Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HAİNLERLE MÜCADELE KUTSAL BİR SAVAŞTIR! KAYBETTİĞİNDE DEĞİL VAZGEÇTİĞİNDE YENİLİRSİN!!!
EKREM İMAMOĞLU'NUN KİRLİ SİYASETİ ZIVANADAN ÇIKTI!!!
EDEPSİZLİKLERİNDEN, ALLAH ONLARI TAŞ ETTİ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HAİNLERLE MÜCADELE KUTSAL BİR SAVAŞTIR! KAYBETTİĞİNDE DEĞİL VAZGEÇTİĞİNDE YENİLİRSİN!!!

HAİNLERLE MÜCADELE KUTSAL BİR SAVAŞTIR! KAYBETTİĞİNDE DEĞİL VAZGEÇTİĞİNDE YENİLİRSİN!!!
Sarıyer'de esas tehlike çok yakınlarda bir yerde...
17.09.2019 / 22:25
ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUZ! SARIYER'İN BAŞARISIZ OLMASI, ŞÜKRÜ GENÇ'İ MUTLU EDİYOR!!!

Sarıyer Spor Kulübü dış mihraplardan çok iç mihraplar ile mücadele veriyor. Bunun en somut örneği maalesef çok yakınımızda bir isim! Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç!!! Evet sayın başkanın, Sarıyer Spor Kulübü'ne tabir-i caizse beş kuruş faydasının olmadığı yeni bir sezon daha yaşıyoruz. Bu durumda belediye desteği almadan mücadele veren Sarıyer yönetiminin yürekli duruşunu takdir ederek alkışlamanın kul hakkı olduğunu düşünüyoruz. 

Zaten kulübü yakından takip edenler bilir... Son 8 yıldır Saffet Akkoyun, Sarıyer Belediyesi'nin maddi manevi desteği olmadan bu kutsal görevi sürdürüyor. Bunun aksini savunanın kanı bozuktur! Şükrü Genç'in yerel seçimlerden önce verdiği milyonluk sözler bir kez daha buhar olup uçtu! Üstelik Sarıyer Spor Kulübü'nün balosu için kendisine verilen 400 adet davetiyeyi aynı şekilde geri gönderen bir zihniyetten bahsettiğimizi de unutmayalım. Şükrü Genç ve onun gibi sözüne güvenilmeyen, kötü niyetli siyasetçilerin artık Sarıyer Spor Kulübü'nü kullanmalarına müsade etmemek gerekiyor. Seçimlerden önce her türlü yalakalığı yapan, namus sözleri veren, karakteri herkesçe bilinen malum siyasetçileri bundan böyle kulübün kapısından içeri sokmayın! Artık Yeter!!! Sarıyer takımı sahada başarısız olursa buna en çok sevinecek olan kişi Şükrü Genç'tir!!! Düşüncelerinde yıllardır hep aynı senaryo var! Sarıyer başarısız olursa, Saffet Akkoyun bırakır gider... 

(Bu durumda Şükrü Genç'in uzun yıllardır hayalini kurduğu Sarıyer Spor Kulübü'nü tapulu malı gibi değerlendirip, birilerine peşkeş çekme hayali ve hunharca kullanma arzusu gerçeğe dönüşecek. Borç içinde yüzen Sarıyer Belediyesi'ne kaynak bulma çabaları çok farklı bir yapıya bürünüyor. Şükrü Genç yeni bir kredi yaratmak için Sarıyer Spor Kulübü üzerinden yüzlerce milyon boç alabilir. Nede olsa Saffet Akkoyun'un borcunu sıfırladığı bir kulüpten söz ediyoruz.) Önemli bir ayrıntıyı lütfen gözden kaçırmayalım. Şükrü Genç bu serüvende tek değil. Onun zihniyetin de Sarıyer için başarısızlık dileyen yüzlerce iç mihrap söz konusu. Tehlike büyük. Ama Sarıyer'in gerçek sevenleri olan o güzel, asil insanların bölünmez bütünlüğe sahip çıkacak yürekleri, tüm tehlikelerden daha büyük ve daha güçlü etki gösterecektir!!! Bundan kimsenin şüphesi olmasın! BAŞKAN AKKOYUN VE YÖNETİM KURULU, ÜZÜLMEYİ HAK ETMİYOR!

Başkan Saffet Akkoyun önderliğinde yönetim kurulunun, Sarıyer camiasının mutlu olması adına yaptıkları olağanüstü özverili çalışmaları meyvesini muhakkak verecektir. Beyaz bir sayfa açmanın ve sözde değil, yürekten birlik olmanın tam zamanıdır. Ulu çınar büyük camialar kaybettiklerinde değil, vazgeçtiklerinde yenilirler!!! Sarıyer Spor Kulübü... Yönetimi, futbolcusu, teknik ekibi ve taraftarı ile bu reaksiyonu fazlasıyla enerjiye dönüştürecek güce sahiptir. Son yılların en çetin, en zorlu grubunda mücadele verdiğimizi unutmamalıyız. 13 yeni futbolcusu ile ciddi kan değişimine uğrayan Sarıyer'in kısa da olsa zamana ihtiyacı olduğunu samimiyetle dile getirmeliyiz! Artık geçmiş hatalardan ders çıkartıp önümüzde ki haftalara odaklanmamız kaçınılmaz bir gerçektir.

BEYAZ MARTILAR, TARAFTARI İLE BULUŞUYOR! 

Lige Pendikspor galibiyetiyle başlamasına rağmen, son iki haftada kaybettiği beş puan ile büyük üzüntü yaşatan beyaz martılar, ligin 4. haftasında ilk kez taraftarı ile buluşuyor. TFF'nin verdiği seyircisiz oynama cezasını Bakspor karşısında tamamlayan Sarıyer, Cumartesi günü Afyonspor'u konuk edecek. Sarıyerli taraftarlar, kaliteli oyuncu grubuna sahip olan beyaz martıların uyum sürecinin ve konsantrasyon eksikliğinin bu maçta son bulmasını bekliyor. Ayrıca fizik kondisyonun da bir an önce istenen düzeye gelmesi iple çekiliyor... AHMET AKCAN ÇOK KALİTELİ BİR TEKNİK ADAM. DENEYİMİNİ, BİLGİSİNİ VE TECRÜBESİNİ KONUŞTURMALI! 

Yaşanan talihsiz sakatlıklardan dolayı henüz kafasında ki ilk 11'i sahaya çıkartamayan teknik direktör Ahmet Akcan, yılların verdiği tecrübeyle B hatta C planlarını devreye sokarak Sarıyer'in performansını ivedilikle yükseltmesini bekliyoruz. Mücadele gücü, pası veren oyuncunun boşa çıkması, oyun yerini değiştirme, hızlı hücuma çıkma ve 3. bölgede yaratıcılık konusunda yaşanan tüm eksiklikler ve tatmin etmeyen oyun anlayışı muhakkak süzgeçten geçirilmelidir. Ahmet Akcan'ın zamanla çok daha iyi bir Sarıyer dizayn edeceğine inanıyoruz. Ancak kaybedilen her puan zirve mücadelesini hedefleyen Sarıyer'in rotasını şaşırmasına neden olacağını da aktarmalıyız. Sarıyerli futbolcuların Ahmet Akcan ve ekibi ile uyumlu, istekli ve heyecanlı çalışmaları gelecek adına umut veren en önemli faktör olduğunu söyleyebiliriz. Ancak saha içinde hırslarına yenilerek hocalarına karşı yaptıkları el, kol hareketleri gayet çirkin görüntüler olarak kayda geçiyor. Bu konuda acilen bir disiplene ihtiyaç olduğunu gözlemliyoruz. Ahmet hoca, kalitesi ve deneyimi ile bu sorunu rahatlıkla çözecektir. 
HENÜZ YOLUN BAŞINDAYIZ! KAZANILACAK ÇOK ŞEY VAR!!! 

Afyonspor müsabakası bunun için çok güzel bir fırsat. Afyonspor güçlü ve aynı zamanda bizim gibi zirveyi hedefleyen bir takım. Kendi evimizde Afyonspor'u mağlup ederek, onları eli boş gönderirsek, bu netice bize muhakkak yeniden gücümüzü hatırlatır. Ve aynı zamanda moral motivasyonumuzu yeniden kazanmamıza ciddi katkı sunar. Çok kritik ve zorlu bir maç bizi bekliyor. Tribünlerin dolu olması ve 90 dakika boyunca beyaz martıları uçuracak desteğin verilmesi halinde, 3 puan çok uzaklarda olmayacaktır! Tüm karamsar düşünceleri ve negatif elektriği yok etmenin en güzel zaman dilimindeyiz. Henüz kaybedilmiş hiçbir şey yok fakat kazanılacak çok şey var. Yeter ki camia olarak birlikteliğimizi muhafaza etmesini bilelim...


Etiketler: