Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Hakan Şengül: Birleştirici Ve Bağlayıcı Güç Olmaya Devam Edeceğiz!
FUTBOLUN UTANÇ SAHASI!  ORHAN KEÇELİ!!!
Mavi Vatan'ı karış karış tarıyorlar! İşte Türkiye'nin gururu enerji filomuz
KAYMAKAM ÖZER'DEN SIKI DENETİM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Hakan Şengül: Birleştirici Ve Bağlayıcı Güç Olmaya Devam Edeceğiz!

Hakan Şengül: Birleştirici Ve Bağlayıcı Güç Olmaya Devam Edeceğiz!
"Sarıyer Spor Kulübü, din, dil, ırk, mezhep, siyasi parti ve makam mevki ayırmadan ilçemiz için birleştirici ve bağlayıcı güç olmaya devam edecektir."
15.08.2019 / 16:07


1. Etap Nevşehir kampını tamamlayıp, hazırlıklarına İstanbul'da devam eden Sarıyer, dün Bolu'da ikinci etap kamp çalışmalarına başladı. Yeni gelişmeleri ile transfer konusu başta olmak üzere, iki kamp dönemini, takımın performansını ve Sarıyer'e ait önemli konuları başarılı yönetici ile değerlendirdik. Sarıyer Spor Kulübü Başkan Vekili Hakan Şengül ile gündemi yeniden belirledik. Şengül yaptığı açıklamada merak edilen tüm konulara açıklık getirdi.

HAKAN ŞENGÜL:

Yeni bir sezon, yeni bir heyecan... Başkanımız Saffet Akkoyun'un liderliğinde istikrar yakalayan yönetim kurulumuz her aşamada belli bir çizgi üzerinde yoluna devam etmektedir. Geçtiğimiz yılların bize verdiği birikim ve tecrübe ile üzerimizden bir an olsun eksilmeyen Sarıyer'e hizmet aşkı birleştiğinde, bu sevda uğruna gece gündüz çalışmak kaçınılmaz oluyor. Sarıyerlilik ruhu ve Sarıyerlilik bilinci damarlarımızda dolaşan nasıl bir kan ise, bunun paralelinde camiamızın yüzünü güldürecek başarılara ulaşmakta en önemli hedefimiz olmaya devam edecektir.

NEVŞEHİR VE BOLU KAMPLARI BİRBİRİNDEN FARKLI İKİ AYRI PROGRAM SUNUYOR!

İlk kamp dönemini ele alacak olursak; Teknik Direktörümüz Ahmet Akçan'ın takım üzerindeki olumlu etkilerini ve kadromuza yeni katılan arkadaşlarımızın uyum sürecini gayet başarılı buluyorum. Nevşehir kampı topsuz oyunun fazla olduğu, daha çok güç ve kondisyon yüklemeye yönelik çalışmaların yoğunlukta olduğu bir kamp süreci idi.

Bolu kampında ise daha çok teknik ve taktik programlar üzerine bir çalışma evresi geçireceğiz. Hazırlık maçlarımız olacak. 16 Ağustos'ta Tuzlaspor, 18 Ağustos'ta Erokspor, 20 Ağustos'ta Ergenespor ve henüz rakibimiz netleşmedi fakat son hazırlık maçımızı da 23 Ağustos'ta gerçekleştirecek ve kamp dönemimizi noktalayacağız.

MEVCUT ŞARTLAR ALTINDA EN İYİ KADROYU OLUŞTURUYORUZ!

Transfer de ligimizin önemli isimlerini kadroya katarak ve mevcut kadromuzu da koruyarak daha güçlü bir yapıya büründüğümüzü söyleyebilirim. Kadromuza başka yeni isimler katılacak mı sorusu geliyor. Yönetim kurulu olarak mevcut şartlar altında iyi ve yeterli bir kadro kurduğumuza inanıyoruz. Fakat önümüzdeki günlerde yeni gelişmeler yaşanabilir. Transfer süresi bitene kadar, Sarıyer'de her zaman yeni sürprizler olabilir. Ancak unutulmamalı ki Sarıyer'in şuan ki mevcut kadrosu gayet kaliteli ve güçlü isimlerden oluşmuş bulunuyor.

SARIYER '38 MAHALLENİN' ORTAK SEVDASI OLMALIDIR!

Yıllardır aklımı kurcalayan bir konuyu sizin aracılığınızla kamuoyu ile paylaşmak isterim. Sarıyer'in 38 Mahallesi ve doğal olarak 38 Muhtarı var. Muhtarlarımızın görev yaptığı mahalleler Sarıyer İlçesine bağlı yerleşim yerleridir. Tüm muhtarlarımızdan rica ediyoruz. Kendi mahallelerinde Sarıyerlilik olgusunu ve sahiplenme duygusunu canlandırsınlar.

Sarıyerimiz 38 mahallenin ortak sevdasıdır. 3-4 mahalle ile sınırlı kalamayacak kadar koca bir camiadır... Bu mevzuyu titizlikle ele almalı ve ilçemizi bir bütün halinde ivedilikle değerlendirmemiz gerekmektedir. Kısırkaya'dan Aşiyan'a kadar olağanüstü bir coğrafyaya sahip olan ilçemizin tek profesyonel futbol takımını tüm vatandaşlarımızın desteklemelerini canı gönülden bekliyoruz.

SARIYERLİ, CENTİLMENLİĞİ İLE TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLMALIDIR!

Sarıyerimiz nasıl dünyanın en güzel coğrafyasına sahip ise insanımızda dünyanın en elit, en kibar, en centilmen bireyleri olmalıdır ve ben böyle olduğumuza inanıyorum. Allah, cennet bahçesi Sarıyerimiz ile bizlere herşeyin en güzelini nasıl sunmuş ise bizim de asli görevimiz, bize emanet verilen bu olağanüstü güzel ilçeyi zenginleştirecek ve geleceğe umutla bakmamızı sağlayacak genç nesilleri yetiştirmektir.

TARAFTARIMIZ İLE GÜZEL BİR AİLEYİZ!!!

Gerek evimizde gerekse deplasmanda oynadığımız müsabakalarda Sarıyerimizi en zor koşullarda dahi desteklemekten bir adım geri atmayan cefakar taraftarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Onların varlığı ve desteği bize ciddi itici güç olmakla beraber aynı zamanda bir aile olduğumuzu ortaya koyan en güzel örneklerin başında geldiğini düşünüyorum. Biz yönetim kurulu olarak taraftarımızın daima huzurlu ve mutlu olmasını isteriz. Ancak iyi günde sevincimizi nasıl ortak payda da yaşıyorsak sıkıntılı ve zor süreçleri de bir aile gibi aşmayı başarmalıyız.

Haftalık maç skorlarına göre değil, ligin akışına ve istikrara önem vermeli ve tüm koşullarda sabırlı bir taraftar profili çizmeliyiz. Tribünlerde takımımızı desteklerken önce kendimize olmak üzere rakibimize, kulübümüze ve ilçemize göstereceğimiz saygıyı asla unutmamalıyız. Sarıyer'in nasıl güzide bir spor kulübüne, camiaya ve taraftara sahip olduğunu tüm Türkiye'ye yeniden göstermeliyiz.

HİZMETLERİ İÇİN KAYMAKAM BİLGİN'E TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYOR, SAYIN ÖZER'E 'HOŞ GELDİNİZ' DİYORUZ!

5 Yıllık görev sürecini doldurarak Körfez Kaymakamlığı'na atanan Sayın Gürsoy Osman Bilgin'e kulübümüz adına herşey için çok teşekkür ediyoruz. Sarıyer'in neredeyse tüm iç saha maçlarında bizleri yalnız bırakmayarak, sevgisini ve desteğini her daim yansıtarak kulübümüz için güç ve moral kaynağı olan Kaymakamımız Sayın Bilgin'e şükranlarımızı sunuyoruz.

Yeni görev yerinde kendilerine başarılar diliyor ve herşeyin gönlünce olmasını diliyoruz. Sarıyer'e atanan yeni kaymakamımız Sayın Mehmet Özer'e ise ilçemize hoş geldiniz diyor ve yeni görevlerinde kendilerine kolaylıklar ve başarılar diliyoruz. Sarıyer Spor Kulübü, din, dil, ırk, mezhep, siyasi parti ve makam mevki ayırmadan ilçemiz için birleştirici ve bağlayıcı güç olmaya devam edecektir.