Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ONURLU MÜCADELE
Sarıyer'de Alarmı Çalan Kuyumcuda Özel Harekat Operasyonu
Borcum Var Dedi, Ölmek için Arabayla Duvara Vurdu
Sarıyer'de İETT Otobüsü, Öndeki Otobüse Çarptı; 2 Yaralı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ONURLU MÜCADELE

ONURLU MÜCADELE
Birinci olma şansı mucizelere kalan Sarıyer, zorlu Samsunspor deplasmanında sergilediği mücadele ile onurunu ortaya koydu.
08.04.2019 / 10:20


Birinci olma şansı mucizelere kalan Sarıyer, zorlu Samsunspor deplasmanında sergilediği mücadele ile onurunu ortaya koydu. Şampiyonluk için Play-Off maçlarını bekleyen beyaz martılar, Sarıyer'e 1 puan ile döndü.Yaklaşık 20 bin dolayında Samsunspor taraftarı önünde oynanan müsabaka oldukça çekişmeli geçti. 57. Dakikada Ali Küçik'in kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda topu direğe nişanlaması Sarıyer adına maçın kader anı oldu. Feyyaz'ın büyük hatası ile Samsunspor'un 36. Dakikada bulduğu gole, Sarıyer 89. Dakikada Hüseyin ile cevap verdi. Oynanan futbol ve skor ne olursa olsun, maçın son anına kadar mücadeleyi bırakmayan Sarıyer, bu özelliği ile moral motivasyonunu yeniden yakalamayı başardı.Ligde kalan maçlarda en iyi puana ulaşmayı amaçlayan beyaz martılar, Play-Off maçlarına yüksek konsantrasyon ile çıkmayı hedefliyor.
Yılport Samsunspor: 1 - Sarıyer: 1

Stat: 19 Mayıs

Hakemler: Turgut Doman xx, Seyfetin Ünal xx, Ali Alp xx

Yılport Samsunspor: Ahmet xx, Erhan Kartal xx, Cenk Kaplan xx, Aytaç Sulu xx, İshak Doğan xx, Yılmaz Özeren xx, Savaş Yılmaz xx, Bahattin Köse xx, Ramazan Çevik x (Enes dk. 71 x), İlyas Yavuz x (Onur dk. 23 x), Samet Asatekin xxx (Erhan Şentürk dk. 80 ?)

Sarıyer: Ali Türkan xx, Mert Kula x, Feyyaz Belen x, Nuri Aydın x, Alim Harlak x (Hakkı dk. 78 ?), Özgür Çelik xx, Hüseyin Bak xx, Ozan Solak x, Adem Koçak x (Samet dk. 82 ?), Bertul Kocabaş x (Ali Küçik dk. 46 x), Yaser Yıldız xx

Goller: Samet (dk. 36), (Yılport Samsunspor), Hüseyin (dk. 89) (Sarıyer)

Kırmızı Kart: Feyyaz (dk. 90) (Sarıyer)


Sarı Kartlar: Samet, Yılmaz, İshak (Yılport Samsunspor), Bertul, Yaser, Hüseyin, Feyyaz, Hakkı (Sarıyer)Etiketler: ONURLU MÜCADELE