Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Ali Koç 'Allahyar'ın İsmiyle Dalga Geçti!
SARIYER'DE FECİ KAZA 2 ÖLÜ
Yunanistan'da Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin ibadete açılmasına tepki
Sarıyer’e yeni emniyet müdürü atandı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ali Koç 'Allahyar'ın İsmiyle Dalga Geçti!

Ali Koç 'Allahyar'ın İsmiyle Dalga Geçti!
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, İranlı yeni transfer Allahyar Sayyedmanesh'in ismiyle dalga geçerek 'Sana bu isimle kimse küfredemez' dedi.
19.07.2019 / 09:36


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, İranlı yeni transfer Allahyar Sayyedmanesh'in ismiyle dalga geçerek 'Sana bu isimle kimse küfredemez' dedi. Koç bu açıklamasıyla küfrü adeta meşrulaştırarak büyük bir skandala imza attı.

Hareketli bir transfer dönemi geçiren ve sezonun ilk antrenman kampını tamamlayan Fenerbahçe, bugün yeni sezonda giyeceği formaların tanıtımını yaptı. İkinci kamp öncesinde formalarını futbolcular ve yeni transferler ile tanıtılan geceye Başkan Ali Koç'un sözde esprileri damgasını vurdu.

"Bu isimle kimse sana küfredemez"

Fenerbahçe'nin İranlı genç yeteneği Allahyar'ın ismini hedef alan Başkan Koç Allahyar'ın performansından çok ismi nedeniyle hiçbir stadda küfür ve kötü muamele ile karşı karşıya kalmayacağına eminim dedi.

Başkan "Allahyar'ı unutmadım. İsmini zikrederken dikkatli olmak lazım. (Gülerek) Eminim hiçbir stadyumda küfür yemeyecek, bunu size garanti edebilirim. (Gülerek) Allah yar ve yardımcımız olsun" ifadelerini kullandı.