Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Bir Muhtar Düşünün? Malınızı, Namusunuzu Güvenle Emanet Ediyorsunuz!!!
SARIYER'DE FECİ KAZA 2 ÖLÜ
Yunanistan'da Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin ibadete açılmasına tepki
Sarıyer’e yeni emniyet müdürü atandı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Bir Muhtar Düşünün? Malınızı, Namusunuzu Güvenle Emanet Ediyorsunuz!!!

Bir Muhtar Düşünün? Malınızı, Namusunuzu Güvenle Emanet Ediyorsunuz!!!
Büyükdere Muhtarı seçildiği ilk günden bu tarihe yaptığı sıra dışı hizmetleriyle küçükten büyüğe herkesin sevgisini kazanan Ali Yazıcı, insanların güvenini de tam olarak kazanmış görünüyor.
17.08.2019 / 21:30


Büyükdere Muhtarı seçildiği ilk günden bu tarihe yaptığı sıra dışı hizmetleriyle küçükten büyüğe herkesin sevgisini kazanan Ali Yazıcı, insanların güvenini de tam olarak kazanmış görünüyor.Yaz aylarında memleketlerine ve tatile gidecek olan mahalle sakinleri, kendileri için ciddi anlamda maddi manevi değeri olan araba ve evlerinin anahtarlarını Ali Yazıcı'ya emanet ediyorlar. Tatil öncesi, geri döneceği güne kadar kendileri için güvenli bir yer olarak gördüğü Büyükdere Muhtarlığı'na emanet edilen anahtarlar, yüksek güvenlikli bir sistem ile koruma altına alınıyor.YAZICI: HALKIMIZIN GÜVEN KAPISI OLMAK, BİZİ ÇOK MUTLU EDİYOR!

Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, yaptığı açıklamada "vatandaşlarımız geçen yıllarda olduğu gibi bu senede memleketlerine ve tatillerine giderken araba ile evlerinin anahtarlarını bize emanet bırakıyor. Şahsi değerli eşyalarını muhtarlarına teslim edebilme güvenini halkımıza vermiş olmanın bugün gururunu yaşıyoruz. Ne mutlu bize ki halkımız muhtarlığımızı güvenilir bir kapı olarak görüyor" diye konuştu.