Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - “SARIYER HALKI ŞÜKRÜ GENÇ’E </br>ÇOK KIZGIN, ÇOK KIRGIN!!!”
Sarıyer'de Alarmı Çalan Kuyumcuda Özel Harekat Operasyonu
Borcum Var Dedi, Ölmek için Arabayla Duvara Vurdu
Sarıyer'de İETT Otobüsü, Öndeki Otobüse Çarptı; 2 Yaralı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

“SARIYER HALKI ŞÜKRÜ GENÇ’E
ÇOK KIZGIN, ÇOK KIRGIN!!!”

“SARIYER HALKI ŞÜKRÜ GENÇ’E </br>ÇOK KIZGIN, ÇOK KIRGIN!!!”
Demokratik Sol Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hümeyra Gürsoy, Sarıyer Yenigün Gazetesi’ne konuştu. Gürsoy çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.
30.03.2019 / 17:49


Sarıyer’in yükselen değeri DSP, her geçen gün gücüne güç katmaya devam ediyor. Demokratik Sol Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hümeyra Gürsoy, Sarıyer Yenigün Gazetesi’ne konuştu. Gürsoy çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.HÜMEYRA GÜRSOY: Sarıyer Halkı bizi bağrına bastı. Bu kadar ilgi, sevgi ve sıcaklığı, bu kadar kısa bir sürede yakalayacağımızı sanmıyordum. O kadar doğal ve Samimiyiz ki, bu samimiyet ve güveni karşınızdaki insanlara geçirdiğinizde sizi seviyorlar, güveniyorlar. Bir kadın çok şeydir. Annedir, kardeştir, eştir… Bu samimi duygularla ilerliyorum ve karşılığını fazlasıyla alıyorum. Halkımızın teveccühü, ilgisi ve sevgisi beni asla şımartmıyor… Seçim kampanyası olsun diye bol keseden vaatlerde de bulunmuyorum. Ben Sarıyerlilere söz verdim, Belediyemizihalkımızla birlikte yöneteceğiz.GÜÇLÜ İLE DEĞİL, DOĞRU İLE BİRLİKTEYİM

Biz çok güçlü bir ekibiz. O kadar özverili ve fedakar arkadaşlarla çalışıyorum ki… Bu bazılarına çok uzak bir duygu, çünkü diğer adayların etrafında yüzlerce insan var. Her işlerine koşan özel ekipleri var… Biz öyle değiliz, canla başla, hiç gocunmadan, kimisi duasıyla, kimisi emekli maaşından verdiği katkıyla, kimisi fiziksel gücüyle, kimisi ise beyin takımı olarak mertçe ve cesurca, korkmadan yanımda oldular. Siz doğru ve düzgünseniz, ekibiniz de öyle olur. Karakterleri çok düzgün insanlarla birlikteyim, güçlü ile değil, doğru ile birlikteyim. Halkımız bunun farkında, o kadar onlardanız ki… Hepsine sizin aracılığınız ile tekrar teşekkür ederim.ŞÜKRÜ GENÇ, ZAMANGEÇTİKÇE İNSANLARIMIZI KÜÇÜK GÖRMEYE BAŞLADI!

Her gün farklı mahallelerde Sarıyerlilerle bir araya geldik, gelmeye devam ediyoruz. Biz siyasetimizi onlar gibi birilerini karalayarak, onlara kötü söz söyleyerek yapmıyoruz. Hiçbir mecrada onlara değil bana oy verin demedim. Ben sadece yaptığım işle ilgileniyorum. Fakat vatandaşlarımızın sitemlerine de kulaklarımızı tıkayamıyoruz… Sayın Genç’e çok kırgın ve kızgınlar. Hatta arkadaşlarıma bir toplantıda bunu dile getirip onların da fikirlerini aldım ‘Sayın Genç ne yapmış olabilir ki insanlarımız bu kadar kırgın ve kızgın diye arkadaşlarıma da sordum. Verilen sözlerin yerine gelmediği, özellikle ikinci döneminde vatandaştan kopuk olduğu, ekibinin vatandaşla başkan arasına duvarlar ördüğü, davranış ve tavırları ile artık insanları küçük gördüğü yönünde düşünceler var. Ayrıca kendi partilerinden bize katılan arkadaşların en büyük sitemi ilçe örgütünü yok sayması… Sanırım parti olarak kendi içlerinde çok büyük problemleri var.BİZ VAR OLDUKÇA, SARIYER SAHİPSİZ VE KİMSESİZ KALMAYACAKTIR!

Şükrü Genç ile ilgili çok ciddi iddialar var. Belgeler ile bu konular adli makamlara intikal ettiyse bizlere çok fazla söz söylemek düşmez. Sarıyer sahipsiz ve kimsesiz değildir. Böyle bir durum varsa elbette gereği yapılır!Fakat her kim olursa olsun böyle bir konunun söylemlerle değil, belgelerle açıklanması gerekir bana göre… Yargı muhakkak gereğini yapacaktır.

BİR EVE 3 MAKAM ARABASI LÜKSÜNÜ ORTADAN KALDIRACAĞIZ!

Seçimi kazandığımız takdirde, Sarıyer Belediyesi’ni borçlarından kurtarmak öncelikli işimiz olacaktır. Belediyenin önünden bile geçmemiş ama ‘danışman’ adı altında ödenen paraları kesseniz zaten büyük bir gelir elde edersiniz. Ayrıca bir eve 3 makam arabası lüksünü de kaldıracağız. Milyonlarca liralık arabalar yönetimimiz zamanında olmayacaktır. İlk icraatımız bu olacaktır. Bu borçları kapatmak zaten beş yılımızı alır diye düşünüyorum.

‘Hak- Hukuk-Adalet’

Bunlar tamamlanırsa, planlanan projelerle Sarıyer Halkımız ve Sarıyerimiz kalkınır. Önce bunu konuşalım, sonra projeleri…

31 Mart akşamı Sarıyer’de nasıl bir tablo oluşur?

Oy oranı olarak alabilir miyiz? Belediyenin içinde ve dışında bazı espritüel arkadaşlarımız var, kendileri çeşitli oranlar koyuyorlar ortaya. Danışıklı olan hiçbir öngörü ve anketle ilgilenmiyorum. Ben bir oran vermeyeceğim ama daha önceki örnekten çok çok iyi olacağını biliyorum. Herkesin çok şaşıracağı bir sonuçla karşılaşacağız. Kendini beğenmişlik bizlere göre değil, bir taraf iki dönemin verdiği rehavette, diğer taraf gücünün rehavetinde… Ama kazın ayağının öyle olmadığını kendileri de görecekler…