taraftarına tribün yasağı geldi!!! Bu Vatan, bu Bayrak, bu Topraklar için canını seve seve feda edecek olan Sarıyerliler, kutuplaştırıcı bir zihniyetle hor görülüyor ve dışlanıyor. Sancaktepe deplasmanında en fazla 250 kişi olacak bu taraftar grubunu o stada güvenlik sebebi ile sokmayan Sancaktepe Kaymakamlığı büyük bir suç işlemiştir. Bu karar insanlık suçudur!Galatasaray-Fenerbahçe... Trabzonspor-Fenerbahçe gibi çok büyük olayların, hatta silahlı suikastların yaşandığı müsabakaların dahi taraftarlarına yasak gelmezken, hiçbir düşmanlıkları olmayan Sarıyer ve Sancaktepe kulüpleri arasına nifak tohumları ekmek, sadece spora değil tüm vatana hainliktir. Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu keyfi karar alarak büyük bir yanlışın bataklığına saplanmıştır.
KAYMAKAM ÇAKIROĞLU SENİN AMACIN NE?

Kaymakam Çakıroğlu, Türk Milletinin saygısını kazanacağın yerde, aksine nefret kazanıyorsun!!! Sen, 200-300 kişilik deplasman taraftarına sahip çıkamayacaksan, o bulunduğun kutsal kaymakamlık görevi sana iki gömlek büyük geliyor demektir! Görevini layıkıyla yapamadığın aşikar ortadadır. İstifa etmen ve kapasitene göre daha alt seviye görevlere soyunman, onurlu bir davranış olacaktır. Ülkemizin, milletimizin bu zor günlerinde bağlayıcı ve birleştirici olacağınız yerde, maalesef Sancaktepe Kaymakamlığı'nı temsilen sergilemiş olduğunuz kutuplaştırıcı tavrınız affedilir gibi değil! 

Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğüne, milletimizin şerefli duruşuna ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a böyle mi hizmet ediyorsunuz? Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu!!! Haddinizi fazlasıyla aştınız...