Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - "MUHTEŞEM TARAFTARIMIZ İLE AŞAMAYACAĞIMIZ ENGEL YOK!!!"
AK PARTİ, SARIYER'DE YÖNETİM KADROSUNU TEPEDEN TIRNAĞA TEMİZLEMELİ...
EDEPSİZLİKLERİNDEN, ALLAH ONLARI TAŞ ETTİ
MİLLET CAN DERDİNDE KEREM KINIK FOTO ŞOV PEŞİNDE!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

"MUHTEŞEM TARAFTARIMIZ İLE AŞAMAYACAĞIMIZ ENGEL YOK!!!"

Sarıyer Spor Kulübü Genel Kaptanı Ali Büyükasar "taraftarımız gücünü bir kez daha ortaya koydu. Tüm spor camiası görsün, kenetlendiğimiz zaman aşamayacağımız engel yok" dedi.
15.10.2019 / 14:30


Sarıyer'in evinde İnegölspor'u devirdiği maçın atmosferini ve genel konjonktürü gazetemize değerlendiren Sarıyer Spor Kulübü Genel Kaptanı Ali Büyükasar "taraftarımız etkinliğini bir kez daha ortaya koydu. Tüm spor camiası görsün ki, kenetlendiğimizde aşamayacağımız engel yok" dedi.

ALİ BÜYÜKASAR: Dile kolay sekiz haftayı geride bıraktık. Kısaca bir değerlendirmede bulunacak olursak; Sezona başlarken yaptığımız transferler ve geçirdiğimiz iki kamp dönemi ile hazır bir şekilde lige giriş yapmıştık. Ancak beklenmedik talihsiz sakatlıklar ideal kadromuzu oluşturmamızda ciddi dezavantajlar yaşattığı da bir gerçekti. Artısı ve eksisi ile 8 haftayı geride bıraktık. Bu periyotta 3 galibiyet, 3 beraberlik ve 2 yenilgi ile orta seviye bir performans sergilediğimiz görülüyor. Bu müsabakalar içinde bizi en çok yaralayan evimizde oynadığımız Bakspor ve Amedspor maçları olmuştur. Bu takımlara karşı yaşadığımız puan kayıplarının telafisini ivedilikle ortaya koymamız gerekmektedir.

TAKIM OLMAYI BAŞARMALIYIZ!

Teknik ekip değişikliği ile takımın havasının olumlu yönde değiştiğini fark ediyoruz. Tek tek futbolcularımızı ele aldığımızda gayet kaliteli bir kadromuz olduğunu söyleyebilirim. Burada öne çıkan faktör, takım olabilme gerçeğinde gizlidir. Kadronuz ne kadar iyi olursa olsun, önce takım olmayı başarmalısınız. Bizim bu yolda attığımız adımlar inşallah takım hüviyetini omurgalı bir yapıyla ve hızlı bir şekilde oluşumunu tamamlayacaktır. Başkanımız Saffet Akkoyun'un müthiş mücadelesi ve camiamıza liderlik etmesi, tüm yönetim kurulu olarak sorumluluğumuzu arttırmaktadır.

SARIYER HER MAÇA TEK BİR HEDEF İÇİN ÇIKAR. KAZANMAK!!!

Bu istikamette bize olağanüstü destek veren taraftarımıza teşekkürü boç biliyoruz. Birbirimize sarılarak kenetlenmemiz moral motivasyonumuzu da olumlu yönde etkiliyor. Maçın son düdüğüne kadar susmayan, takımını tezahüratları ile ayakta, canlı tutan taraftarımız farkını ortaya koymaya devam ediyor.

Önümüzde çok kritik bir İstanbul derbisi var. Sancaktepe'ye konuk olacağız. Avrupa ve Asya kıtasının iki güzide ilçe takımlarının karşılaşması büyük çekişmeye sahne olacak. Sarıyer olarak bizim için her maçın tek bir hedefi vardır. Kazanmak!!! Rakibimiz Sancaktepespor'da evinde üç puan almak isteyecektir. Ancak biz kendi kimliğimizi sahaya yansıtır, Sarıyer gibi oynarsak, istediğimiz sonucu muhakkak alacağımıza inanıyorum.

BAŞARI TRENDİ İSTİKRAR İLE BİRLEŞMELİ

Uzun lig maratonunda istikrar ne kadar önemli ise sabırlı ve sakin kalabilmenin de bir o kadar önemli olduğunu düşünüyorum. Takımların performansları hiçbir zaman aynı seviyede kalmaz. İnişli çıkışlı haftalar muhakkak olacaktır. Burada mühim olan başarı trendini ve kazanma istikrarını olabildiğince uzun vadeye yaymaktır. Bu inanç ve bilinçle önümüzdeki haftalara hazırlanmaktayız. Hafta sonu karşılaşacağımız Sancaktepespor maçından gayet umutluyuz. Antremanlarımız arkadaşlığın ön plana çıktığı bir ortamda fevkalade güzel geçiyor. Teknik ekibimize ve futbolcularımıza güveniyoruz. Deplasmanda takımımızı yalnız bırakmayacak olan taraftarımızı alkışlıyor, şimdiden hepsine tek tek teşekkür ediyoruz.