Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Hakan Şengül: Her Türlü Zorlu Engeli Aşmaya Hazırız!
Tem'de Otomobilin Çarptığı Kadın Öldü
SARIYER'İN TÜRKİYE KUPASI'NDA RAKİBİ BELLİ OLDU!!!
Sarıyer'de Kolonları Patlayan 9 Katlı Bina Tahliye Edildi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Hakan Şengül: Her Türlü Zorlu Engeli Aşmaya Hazırız!

Hakan Şengül: Her Türlü Zorlu Engeli Aşmaya Hazırız!
24 Temmuz'da Nevşehir'de kampa giren Sarıyer, yeni sezon startını verdi.
26.07.2019 / 16:44


24 Temmuz'da Nevşehir'de kampa giren Sarıyer, yeni sezon startını verdi. Teknik Direktör Ahmet Akcan'ın hazırlamış olduğu program dahilinde çalışmalarına başlayan beyaz martılar, lige en iyi şekilde hazırlanmak için yoğun tempo gerçekleştiriyor. Uzun yıllardır Sarıyer'e büyük hizmetlerde bulunan Sarıyer Spor Kulübü Başkan Vekili Hakan Şengül'e hem takımın durumunu hem de transfer çalışmalarında ki son gelişmeleri sorduk.

HAKAN ŞENGÜL: Öncelikle 2019-2020 futbol sezonunun tüm ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyorum. Ciddi sakatlanmaların yaşanmadığı kazasız, belasız, centilmence bir yıl geçmesini umut ediyorum. Sarıyer'i değerlendirmeye gelirsek eğer, bu unsuru tek bir yıl ile ortaya koymak yeterli olmaz. Son 7 yılı ele aldığımızda hem ekonomik, hem de sportif olarak her yıl üstüne koyan ve gelişimini sürdüren bir Sarıyer görüyoruz. Adım adım sabırla ilerleyen kulübümüz Türkiye'deki tüm zorlu şartlara rağmen, büyük bir kararlılıkla sağlam duruşunu korumaya devam ediyor.KALICI VE ESAS OLAN DAİMA SARIYER'DİR.

Başkanımız Sayın Saffet Akkoyun ile başlayan güçlü omurga ve yükseliş trendi muhakkak camiamızda beklentileri de arttırmış bulunuyor. Biz yönetim kurulu olarak bu gerçeklerin hepsini ele alıyor ve buna göre bir strateji belirliyoruz. Çok kaliteli bir yönetim kuruluna sahip olduğumuzu dile getirmeliyim. Geçmiş sezonlarda da görev yapan tüm arkadaşlarımız kaliteleriyle ve özverili çalışmaları ile kulübümüze ciddi hizmetlerde bulundular. Sizlerin aracılığı ile geçmiş dönemde yöneticilik yapan tüm arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkürü borç biliyoruz. Biz Sarıyerli yöneticiler hepimiz belli bir süre görev yapan insanlarız. Fakat unutulmamalı ki her birimiz Sarıyer sevdasıyla gönülden bu hizmetleri sunuyoruz. Hepimiz geçiciyiz... Kalıcı ve esas olan daima Sarıyer Spor Kulübü'dür.

İÇ VE DIŞ TRANSFERDE BÜYÜK ADIMLAR ATTIK!

İç ve dış transfer anlayışımız gayet profesyonel bir planlama dahilinde gerçekleşiyor. İç transferde başta Ali Türkan, Özgür Çelik ve Yaser Yıldız gibi tecrübeli ve faydalı isimler olmak üzere kemik kadromuz ile yeniden anlaşma sağladık. Ayrıca dış transferde ise Uşakspor'dan stoper Hikmet Balıoğlu ve sağ açık Murat Gürbüz Erol, Kastamonuspor'dan sağ bek Bahrican Avcı, sol bek Şaban Özel ve forvet arkası Samet Dağlı, Eyüpspor'dan ortasaha İsmail Ayaz ve forvet Kubilay Akyüz'ü kadromuza katmış bulunuyoruz.

EN AZ İKİ TRANSFER DAHA YAPACAĞIZ

Yaptığımız transferler ile süreci kapatmadık. Bir ortasaha ve bir forvet transferi daha yapmayı planlıyoruz. Bu iki transferin yanı sıra transfer sezonu kapanana kadar her sürprizi olağan karşılamalıyız. Camiamızın izlerken zevk alacağı, gurur duyacağı bir takım inşa etmenin yoğun temposunda olduğumuzu herkes bilsin. Grubumuzun nasıl sert ve zirveye oynayan takımlardan oluştuğu konusunda sanırım herkes hem fikir olmuştur! Fakat biz Sarıyer yönetimi, teknik heyet ve futbolcular olarak hiçbir rakibimizden çekinmiyoruz. Yalnızca kendi oyun anlayışımıza ve kendi becerimize odaklanacağız. Hepimiz üstümüze düşen görevi layıkıyla yerine getirirsek, inanıyorum ki başarı kaçınılmaz olacaktır.

İKİNCİ ETAP KAMPI BOLU'DA

Nevşehir kampı sona erdikten sonra takımımıza kısa bir Bayram tatili vereceğiz. Ardından yoğun tempo ikinci etap Bolu kampı ile devam edecek. Yönetim kurulu olarak hiçbir sorumluluktan kaçmıyoruz. Hepimiz taşın altına elimizi koymuş durumdayız. Sezona bomba gibi hazır girmek istiyoruz. Doğruların çok, yanlışların az olduğu bir sezon geçirmek en büyük dileğimizdir.ŞÜKRÜ GENÇ'E TEŞEKKÜR EDERİZ

Bu arada Sarıyer Belediye Başkanı Sayın Şükrü Genç'e, tüm yönetim kurulu adına teşekkür etmek istiyorum. Kulübümüze göstermiş olduğu ilgi, alaka ve desteklerinden dolayı çok mutlu olduğumuzu içtenlikle belirtiriz. Şükrü Başkan'ın çok iyi bir Sarıyerli olduğunu bilmeyen yoktur. Onun sevgisi ve desteği ile bizler çok daha iştahlı görevimizi inşa ediyoruz. Bu birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz müddetçe önümüzde kimsenin duramayacağına inancım tamdır. Son olarak tüm Sarıyer halkına, yansıttıkları pozitif enerji ile birlikte samimi ve sıcak desteklerinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.