Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - GECE YARISI EKSPRESİ... </br>AKKOYUN İLE YOLA DEVAM!
SARIYER'DE FECİ KAZA 2 ÖLÜ
Yunanistan'da Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin ibadete açılmasına tepki
Sarıyer’e yeni emniyet müdürü atandı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GECE YARISI EKSPRESİ...
AKKOYUN İLE YOLA DEVAM!

GECE YARISI EKSPRESİ... </br>AKKOYUN İLE YOLA DEVAM!
Tarabya Oteli'nde buzları eriten buluşma... Sarıyer Spor Kulübü'nde gece yarısı gizemli, sıcak saatler yaşandı...
29.06.2019 / 14:08


Sarıyer Spor Kulübü'nde gizemli, sıcak saatler yaşandı... Dün gece geç saatlerde Tarabya Oteli'nde, özel bir oda da bir araya gelen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, yeni yönetim kurulu hakkında ve Sarıyer'in geleceği hususunda istişare de bulundular.

Görüşmede Sarıyer Spor Kulübü Başkan vekili Hakan Şengül ve As Başkan Ferhat Göçer'de hazır bulundu. Bugün gerçekleşecek olan kongreye dair bir liste şekillendiren Genç ve Akkoyun ikilisi yeni sezona da şampiyonluk parolasıyla çıkacaklarının sinyalini verdi. Uzun zamandır soğuk savaş halinde olan iki başkanın Sarıyer için yeniden kenetlenmeleri tüm camia da sevinçle ve takdirle karşılandı.ŞÜKRÜ GENÇ ARTIK SÖZÜNÜ TUTSUN!

Şimdi artık tüm Sarıyerliler, Şükrü Genç'in Sarıyer Spor Kulübü'ne vereceği desteği ivedilikle yerine getirmesini bekleyecektir. Gerek teknik direktör konusu gerekse futbolcu transferleri için zaman kaybetmeden düğmeye basılmalıdır.

7 Yıldır büyük bir özveriyle başkanlığı sürdüren Saffet Akkoyun'un bir kez daha bu önemli görevi kabul etmesi Sarıyer için büyük şans! Bu kıymetli insan artık yalnız bırakılmamalıdır!!! Bugün saat 15:00'da gerçekleşecek olan kongre ile beyaz bir sayfa açılacak. Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak, yeni dönemin Hayırlılara ve Güzelliklere vesile olmasını diliyoruz...