Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ACI SON
Kıdemli dolandırıcı ‘hacca götüreceğim’ diyerek avukatı dolandırdı!
Ahlaksız paylaşımlar sonrası Soylu'dan açıklama!
Cumhurbaşkanı Erdoğan </br>barolar için tarih verdi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ACI SON

ACI SON
Yarı final ilk maçında Sakaryaspor ile deplasmanda karşılaşan Sarıyer, ikinci yarıda yediği 4 golle resmen bozguna uğradı.
18.05.2019 / 14:00


Yarı final ilk maçında Sakaryaspor ile deplasmanda karşılaşan Sarıyer, ikinci yarıda yediği 4 golle resmen bozguna uğradı. Bireysel yapılan hataların bedeli ağır oldu. Sarıyer yediği ilk golden sonra kontrolsüz bir şekilde açık futbol oynamaya başladı ve bu yanlış taktik Sakaryaspor'a sayısız kontra atak fırsatı sundu. Yakaladığı fırsatları değerlendiren ev sahibi takım, henüz ilk maçta fişi çekti. Salı günü oynanacak rövanş maçının ise artık hiçbir önemi kalmadı. Koca bir sezonun emeği maalesef bir maçta yapılan büyük hatalar zinciri nedeniyle hüsrana dönüştü.VEFAKAR TARAFTARA YAZIK!!!

Sezon boyunca takımına zor şartlarda müthiş destek veren Sarıyer taraftarı, Sakarya deplasmanında da yine muhteşemdi. Kendilerine ayrılan tribünü tamamen dolduran Sarıyerliler 1.200 kişilik koro ile takımlarına tam destek verdiler. Salı günü oynanacak rövanş maçı ise artık prestij niteliğinden öte geçmeyecektir.TAKIMI PARÇALAMAYIN!

Yeni sezon için tüm plan ve programlar yeniden gözden geçirilerek, sağlıklı istişare ortamları kurulmalı ve istikrarlı bir unsurun temel taşları oluşturulmalıdır. Her sezon 13-15 futbolcu transfer etme dönemi kapanmalıdır. Eksik ve aksayan bölgelere yapılacak nokta transferler ile kesinlikle kadro istikrarı sağlanmalıdır. Önümüzdeki sezon için başarılı oyuncular ile sözleşme yenilenmelidir. En fazla 4-5 kaliteli isim ile nokta transfer atışı yapılmalıdır. Altyapıdan yıldız adayı iki oyuncunun ilave edilmesiyle çok daha sağlıklı bir sezon inşa edilebilir.BÜYÜK CAMİA OLMAK İÇİN BÜYÜK DÜŞÜNMEK GEREKİR!

Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun başta olmak üzere, başkan vekili Hakan Şengül ve genel kaptan Serkan Torun'un sezon boyunca verdikleri emek ve özverili çalışmaları göz ardı edilmemelidir. Bu üç isim önümüzdeki sezon için de camianın en güvendiği yöneticiler olacaklardır. Bu sezon yapılan iyi ve kötü tüm unsurlar masaya yatırılarak tüm sezonun röntgeni çekilmelidir. Önümüzdeki sene hedef kesinlikle sezonu 1. Bitirerek şampiyon olmak üzere belirlenmelidir. Hedef küçültmek kimsenin aklından geçmemelidir. Zaten hedefin küçülmesi kesinlikle Sarıyer'e yakışmayacağı gibi aynı zamanda ciddi hayal kırıklığını da beraberinde getirecektir. Büyük camia olmanın ilk şartı? Hedeflerini belirlerken ortaya koyduklarınla ölçüldüğünü bilmektir.Etiketler: ACI SON