Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER'E TERÖR TEHDİDİ!!! "SARIYER HER YER KIRMIZI OLACAK. BEKLEYİN"
Sarıyer'de zincirleme trafik kazası: 3 yaralı
Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! İşte yeni kira zam oranı...
ABD-İran gerilimiyle altın fiyatları 4 ayın zirvesine sıçradı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER'E TERÖR TEHDİDİ!!! "SARIYER HER YER KIRMIZI OLACAK. BEKLEYİN"

SARIYER'E TERÖR TEHDİDİ!!!
Diyarbakır'da yaşayan ve doğum yerini Kürdistan Diyarbakır olarak belirten Ali Can ismindeki şüpheli şahıs sosyal medya sitesi Facebook'ta, Sarıyer halkını terör saldırısıyla tehdit etti.
07.10.2019 / 21:03


Diyarbakır'da yaşayan ve doğum yerini Kürdistan Diyarbakır olarak belirten Ali Can ismindeki şüpheli şahıs sosyal medya sitesi Facebook'ta, Sarıyer halkını terör saldırısıyla tehdit etti.

"SARIYER HER YER KIRMIZI OLACAK. BEKLEYİN" şeklinde paylaşımda bulunan Ali Can ismindeki şahıs, Sarıyer'i kana bulayacağını ima etti!!! Yine sosyal medya hesabından bir süre önce yaptığı bir paylaşımı dikkat çeken şüpheli şahsın "Hayatımı fazla inceleyip, araştırmanıza gerek yok, kötü bir insanım. Benden uzak durun" sözlerini sarfettiğini gözlemledik.

Cumartesi günü oynanan Sarıyer-Amedspor müsabakası sırasında, öncesi ve sonrasında hiçbir olumsuz gelişme ve hadise yaşanmamasına rağmen, yönetim binası Sarıyer Maslak'ta bulunan Amedspor'un yandaş provokatör medyası 'Gazete Duvar, Birgün ve Evrensel isimli gazetelerin gerçeği yansıtmayan, asparagas haberi Diyarbakır'da infial yarattı. Amedspor'un resmi internet sitesinden de yayınlanan açıklamalar sonrası, sosyal medyada örgütlenen Amedliler yaptıkları paylaşımlarda ağır hakaret ve küfürlerin yanı sıra intikam söylemleri ve kan donduran terör saldırısı tehditlerinde dahi bulundular. Amedspor Başkanı Metin Kılavuz'un insanları galeyana getiren söylemleri, bu kadarına da pes dedirtti...

BÜYÜK TEHLİKE ARZ EDİYOR!!!

(Taksim'de kişisel sebeplerden dolayı kavga eden ve darp edilen Diyarbakırlı bir şahsın) Amedspor'a seyirci yasağı olan maçta, güya Sarıyer maçına gelirken Sarıyerliler tarafından hunharca dövüldüğüne yönelik büyük bir iftirada bulunuldu. Ayrıca protokol tribününde üç Amedspor yöneticisinin saldırıya uğradığı yönünde çıkan yalan haberlerin boyutu ile olaylar terör tehdidine kadar vardı. Doğum yerini Kürdistan Diyarbakır olarak belirten 'Ali Can' ismindeki şüpheli şahıs Facebook'ta Sarıyer'i ve Sarıyer halkını kana bulayacağını ima eden bir terör tehdidinde bulundu.

"SARIYER HER YER KIRMIZI OLACAK. BEKLEYİN"

şeklinde kan donduran bir paylaşımda bulunan şüpheli şahsın bu tehdidi karşısında emniyet birimleri acilen harekete geçmelidir... 


BU SÖYLEM AÇIKÇA TERÖR TEHDİDİDİR!!!

Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak uyarıyoruz; Ali Can isimli şüphelinin "Sarıyer her yer kırmızı olacak. Bekleyin" sözlerinin korkunç bir tehdit olduğunu bildiriyor ve Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü'ne, Sarıyer halkı adına suç duyurusunda bulunuyoruz.


Etiketler: