Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Acarlar'da Salih Bayraktar'a Yoğun İlgi
Sarıyer'de Alarmı Çalan Kuyumcuda Özel Harekat Operasyonu
Borcum Var Dedi, Ölmek için Arabayla Duvara Vurdu
Sarıyer'de İETT Otobüsü, Öndeki Otobüse Çarptı; 2 Yaralı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Acarlar'da Salih Bayraktar'a Yoğun İlgi

Acarlar'da Salih Bayraktar'a Yoğun İlgi
Cumhur İttifakı Ak Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar’ın Acarlar Sitesi’nde yaptığı toplantı site sakinlerinden yoğun ilgi gördü.
26.03.2019 / 20:19


Cumhur İttifakı Ak Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar’ın Acarlar Sitesi’nde yaptığı toplantı site sakinlerinden yoğun ilgi gördü.Yaklaşık 150 kişinin katıldığı toplantıda İBB İmar Barışı Koordinatörü Saim Kadıoğlu ile AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Dr. Gamze Demirtaş da hazır bulundu. Acarlar Sitesi sakinlerine Sarıyer ile ilgili projelerini aktaran Bayraktar, imarla ilgili konularda bilgilendirme yaptı.HERKESLE TEK TEK İLGİLENDİ

Sohbet havasında geçen toplantıda Bayraktar’ın samimi ve esprili tavırları dikkat çekti. Salondaki herkesle tek tek ilgilenen ve sohbet eden Bayraktar, 31 Mart seçimlerinin tarihi bir fırsat olduğunu ifade ederek, herkesi huzur ve gelecek endişesi olmayan bir Sarıyer ortak hayali etrafında toplanma ve bütünleşmeye davet etti.Bayraktar’ın pek çok mahallenin olduğu gibi Acarlar’ın mülkiyetle ilgili problemleriyle yakından ilgilendiğini ve çözdüğünü ifade eden site yöneticileri de site sakinleri adına teşekkürlerini iletti.