Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - AK PARTİLİ YAMAN: VATANSEVER CHP’Lİ ARKADAŞLARIMA SESLENİYORUM…
EKREM İMAMOĞLU'NUN KİRLİ SİYASETİ ZIVANADAN ÇIKTI!!!
EDEPSİZLİKLERİNDEN, ALLAH ONLARI TAŞ ETTİ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK PARTİLİ YAMAN: VATANSEVER CHP’Lİ ARKADAŞLARIMA SESLENİYORUM…

AK PARTİLİ YAMAN: VATANSEVER CHP’Lİ ARKADAŞLARIMA SESLENİYORUM…
"Ben özellikle vatansever CHP’li arkadaşlarıma sesleniyorum. Geçirdiğimiz bu süreç kesinlikle siyasi bir olgu değil. Yemin ediyorum kesinlikle sıradan bir seçim hiç değil… Resmen ülkemiz, bayrağımız hedef alınmış durumda. Bu davada Devlet, Millet söz konusu. Çocuklarımızın geleceği büyük tehlike altında… Sandığa gitmeden önce lütfen tüm partizanlığı, tüm ideolojiyi bir kenara bırakalım ve en sağlıklı bir şekilde ülkemize ne yapılmak istendiğini ivedilikle düşünelim. Siyasi fikirlerimiz ne olursa olsun, bu vatan hepimizin tek vatanı. Oynanan büyük oyunun artık farkına varalım."
12.06.2019 / 13:21


AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Ali Yaman, Sarıyer Yenigün Gazetesi’ni ziyaret ederek, gündemin sıcak konuları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sarıyer’de itibar gören, sevilen ve dikkate alınan bir isim olan Yaman, her kesimi kucaklayan yapısı ile farklı bir karakter ortaya koyuyor. Sarıyer Ordulular Derneği Başkanlığı’nı da uzun yıllardır başarılı bir şekilde sürdüren Ali Yaman ile gündemin hararetli konularını ve İstanbul seçimlerini masaya yatırdık.

ALİ YAMAN:

Öncelikle bir Ordulu olarak, daha da önemlisi bir Türk evladı olarak, Ordu Valisi Seddar Yavuz’a yapılan hakaretlerden giriş yapmak istiyorum. Bu olaydan dolayı duyduğum üzüntüyü tüm kamuoyu ile paylaşmak isterim. Ordulu bir dernek başkanı olarak değil, bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak konuşuyorum ki bu talihsiz olay ülkemizde büyük üzüntüye sebep olmuştur. Bu vahim olaya sessiz kalmak mümkün değil. Burada tepkimizi dile getirmek istiyoruz. Ordu Valisi Yavuz’u yakından tanırım. Kendisini defalarca kez ziyaret ettik. Nasıl bir devlet adamı olduğunu, halkına nasıl düşkün olduğunu, halkın gönlünde taht kurduğunu en iyi bilen insanlardan biriyim...

ORDU VALİSİ SEDDAR YAVUZ HALKIN KALBİNDE TAHT KURMUŞ BİR DEVLET ADAMIDIR!

Sayın Valimizin geçmiş yıllarda da farklı illerimizde çok önemli hizmetleri olmuştur. Cesaretli, vatansever bir vali olduğunu bilmeyen yoktur. Hatta kendisi askerimiz ve polisimizle silahlanıp, yeri geldiğinde terörist avına çıkmış, ülkemizi bölmek isteyen vatan hainlerinin leşlerini şehir merkezine getirmiş bir vatanseverdir.

Yaşanan konu ise CHP’nin İBB adayı ve CHP heyeti Trabzon’a gittiklerinde kendilerine havalimanında ayrıcalık tanınmış ve VIP’ten geçmişlerdir. Bu konu tabi ki çok tartışıldı. Aynı ayrıcalığı Ordu Valisi göstermemiş ve kuralları uygulamıştır.

Ekrem İmamoğlu’nun kendi seçim bölgesi dahi olmayan bir şehirde böylesine pervasızca davranması ve valimize hakaretlerde bulunması kesinlikle kabul edilemez. Bu olayı şiddetle kınıyorum. Sadece İmamoğlu’da değil, orada bulunan diğer CHP’lilerde sayın valimize ağıza alınmayacak hakaretlerde bulundular. Bu yapılan terbiyesizliğin tüm Türk halkına yapıldığı açıkça ortadadır.İMAMOĞLU VE FOX TV KENDİLERİNİ REZİL EDİYOR!

İmamoğlu’nun valimize “it” dediği sözler videoda net ve açıktır. Bunun yanı sıra Amerika menşei yayın yapan CHP’nin yandaş medyası FOX TV’de görüntüler olmasına rağmen bu görüntüler kamuoyu ile paylaşılmadı.

Fatih Portakal elimizde görüntüler var diyor ama yayınlamıyor. Bu gerçekten haberciliğin yüz karası bir durumdur. Aynı pozisyonda AK Partili bir siyasetçi olmuş olsaydı, emin olun bunu çok farklı kullanırlardı! Göstermelik ufak bir kınama ile İmamoğlu’nu kanatlarının altına alarak koruma pozisyonunda oldukları aşikar ortadadır.

İMAMOĞULU’NUN KARAKTERİNDE İNSANLARIN KALBİNİ KIRAN, ONURLARINI ZEDEYEN BİR YAPI VAR!

CHP’nin İBB Başkan adayı Türk milleti ile dalga geçiyor. İmamoğlu yaptığı açıklamada “mitinglerden dolayı sesim kısıldı. Ben ‘vali basitlik yaptı’ dedim. Şeklindeki ifadesi ayrıca kendisini komik duruma düşürmüştür. Sonuçta orada halkın çekmiş olduğu bir video var. Kayıtlarda net olarak ‘it’ dediği duyuluyor. Zaten yayınlamamış olmasına rağmen FOX TV’de bunu itiraf etti.

İmamoğlu kendisini kurtarmaya çalışırken kendisini daha rezil bir pozisyona sokuyor. Bu yaşanılan talihsiz olay İmamoğlu’nun ilk ve tek vakası değil. Defalarca kez insanların kalbini kıran, onurunu zedeleyen skandalları var. CHP’nin önde gelen isimleri ve İmamoğlu’nun akıl hocaları bu durumu bildikleri için mümkün mertebe İmamoğlu’nun insanlarla tartışma içerisine girmesini engelleme gayretindeler.

PARTİZANLIK VE İDEOLOJİK YAPI İNSANI PERİŞAN EDER!

İmamoğlu halkın sırtını sıvazlasın, sevgi pıtırcılığı yapsın, her şey çok güzel olacak desin… Anam, bacım, arkadaşım desin… Halkı uyutup oyları kapsın!!! İmamoğlu’nun İstanbul için projesi bile yok. İEET indirimi üzerinden veya kreş açacağım söylemleri ile seçime giriyor.

Bu kadar vazıfsız bir ismin CHP gibi köklü bir parti de İstanbul adayı olması, farklı birliklerin ve başka kesimlerin ne kadar derin boyutlarda bu işin bir parçası olduğunu gösteriyor. Ayrıca her şey çok güzel olacaksa İzmir’in hali ne? İzmir resmen leş! Kokudan geçilmiyor… Proje yok, hizmet yok!!! İzmir halkı Partizanlık ve ideolojik yapı ile perişan olmaya devam ediyor! Hizmeti kim getirecekse onu seçeceksin arkadaş. Hepimiz bu konuda hem fikir olmalıyız!

İSTANBULLU HEMŞERİLERİMİZ PERDE ARKASINDA DÖNEN OYUNUN FARKINDA!

Bize izlettirilen filmi değil, tüm çıplaklığı ile doğruları görmek istersek, İmamoğlu’nun gerçek kimliğinde; insanları aşağılamayı, hor görmeyi, hakaret dilini, ötekileştirmeyi ve ayrımlaştırmayı rahatça fark ederiz. İnanıyorum ki İstanbullu hemşerilerimiz perde arkasında dönen oyunların farkına varmıştır. Dış mihraplara bu fırsatı vermeyecektir.

VATANSEVER CHP’Lİ ARKADAŞLARIM! BU VATAN HEPİMİZİN TEK VATANI!!!

Ben özellikle vatansever CHP’li arkadaşlarıma sesleniyorum. Geçirdiğimiz bu süreç kesinlikle siyasi bir olgu değil. Yemin ediyorum kesinlikle sıradan bir seçim hiç değil… Resmen ülkemiz, bayrağımız hedef alınmış durumda. Bu davada Devlet, Millet söz konusu. Çocuklarımızın geleceği büyük tehlike altında… Sandığa gitmeden önce lütfen tüm partizanlığı, tüm ideolojiyi bir kenara bırakalım ve en sağlıklı bir şekilde ülkemize ne yapılmak istendiğini ivedilikle düşünelim.

Siyasi fikirlerimiz ne olursa olsun, bu vatan hepimizin tek vatanı. Oynanan büyük oyunun artık farkına varalım ve tüm paralel unsurlara gereken cevabı sandıkta verelim. Bir olalım, beraber olalım ve hep birlikte Türkiye olalım. Tüm Dünya, Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünü ve Türk milletinin gücünü bir kez daha en karanlık zihniyetlerinde hissetsin!!!