Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - UÇAKLAR İNMEYE BAŞLADI!!!
Günlerdir suları akmayan vatandaşlar zor günler geçiriyor! İBB'ye tepki büyük
CHP'de kurultay öncesi Kemal Kılıçdaroğlu zorda! Parti fena karıştı
Kıdemli dolandırıcı ‘hacca götüreceğim’ diyerek avukatı dolandırdı!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

UÇAKLAR İNMEYE BAŞLADI!!!

UÇAKLAR İNMEYE BAŞLADI!!!
Sarıyer yeni sezona güçlü bir kadro kurmak için çalışmalarına hız verdi. Başkan Saffet Akkoyun'un hummalı çalışmaları ve tansfer komitesinin yoğun temposu meyvelerini vermeye başladı.
17.07.2019 / 16:55


Sarıyer yeni sezona güçlü bir kadro kurmak için çalışmalarına hız verdi. Başkan Saffet Akkoyun'un hummalı çalışmaları ve tansfer komitesinin yoğun temposu meyvelerini vermeye başladı. Uşakspor'dan stoper Hikmet Balıoğlu ve sağ açık Murat Gürbüz Erol, Kastamonuspor'dan sağ bek Bahrican Avcı, sol bek Şaban Özel ve forvet arkası Samet Dağlı ile anlaşma sağlandığı açıklandı. Önümüzdeki günler de ise yeni transferlerin ivedilikle gerçekleşeceği belirtildi.

CENGİZ TABAK: SARIYER'E DEĞER KATACAK İSİMLER KAZANDIRIYORUZ.

Sarıyer Spor Kulübü'nün başarılı yöneticilerinden Basın Sözcüsü Cengiz Tabak, Sarıyer Yenigün'e yaptığı açıklamada "tüm yönetici arkadaşlarımız ile gecemizi gündüz ediyor ve Sarıyer'e nasıl daha fazla hizmet sunarız diye yoğun çalışma gerçekleştiriyoruz. Teknik Direktörümüz Ahmet Akcan'ın elindeki veriler ışığında doğru adımlar atılması adına tabir-i caizse kılı kırk yarıyoruz. Başkanımız Saffet Akkoyun'un 7 yıldır kulubümüze sunduğu hizmetleri düşününce artık sportif başarının da gelmesi gerektiğini açık yüreklilikle dile getirmemiz gerekiyor" dedi.

TARAFTARIN ZEVKLE İZLEDİĞİ BİR TAKIM KURMAK İSTİYORUZ

Sözlerine devam eden Tabak "biz yönetim kurulu olarak Sarıyer aşığı insanlarız. Hepimizin tek bir gayesi var? O da Sarıyer'i hak ettiği ve taraftarın özlediği gerçek yerine ulaştırmaktır! Sarıyer camiası olarak tüm insanlarımız ile birlik beraberliğimizi samimiyetle ortaya koyarsak, inanıyorum ki bu sevgi ve bağlılık sahada ter döken futbolcularımıza da ciddi motive kaynağı oluşturacaktır" diyerek önemli mesajlar sundu. Tabak sözlerini "hep birlikte Sarıyer'in başarısı için çalışacak olmaktan büyük zevk aldığımı ve gençliğimizi geleceğimize hazırlamaktan da gurur duyduğumu bir kez daha ifade etmek istiyorum" diyerek noktaladı.