Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ŞÜKRÜ GENÇ KAZANDI </br>SARIYER KAYBETTİ
Sarıyer'de Alarmı Çalan Kuyumcuda Özel Harekat Operasyonu
Borcum Var Dedi, Ölmek için Arabayla Duvara Vurdu
Sarıyer'de İETT Otobüsü, Öndeki Otobüse Çarptı; 2 Yaralı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ŞÜKRÜ GENÇ KAZANDI
SARIYER KAYBETTİ

ŞÜKRÜ GENÇ KAZANDI </br>SARIYER KAYBETTİ
Sarıyer'de yerel seçim sonuçlarının kaderini bir kez daha Sarıyer'i yaşamayanlar belirledi.
01.04.2019 / 09:45


Sarıyer'de yerel seçim sonuçlarının kaderini bir kez daha Sarıyer'i yaşamayanlar belirledi. CHP Sarıyer Belediye Başkanı ve Adayı Şükrü Genç ile AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar'ın yarıştığı seçimlerde gülen taraf Şükrü Genç oldu. Salih Bayraktar'ın özellikle Sarıyer'in lüks sitelerinde oyları yükselmesine rağmen yine de bu kesimde var olan oy farkları seçimi direkt etkiledi.

Sarıyer'in esnafından bir çay, bir çorba dahi içmemiş olan, Sarıyer'de varlıkları dahi hissedilmeyen ve tabir-i caizse Sarıyer'i otel gibi kullanan bir kitle Sarıyer'in dev projeler ile çağa atlamasının önüne set koydu. Bayraktar'ın olağanüstü 62 dev projesi ile çocuklarımızın geleceğine yapılacak olan muhteşem yatırımlar sandıkta engellendi. Hizmet aşkı değil maalesef partizanlık kazandı. Başta TÜNELLER, OTOPARKLAR, SARIYER'E GELECEK RAYLI SİSTEMLER, YENİ SARIYER STADYUMU, BALIK PAZARI, KISIRKAYA HALK PLAJI, SARIYER AİLE KAMPI, TABİAT PARKLARI, DOĞA PARKLARI, YOL VE MEYDAN DÜZENLEMELERİ, TEKNOLOJİ KAMPÜSÜ, HUZUREVİ, GENÇLİK MERKEZLERİ, MOBİL HAYVAN HASTANESİ, BUZ PİSTİ, DEV YÜZME HAVUZU başta olmak üzere Sarıyer geleceğini kaybetti.

SARIYER'DE TAPU SORUNU KOCA BİR YALANMIŞ!

Sarıyer'in en büyük sorunu olarak gösterilen mülkiyet probleminin koca bir yalandan ibaret olduğunu tüm çıplaklığı ile görmüş olduk. Salih Bayraktar'ın üstün gayretleri ile imar barışı kapsamında, yapı kayıt belgesi alarak işgalci durumdan kurtulanlar, 1 Nisan'dan itibaren yine Bayraktar'ın girişimleri ile tapularına kavuşacaktı. Ancak sandıklardan çıkan sonuçlara bakılırsa, Sarıyer'de katiyen bir tapu sorunu olmadığı kesinleşti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "mevcut belediye başkanı yalan söylüyor, sizi kandırıyor. Tapu kadastro bana bağlı. Bu işi ancak ben hallederim. Salih kardeşimiz üzülmesin, inşallah onun üstün çalışmaları neticesinde, Sarıyer halkı tapularına kavuşacak" sözlerini hatırlatmak isteriz. İmar Barışı kahramanı Salih Bayraktar'ı belediye başkanı seçmeyen vatandaşlarımız demokrasi neticesiyle özgür haklarını kullanmışlardır. Ancak bu sonuçla birlikte Sarıyer'de tapu sorunu olmadığı net olarak ortaya çıktığını söyleyebiliriz!!!