Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Ekrem İmamoğlu'nun İkinci Tatili Sonrası Tuğçe Kazaz'dan Olay Paylaşım
AK PARTİ, SARIYER'DE YÖNETİM KADROSUNU TEPEDEN TIRNAĞA TEMİZLEMELİ...
EDEPSİZLİKLERİNDEN, ALLAH ONLARI TAŞ ETTİ
MİLLET CAN DERDİNDE KEREM KINIK FOTO ŞOV PEŞİNDE!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ekrem İmamoğlu'nun İkinci Tatili Sonrası Tuğçe Kazaz'dan Olay Paylaşım

Ekrem İmamoğlu'nun İkinci Tatili Sonrası Tuğçe Kazaz'dan Olay Paylaşım
Sosyal medyada büyük tepki çeken İmamoğlu'na bir tepki de Tuğçe Kazaz'dan geldi.
19.08.2019 / 14:19


İstanbul'da meydana gelen sel felaketinde sokaklar nehire dönerken, bir çok iş yerini su basmış ve bir vatandaş hayatını kaybetmişti.

Yaşanan bu gelişmeler esnasında Bodrum'da tatilde olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, vatandaşın tepkisini çekmişti. İmamoğlu, yeleğini giyip zarar gören bölgelerdeki esnaflarla görüştü.

Kameralara Göründü, Tatile Geri Döndü

Vatandaşlara gerekenin yapılacağını belirten İmamoğlu daha sonra ise Bodrum'a geri döndü. İmamoğlu 15:40 uçağıyla tatiline devam etmek üzere Bodrum'a döndü.Sosyal medyada vatandaşların büyük tepkisini çeken İmamoğlu'na bir tepki de Tuğçe Kazaz'dan geldi. Kazaz Twitter'dan yaptığı paylaşımından İmamoğlu için "İçi boş işlere ve bol güneşlere devam" ifadesini kullandı.

İşte Tuğçe Kazaz'ın o paylaşımı.

"İstanbul ne yazık ki bir sel felaketi yaşadı. Elbette önceki belediyelerin bunda payı çok büyük ama sıra şova gelince başkan göründü. Bir sen, bir Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un, bir de Trump şov yapmadan o koltuklarda duramıyorsunuz. Neyse, içi boş işlere ve bol güneşlere devam."