Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Türk-İslam Karşıtı CHP'li Canan Kaftancıoğlu için Hesap Zamanı
Kıdemli dolandırıcı ‘hacca götüreceğim’ diyerek avukatı dolandırdı!
Ahlaksız paylaşımlar sonrası Soylu'dan açıklama!
Cumhurbaşkanı Erdoğan </br>barolar için tarih verdi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Türk-İslam Karşıtı CHP'li Canan Kaftancıoğlu için Hesap Zamanı

Türk-İslam Karşıtı CHP'li Canan Kaftancıoğlu için Hesap Zamanı
17 yıl hapis cezası istemi ile yargılanan Kaftancıoğlu ilk duruşmasına 28 Haziran'da çıkacak.
26.06.2019 / 11:27


Paylaştığı Türk-İslam karşıtı twitlerindeki hakaretleri hafızalara kazınan ve toplumun tepkisini üzerine çeken CHP'nin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu için hesap verme zamanı geldi. 17 yıl hapis cezası istemi ile yargılanan Kaftancıoğlu ilk duruşmasına 28 Haziran'da çıkacak.

Attığı skandal twitlerle 'Ermeni Soykırımı'nı destekleyen, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne 'katil' diyen, İslam'a olan hazımsızlığını 'İnandığınız Allah'ınız sizin de belanızı versin.' şeklinde küstah açıklamalarla kusan, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı'na beddua edecek kadar pervasız davranan CHP'nin Türk-İslam düşmanı İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hesap verecek.17 Yıl Hapsi İsteniyor

CHP’li Canan Kaftancıoğlu'na "Cumhurbaşkanına hakaret, Türkiye Cumhuriyeti devletini alenen aşağılama, halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmek ve terör örgütü propagandası yapmak." suçlarından açılan dava 28 Haziran'da görülecek. 37. Ağır Ceza Mahkemesi, Kaftancıoğlu için 17 yıla kadar hapis cezası istiyor.

CHP'li bazı isimlerin 28 Haziran Cuma günü davanın görüleceği İstanbul Adliyesi'nde biraraya gelerek Kaftancıoğlu'na destek verecekleri öğrenildi.