Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Kesinleşti! Ak Parti Sarıyer'i Bu 4 İsimden Biri Yönetecek!!!
EKREM İMAMOĞLU'NUN KİRLİ SİYASETİ ZIVANADAN ÇIKTI!!!
EDEPSİZLİKLERİNDEN, ALLAH ONLARI TAŞ ETTİ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kesinleşti! Ak Parti Sarıyer'i Bu 4 İsimden Biri Yönetecek!!!

Kesinleşti! Ak Parti Sarıyer'i Bu 4 İsimden Biri Yönetecek!!!
AK Parti'de revizyon çalışmaları hız kazandı. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı için Sarıyer'de 4 isim dışında başka bir isim düşünülmüyor.
02.08.2019 / 13:13


AK Parti'de revizyon çalışmaları hız kazandı. Sarıyer'de ilçe başkanlığı için 4 kişi üzerine çalışma yürütülüyor. Bu isimlerin dışında başka bir isim gündeme alınmadı. Ulaştığımız kesin ve net bilgilere göre AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu'nun yanı sıra Melih Özyardımcı, Başar Biberoğlu ve Bekir Karakuş'un ismi üzerinden yoğun bir çalışma yürütülüyor.

Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla harekete geçen AK Parti İstanbul İl Başkanlığı ve İstanbul Milletvekilleri ile hummalı bir çalışma başladı. İstanbul'un 39 ilçesini kapsayan bu özel çalışma ile halkın nabzı yoklanıyor. Bu sıcak gelişme ile AK Partili üyelere ve ilçelerin önde gelen insanlarına anket kapsamlı sorular yöneltilerek, yeni ilçe başkanları ve yönetimleri belirlemenin startı verildi. AK Partili üyelere ve vatandaşlara yöneltilen soruların cevapları büyük önem arz ediyor. Sarıyer için isimlerini saydığımız kişilerin dışında başka bir isim kesinlikle düşünülmüyor.BU 4 İSMİ MERCEK ALTINA ALIYORUZ!!!

Hüseyin Cevahiroğlu, Melih Özyardımcı, Başar Biberoğlu ve Bekir Karakuş. Çok kısa zamanda bu 4 isim üzerine özel çalışmalarımız sonucu tüm analizleri ile ortaya koyacağımız bir yazı kaleme alacağız. Sarıyer'de bu isimlerden hangileri seviliyor, hangileri nefret ediliyor. Hangileri dürüst, hangileri yalancı ve sahtekar. Hangileri menfaati için, hangileri millet için siyaset yapıyor. Hangileri davaya ölesiye sahip çıkıyor, hangileri bu kutsal davayı uzun zamandır satıyor... Hepsi çok kısa zamanda değerli okuyucularımızın karşısında olacak.