Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER TARAFTARI ÇİLEDEN ÇIKTI!!! </br>"ŞÜKRÜ BAŞKAN PARALAR NEREDE?"
EKREM İMAMOĞLU'NUN KİRLİ SİYASETİ ZIVANADAN ÇIKTI!!!
EDEPSİZLİKLERİNDEN, ALLAH ONLARI TAŞ ETTİ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER TARAFTARI ÇİLEDEN ÇIKTI!!!
"ŞÜKRÜ BAŞKAN PARALAR NEREDE?"

SARIYER TARAFTARI ÇİLEDEN ÇIKTI!!! </br>
Sarıyer evinde ağırladığı Amedspor ile 1-1 berabere kaldı. Fakat yaşanan sıcak gelişme maçın önüne geçti.
05.10.2019 / 20:34


Sarıyer evinde ağırladığı Amedspor ile 1-1 berabere kaldı. Fakat yaşanan sıcak gelişme maçın önüne geçti. Sarıyer halkı müsabaka oynanırken Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'e tribünlerden isyan bayrağı açtı. Taraftarlar "Şükrü Başkan Paralar Nerde" şeklinde uzun süre yoğun protestolar da bulundu.Yıllık 400 milyon lira geliri olan Sarıyer Belediyesi'nin 600 milyon lira borcuna atıfta bulunan Sarıyer halkı, Şükrü Genç'in sorgulanmasını ve adalet önünde hesap vermesini bekliyor.

SARIYER TARAFTARI YOLSUZLUĞA VURGU YAPTI!

Son yerel seçimler öncesinde Sarıyer Spor Kulübü'ne yapacaklarını anlatan Şükrü Genç '1 milyon lira nakit destek vereceğini, yüklü miktarda balo davetiyeleri alacağını ve çalıştıkları iş insanları aracılığıyla sponsor desteği sağlayacağını' bizzat Sarıyerli taraftarlara beyan etmişti.

Ancak sayın Genç, sözlerinin hiçbirini tutmadı. Bunun üzerine Şükrü Genç, halkın kendisine olan öfkesini bildiği için, lig maçları başlayalı 6 hafta olmasına rağmen henüz tek bir maça daha teşriflerini sunmadı.

SARIYER BELEDİYESİ 10 YILDIR, HALKIN PARALARINI KİMLERE PEŞKEŞ ÇEKTİ?

Şükrü Genç, 10 yıldır olduğu gibi Sarıyer halkını uyutmayı başardı. Fakat şimdi bu halk ayağa kalktı ve hesap soruyor. 400 milyon lira geliri olan Sarıyer Belediyesi'nin paraları nerede? Bu korkunç rakamları Şükrü Genç ne yapıyor, nasıl harcıyor? İhaleler 10 yıl boyunca kimlere peşkeş çekildi ve bugün hala bu ihalelerin kaymağını kimler yiyor? Bunun gibi daha onlarca, yüzlerce sorunun cevabını Sarıyer halkı ivedilikle bekliyor.Yolsuzluk vurgusu yapan Büyük Sarıyer taraftarı, isyanın ateşini yaktı. Yakın bir zamanda büyük protestolar Sarıyer'de faaliyete geçerse bu olay hiç sürpriz olmaz. Şükrü Genç'i çok zorlu ve alevli günler bekliyor olacak. Uzun yıllardır Sarıyer taraftarı hiç böyle ciddi yolsuzluk protestosunda bulunmamıştı. Şükrü Genç ve ekibi halkın güvenini tamamen kaybetmiş durumda. Sıcak gelişmelerle yeniden karşınızda olacağız.


Sarıyer Yenigün Gazetesi... Haberin Merkezi!!!