Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BEYAZ MARTI, ZORLU DEPLASMANDAN PUANLA DÖNDÜ!!!
Sarıyer'de zincirleme trafik kazası: 3 yaralı
Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! İşte yeni kira zam oranı...
ABD-İran gerilimiyle altın fiyatları 4 ayın zirvesine sıçradı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BEYAZ MARTI, ZORLU DEPLASMANDAN PUANLA DÖNDÜ!!!

BEYAZ MARTI, ZORLU DEPLASMANDAN PUANLA DÖNDÜ!!!
2. Lig Beyaz Grup 7. Hafta karşılaşmasında Kırklarelispor'un konuğu olan beyaz martılar, zorlu deplasmandan puanla döndü.
09.10.2019 / 23:08


2. Lig Beyaz Grup 7. Hafta karşılaşmasında Kırklarelispor'un konuğu olan beyaz martılar, zorlu deplasmandan puanla döndü. Maddi manevi tüm olumsuz şartlara rağmen Başkan Saffet Akkoyun ve yönetim kurulunun onurlu duruşu ile çetin mücadelesini sürdüren Sarıyer, bu sezon en gerçekçi hedef olarak gördüğü Play-Off'un en ciddi adaylarından biri olacağının sinyallerini verdi.

Bugünden itibaren Kırklarelispor maçını geride bırakan beyaz martılar, önümüzdeki hafta Yusuf Ziya Öniş Stadı'nda İnegölspor ile müthiş bir mücadeleye girecek. Bu müsabaka ile bir dip dalga yakalayarak, seri galibiyetler almak isteyen Sarıyer, zorlu lig fixtüründe tüm camianın desteğini arkalarında hissetmek istiyor.

SARIYER TARAFTARI, BAŞKAN SAFFET AKKOYUN'A TEŞEKKÜR, ŞÜKRÜ GENÇ'E VERYANSIN ETTİ!!!

Sarıyer'in cefakar taraftarı, Kırklareli deplasmanında da takımlarını yalnız bırakmadı. Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun'un kendileri için tahsis ettiği büyük boy otobüsle yolculuklarını gerçekleştiren taraftarlar "Başkanımız Saffet Akkoyun'a teşekkür ederiz. Bizi hiçbir zaman mağdur etmiyor, Allah razı olsun" ifadelerini kullanırken; Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'e ise veryansın ettiler..!

Sarıyerli taraftarlar "Şükrü Genç, kulübümüze ve Sarıyer taraftarına verdiği sözleri tutmadı... Milletin parasını har vurup harman savuran ve belediyenin kiralık araçlarını yandaşlarına peşkeş çeken Şükrü Genç, Sarıyer taraftarına bir otobüsü çok gördü. Elinden geleni ardına koymasın, biz Sarıyer taraftarı olarak tüm engellemelere ve tüm oyunlara rağmen, sevdamız için yollara düşmeye devam edeceğiz. Şükrü Genç'e yazıklar olsun. Kendisine hakkımızı helal etmiyoruz." şeklinde yoğun tepki gösterdiler!!!