Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER SENİ ÇOK SEVDİ!!! </br>GÜLE GÜLE MİLLETİN ADAMI...
SARIYER'DE FECİ KAZA 2 ÖLÜ
Yunanistan'da Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin ibadete açılmasına tepki
Sarıyer’e yeni emniyet müdürü atandı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER SENİ ÇOK SEVDİ!!!
GÜLE GÜLE MİLLETİN ADAMI...

SARIYER SENİ ÇOK SEVDİ!!! </br>GÜLE GÜLE MİLLETİN ADAMI...
Sarıyer Kaymakamı olarak 5 Yıllık görev süresini doldurup, Kocaeli'nin Körfez ilçesine atanan Gürsoy Osman Bilgin, duygusal bir mesaj ile Sarıyer halkına veda etti.
28.08.2019 / 15:16


Sarıyer Kaymakamı olarak 5 Yıllık görev süresini doldurup, Kocaeli'nin Körfez ilçesine atanan Gürsoy Osman Bilgin, duygusal bir mesaj ile Sarıyer halkına veda etti. Sarıyer'de görev yaptığı süre boyunca adaleti, iyiliği, dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile halkın gönlünde taht kuran Bilgin'in vedası, Sarıyer halkında büyük üzüntüye yol açtı. Hiçbir insanı diğerinden ayırmadan eşit hizmet anlayışını tüm Sarıyer halkına yansıtan Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer'den ayrılırken arkasında güzel anılar bırakıyor. Din, dil, ırk, mezhep ve siyasi görüş ayırt etmeden, gerçek bir devlet adamı profilini ortaya koyan Bilgin, bu özellikleri ile Sarıyer'de iz bırakan bir Kaymakam olarak daima hatırlanacak.

KAYMAKAM GÜRSOY OSMAN BİLGİN'İN VEDA MESAJI:

Sevgili Sarıyerliler;

7 Ağustos tarihli Cumhurbaşkanlığı atama kararı ile 5 yıl boyunca büyük bir onurla görev yaptığım Sarıyer Kaymakamlığı görevinden, Koceli İli Körfez İlçesi Kaymakamlığına atanmış bulunuyorum. Aile olarak hayatımızın çok güzel günlerini Sarıyer’de sizlerle birlikte geçirdik. Yaptığımız tüm hizmetlerde devletimizin sıcak ve güler yüzünü göstermeye, ötekileştirmemeye çalışarak, her zaman kapılarımızı gönüllerimizi herkese açık tuttuk.

Sarıyer’de elimizden geldiğince sizlerin hizmetinde olmaya, kanunlar çerçevesinde, Devletimizin bize vermiş olduğu yetkiler içerisinde ilçemizin sorunlarını gidermeye çalışıp, ilçemizin ekonomisine bir nebzede olsa katkı sağlaya bilmek halkımızın refah düzeyini artırabilmek için elimizden geleni yapmaya çalıştık.

Sarıyer’de yaşadığımız 5 yıllık sürede şahsıma ve aileme göstermiş olduğunuz yakın ilgi, sevgi ve muhabbetinizden dolayı bütün Sarıyerli vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatımızda her nerede ve hangi görevde olursak olalım Sarıyer’i ve sizleri asla unutmayacağımızı bilmenizi istiyorum.

Her anını büyük bir onurla yürüttüğüm Sarıyer Kaymakamlığı görevimden bugün ayrılıyorum. Sarıyer’de yaşayan herkesten çok iyi duygularla ayrılıyorum. Yeni görev yerimiz Kocaeli İli Körfez İlçe Kaymakamlığında kapımız sizlere daima açık olacak.

Son olarak, birlikte çalışmaktan onur duyduğum İstanbul Valilerimize, Sarıyer Belediye Başkanımıza, İlçemizde birlikte çalıştığımız ve yapılan bütün hizmetlerde imzası olan her düzeydeki kamu görevlisi arkadaşlarıma, her zaman yakın ilgisini gördüğüm Sarıyerli iş adamlarımıza, Sarıyerli Bürokratlarımıza, bütün siyasi partilerimizin başkan ve yöneticilerine, meslek kuruluşlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, esnaflarımıza, Sarıyer basınının çok değerli mensuplarına sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyor, Sarıyer’i size sizleri de Allah’a emanet ediyorum.

Allahaısmarladık.

Gürsoy Osman BİLGİN

Sarıyer Kaymakamı