Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - CEVAHİROĞLU'NDAN KOMEDİ FİLMİ!!!
Sarıyer'de zincirleme trafik kazası: 3 yaralı
Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! İşte yeni kira zam oranı...
ABD-İran gerilimiyle altın fiyatları 4 ayın zirvesine sıçradı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CEVAHİROĞLU'NDAN KOMEDİ FİLMİ!!!

CEVAHİROĞLU'NDAN KOMEDİ FİLMİ!!!
Son yapılan yerel seçimler öncesi Sivaslılara cephe alan ve Salih Bayraktar ile kapalı kapılar ardından çevirdikleri filmle bir gece yarısı AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı olan Hüseyin Cevahiroğlu, bu kadarına da pes dedirtti.
05.10.2019 / 13:59


Son yapılan yerel seçimler öncesi Sivaslılara cephe alan ve Salih Bayraktar ile kapalı kapılar ardından çevirdikleri filmle bir gece yarısı AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı olan Hüseyin Cevahiroğlu, bu kadarına da pes dedirtti.

CEVAHİROĞLU, MİLLETLE ALAY EDER GİBİ, SARIYER'DE AK PARTİ'NİN KÖKLERİNİ DİNAMİTLİYOR!!!

Sarıyer'in karış karış her mahallesinde Sivaslıların yüzüne gülüp, arkasından iş çeviren ve yaptığı kulislerle Sivaslıların ellerine ayaklarına pranga vuran Cevahiroğlu, artık entrika filmleri yerine komedi filmleri çekmeye başladı.

Sarıyer'de en az 60 bin oy potansiyeli olan Sivaslıları hor gören, mevki ve makam noktasında arka planlara iterek, kendi şahsi menfaatleri ve koltukları için davalarına ihanet eden ve AK Parti'nin Sarıyer'de köklerini dinamitleyen Hüseyin Cevahiroğlu, milletle alay eder gibi Sarıyer Sivaslılar Derneği'ni ziyaret etti. Seçimlerden önce davaları ve partileri için tabir-i caizse hammal gibi çalışan AK Partili Sivaslılar, artık siyasetin ve kötü zihniyetli planlayıcıların oyuncağı olmak istemiyor. Yıllardır ezildiklerini ve kullanıldıklarını her plartformda açık bir şekilde dile getirmeye başlayan Sivaslılar, anadolu insanının hak ettiği yerde olmadığını haykırıyor.ALİ GENÇ KENDİNİ VE HEMŞERİLERİNİ KİMSEYE YEM ETMEYECEK KADAR KARAKTER SAHİBİDİR!!!

Özellikle son yapılan yerel seçimlerden önce, Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç'in yüksek siyasi anlayışı, potansiyeli ve olağanüstü geniş çevresinden faydalanmaya korkan Cevahiroğlu ve yandaşları, kendi çıkar ve menfaatleri için şimdi bu derneğin kapısını çalıyorlar. Ancak yılların verdiği tecrübe ile Ali Genç bu oyunun dejavu şeklinde önüne serilmesini iyi analiz edecektir. Genç'in duruşu, anadolu insanını sahiplenişi ve yüksek karakteri, ne kendisini nede hemşerilerini kimseye yem etmeyecek kadar güçlüdür.

HÜSEYİN CEVAHİROĞLU DEVAM EDEMEZ! BU İFLASIN KANITI OLUR!!!

Hüseyin Cevahiroğlu'nun tek amacı, önümüzdeki aylarda yapılacak olan ilçe başkanlık seçimleri için tekrardan başkan olabilmek!!! Peki sizce bu mümkün olabilir mi? CHP'li Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'ten 30 bin oy fark yiyen AK Parti'nin 1,5 sene teşkilat başkanlığını yapan ve ardından Salih Bayraktar'ın belediye başkan adaylığından sonra İlçe Başkanlığına atanan Cevahiroğlu, bu korkunç 30 bin oy farkının Salih Bayraktar ile en büyük iki sorumlusundan biridir.

Bırakın Sarıyer halkını, kendi partilileri tarafından dahi nefret edilen, böylesine başarısız bir siyasetçi ile AK Parti Sarıyer'de yola devam kararı alırsa, bu resmi olarak AK Parti'nin bu ilçede iflas ettiğinin kanıtı olur!


Etiketler:
YORUMLAR
Gerçek AK Partili CENGİZ: 
"Bu adamın yüzünü görünce tiksiniyoruz"
Allah aşkına kurtarın bizi reis bu cevahirmidir nedir bu adam kimdir,insan böyle bi karakterle nasıl başarılı olabilir DEFOL GİT CEVAHİROĞLU yüzünü bile görmeye tiskinşyoruz
05.10.2019 / 18:07